Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Mr_Fear odpad!

Ukazovat lidem, co se stane s vodou v mrazech, dělat 10 minut dlouhé reportáže o sběru hříbků... Zprávy, kde se řeší s prominutím pí*oviny, ale o podstatných věcech se maximálně krátce zmíní. Člověk si chvílemi myslí, že už to horší být nemůže, ale celé televizní noviny ukazují, že to horší být může. Koukat na Novu od 19:30 je akorát ztráta času. ()

Mamlas odpad!

Dozvíme se zejména, jaké další kraviny NOVA natočila a kdy se ně určitě musíme dívat, jak si žijí a co si myslí jejich odpadní "hvězdy", které v těch kravinách účinkují, kde porodilo které zvířátko, co si myslí myslitelé z ulice o věcech, o kterých nemají ani páru, kde bude pršet a možná třeba ne, co tvrdí lobisti a desinformátoři ve svých specializacích (opozice, koalice, kadeřníci, pivovarníci, hospodští, prodejci, výrobci, vlekaři, sportovci, "umělci", lékaři, nelékaři, (ne)zařazení a jiní podobní obličejové), jestli se malý Jeníček těší do školy a co si o tom myslí jeho yntelygentní máma, že Mařenka je nemocná a měli bychom jí poslat peníze, protože má slabé nožičky, kolik lidí dnes umřelo v autech a na přejezdech, že počet nakažených Covidem stále stoupá (jak by taky do prdele mohl klesat, když nové nákazy mohou jedině přibývat, maximálně být nulové, ale nikdy záporné, ...) a že nějaký fotbalista kopl do míče. Prostě plebs, hnůj. Snad 5 minut mimo této břitké šlichty připadne na informace, které by se daly považovat za zprávy. V poslední době začali navíc natáčet před plátnem a protože ta kvalita je odpadní, stejně jako celá tato relace, tak jasně vidíme tmavé okraje ořezu kolem siluet moderátorů, z nichž a taky z reportérů v terénu by si možná třetina zasloužila práci v opravdovém zpravodajství a breptavý zbytek by se uplatnil spíše v nějaké více výrobní profesi. Blejt. (1%) ()

Danthare

Televizní noviny na TV Nova můžete odsuzovat stejně jako já, můžete nesouhlasit jako já, můžete se na ně z 99% nedívat jako já, ale to je tak vše co s tím, že se jedná o nejsledovanější večerní TV zpravodajství, můžete dělat. Pro mě 20% za vcelku objektivní zprávy z domova i ze světa což bývá cca 5% z těch 30minut relace. ()

Tinaa

Jestli vás zajímá, kde se zrovna narodilo kůzlátko, dnešní outfit Borhyové nebo jaký mají důchodci názory na zdražené máslo či studenti na to, že přestupují ze zš na sš tak se dívejte... Chcete-li se ale dozvědět nějakou zprávu, přepněte radši na ČT24. (hvězda protože když se něco opravdu děje, tak se povinně taky zmíněj). ()

Mustaffa odpad!

Hrozné, nejlepší jsou reportáže, když venku napadne v zimě sníh (jak překvapivé že), ale mě připadá, že celá redakce na Nově se tomu každý rok strašně diví a tak popadnou kameru a jedou natočit reportáž jak to klouže. Do toho pustí hudbu z Čelisti aby přidali na dramatičnosti a dokážou s tím zaplácnout 10 minut, no paráda. Na konec nějaké to zvířátko, dementní výrazy všech moderátorů a máme tu odpad jak vyšitý! ()

Snapphanar

Co by se dalo čekat... Ano, tyto televizní noviny od TV Nova jsou možná nejsledovanější v České republice, ale když se podíváte do žebříčků nejčtenějšího tisku a zjistíte, že je to bulvár "Blesk", rychle pochopíte, že "lidem jistě jde o serióznost a ne o laciné škváry", nebo snad ne? ()

infernet odpad!

