Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

blazenfilmov

Neseriozní televizní noviny, které půlku našeho národa krmí naprostými nesmysly a bulvárními kravinami, které beztak nikoho nezajímají. Vystrčené prsa botoxové Lucie Borhyové lezou až ke mně do obýváku. A, že nás, kteří žijeme okolo Prahy mají za vidlácké tupce, usvědčili nechvalně proslulou reportáží, co se stane s flaškou vody, když ji ponecháme 4 hodiny v mínus 15 stupních. Jedna hvězda za to že to má aspoň znělku. ()

Tynta odpad!

Je velice smutné, že nejsledovanějšími zprávami jsou TN. Tato parodie na seriózní zpravodajství (na nějž si zaručeně snaží hrát), hraje na správnou notu každého podprůměrného čecháčka, jenž se dojme při velice smutné hudbě zakomponované do nějaké tragické události a tím z této tragédie udělá příšernou frašku. ()

deknou odpad!

NOVA :Chceme lidem přinést prostě více zpráv a více lidských příběhů, proto jsme Televizní noviny prodloužili," Sice zprávy jsou delší ,ale o to více kravin tam dávají,koho zajímá ,že se narodilo někde mládě,že byl porod komplikovaný ...reportáže jsou většinou o ničem a často prodloužený na 4 min. a déle....!!!.A který člověk přišel na reklamu do zpráv?To už je fakt moc,dříve jsem se občas koukla na zprávy na Nově,ale ted už se to prostě nedá.Přecházím na Primu. ODPAD !!!! ()

GH98 odpad!

Z televizních novin se stala hrozná půlhodina, která vám zkazí večer. Není zprávy bez vraždy, ublížení na zdraví či krádeže. Před nějakou dobou to ještě šlo, ale teď je to směsice černé kroniky a bulváru. Proto tedy takové hodnocení ()

pleonasmus

Když člověk sleduje Televizní noviny, chápe, odkud se berou absurdní zpravodajské scénky ze seriálů typu Simpsonovi nebo South Park. Míra nezamýšlené sebeparodie je někdy opravdu zarážející. Špatný dojem jen umocňuje neuvěřitelně povrchní referování o domácím i světovém dění. Smutné je, že tento pořad má jako hlavní zdroj informací nemalá část Čechů. ()

Celsius odpad!

"To je hnus, velebnosti." Nikam neodcházejte! Dovíte se: kolik lidí umřelo, že někde ve Lhotce fenka porodila 8 štěňat, co budou dělat vaši profesionální neherci ve zdiskretidovaných seriálech, a k tomu si uvaříme nějaký hnus s Láďou Hruškou! No neberte to! ()

klaba odpad!

A proč to má neustále takovou sledovanost? Tato zprasenina se vyprasila přesně dle představy českého masového diváka. Dělají to způsobem, který zaujme největší procento lidí. Tzn. OBSAH PRYČ A FORMA VLÁDNE. K vysvětlení pro pravidelného diváka TN, REPORTÁŽ O H*VNĚ V KRABICI OD BOT. ALE V KRÁÁÁÁÁSNÉ KRABICI OD BOT S TOU NEJKRÁÁSNĚJŠÍ MAŠLIČKOU! ()

Yng.Piggy odpad!

Málokdy se člověk tak dobře pobaví, jako při sledování tohoto pořadu. Zprávy????? Asi ne. Jedinou smutnou stánkou tohoto zábavního pořadu je skutečnost, že starší lidé tomu věří!! Jen se divím, že se moderátoři nesmějí všem těm úžasným reportážím. Poslední, co TN chybělo, byl reportér z Primy Hruška. Teď už to nemá absolutně žádnou chybu. Jediná konkurence tomuto pořadu je Bláznivá střela a Žhavé výstřely a možná komedie Zdeňka Trošky. ()

JARDAHONDA odpad!

Zprávy na nově jsou odjakživa smeřované do srdce divákova strachu !! O ničem jiném to není ! Samá hrůza, zdažování, vraždy a nakonec vám řeknou, že se v ZOO Lešná narodil medvídek koala, aby se přešel na jiný level. Průhledné, odporné, nezáživné a odpuzujicí !! ()

AdeLinaa odpad!

Kolikrát je pro ně cizí neštěstí jejich štěstí? Kolikrát se v jejich zprávách objevují blbosti, které nikoho nezajímají a to důležité téměř přeskočí? Kolikrát jim selže technika kvůli "důležitému" živému vstupu...? Nesčetněkrát! Hyeny !!! ()

mcac88

Netuším jak bych měl hodnotit Zprávy....za 1. to snad ani nejde a za 2. se na ně nedívám, jen občas něco zaslechnu. Takže snad jen jednu hvězdu za velké kozy v televizi každý den od půl 8 ()

Nefarian odpad!

Napsal jsem prvně jen: =D =D. A pak sem si uvědomil, že by to asi bylo divné ikdyž by to řeklo úplně vše o TN. Stejně zasekaný a chatrný jako web jsou i Televizní Noviny doslova urážkou zpravodajství. Půl hodiny se dívám jak se páři opičky v zoo, pak sleduji jak nečekané je že zmrzne voda v -15°C a taky silničáři nestíhají protože napadl 2 měsíce hlášený sníh v NEUVĚŘITELNÉM množství 2cm a završíme to ročním občasníkem o dírách na silnicích, které se opravdu oběvují (bojím se to až říct bez dramatické hudby z Armagedonu) každým rokem!! Ano, je tomu tak. Díry jsou všude a ikdyž to ten samý komentátor moderuje již od mého děctví stále, každým rokem je překvapen. Ruku na srdce kdo znás by raděj tu opici nezašel obštastnit sám aby konečně BYLO O ČEM TOČIT! ()

Doktor_Zeus odpad!

Za tuhle jímavou parodii na zprávy by se měla NOVA stydět, ostatně jako za většinu toho, co do nás pumpujou....Nezajímavé, bulvární, laciné ()

ivour

Novácké zpravodajství se snaží hrát více na city diváky než na nějakou objektivitu, která by měla být u zpravodajství na prvním místě. Ano je smutné že tu stařenku okradli, je neštěstí že se zřítil dům a zemřeli tam lidé, ale na nově z toho udělají melodrama aby jste zavrhli viníky už p opár slzavých minutách. Zpravodajství by mělo být v první řadě objektivní, předkládat nám fakta a obrázek o vinně a nevině bychom si měli udělat sami bez předčasných soudů! ()

MajkVazovsky odpad!

Denně umře několik lidí v afghánistánu , číňani na nás táhnou s nukleárníma zbraněma ale tv nova vysílá rekord v upečeném koláči . Holčičce umřou rodiče a oni se zeptají jak se citíš ? jak to je ted doma .... Nenasitný hovada...špatná reklama , pořád reklama. tak to sorry ale takhle ne .... ()

pauledgecomb odpad!

Vrchol blamáže! Jak já ty "zprávy" nesnáším. Pokaždé když vidím palcový titulek reportéři na vaší straně nebo potravinový inspektor tak se osypu! FUJ ()