Tohle není zpravodajský pořad, tohle je koncentrované zlo. Snesu hodně, ale dávát upoutávky, dlouhé třeba i několik minut, na svoje vlastní pořady do zpravodajské relace a roubovat k reportážím filmovou hudbu, která má za úkol ždímat z diváků emoce, to už je moc. To není nic jiného, než hnusná komedie, která se schovává za seriózní novinařinu. A o tom, že mi někdy připadá, jako kdyby si reportáže přímo někdo objednal, se radši rozepisovat ani nebudu... Prostě HNUS! NEBRAT! Zdeněk Izer v jedné své scénce říká: "A nyní nám naše redakce zpravodajství, přezdívaná sekce hyena, ukáže několik obrázků z překrásně tragických autonehod." -podle mě narážel na Novu a vystihl to přesně. P.s.: Včera (11.5.2012) mluvil v přímém vstupu nějaký pán z vesnice, kde matka zabila svoje čtyři děti. A "profesionální pan moderátor" se ho nakonec zeptal: "Asi byste chtěl, aby se nic podobného už ve vaší obci neopakovalo, že?" Ten pán se jen bezmocně pousmál... -to už, dámy a pánové, prostě není normální! V tu chvíli se mi chtělo křičet: "Ne, ty čůráku, zejtra tam vymlátěj celej autobus malejch dětí, abys měl za co platit nájem, debile vymaštěnej!" http://www.youtube.com/watch?v=c6lA7vbiaHo&NR=1&feature=endscreen ()

DandaPiper odpad!

Nově už nestačí opakovat přibližně 10 celovečerních filmů pořád dokola, a tak tu ted' díky ní máme i pokrokové noční televizní noviny, kde nám moderátoři akorát zopakují novinky z odpoledne, které byly později opakovány i v klasických večerních novinách, plus do toho zapojí závěrečnou, rádoby vtipnou nebo milou scénku na závěr. Děkujeme Novo, díky Tobě jsme tu roztomilou pandu viděli rodit 3x během jednoho dne. ()

Doncek

hvězda jen za tu jejich super elektroniku, kterou nemá žádná jiná stanice, jinak ve všem ostatním zaostávají... ()

simon111 odpad!

No. Tohle beru jako okno do duše českého národa. Nejsledovanější zpravodajská relace - úplně vidím, jak každá průměrná česká domácnost usedá k televizi, táta s orosenou dvanáctkou (toho dne aspoň čtvrtou), máma s natáčkama na hlavě a děcka pobíhají vesele okolo. A už se to na nás řítí, autonehoda - bohužel všichni na živu... snad nás potěší aspoň druhá zpráva, a je to tu! Krvelačný pes roztrhal půlku vesnice. Hurááááá!!!!!!!!! Následuje exekutor, co obral babičku, která se zadlužila kvůli vnukovi na drogách a pokračujeme povodní v singapurské zoo při které zahynulo 22 sov a 2 želvy. Mezitím táta stíhá registrovat dekolt Lucinky, ale to už se přiřítilo letadlo a 30 mrtých rozesetých po polích. Pak jen tak na okraj neobjektivně poinformujeme o věcech, které mají skutečnou informační hodnotu, spočítáme o kolik příjdou důchodci, 8mi letí žáci a maminky se sedmi dětmi. A hurá!!! Zlatý hřeb večera, ZVÍŘÁTKO závěrem!!!! Na to se děti těšily celý večer :)))) Můžeme jít spát a těšíme se na zítřejší výtisk Blesku. ()

pafka odpad!

Poprve davam zde tohle hodnoceni. Skutecne po pul hodine sledovani se dozvite jake dite kam dalo prsty, koho okradli o petikilo, kdo si rozslehal mozek v aute vc. videa, ktera jsou zbytecna a drasticka. To je hnus, velebnosti. Klika je, ze ve sportu zase tak casto neni krimi, tak aspon na to se da pul okem koukat. Des bes. ()

gotham odpad!

Zatímco na ČT to dělají profíci, tak na Nově žabaři. Z každé zprávy se snaží udělat tragédii, skandál, katastrofu, jako bysme jich neměli dost. Prostě televizní blesk. 0% ()