Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Karel.Racek

Nedávno, po asi dvou letech shlédnuto. Vraždy, násilí,dopravní nehody a na konec blbec na konec. Hnus jeden fialovej. Jedna hvězda za snahu a to ještě s vodřenejma ušima. ()

supEnoc odpad!

Už dobrejch 5-6 let jsem kromě výjimek v podání nároďáků televizi nezapnul. Jedním z důvodů je krom všudypřítomnýho advertisingu kvalita našeho zpravodajství. Fuj. ()

mjkuba

Toto nechápu film to není show to není seriál to není je to zpravodajství. Jsou to informace ze světa tak nechápu odpady a nechápu 5ti hvězdičky. Toto nemůžu hodnotit a na této stránce to nemá co dělat ()

Indio odpad!

Jasny je to fakt na zblití manipulativní pořad kde oběktivní zprávy jsou až na posledním místě. ()

Holy Johnson odpad!

Všetky televízne noviny v komerčných televíziach sú skutočne neuveritelné. Človek si pripadá ako posledný blbec, keď na nich pozerá. Voda v zime mrzne, keď prší rastú huby atd... Reklama je vykůpenie... ()

Fraktální

Ted jsem to hodnocení hodně přestřelil , ale musel jsem. Ne, nemiluju Lucku Borhyovou,ale potřeboval jsem zdůraznit, že na Primě jsou ty zprávy ještě větší hovna... ()

ToddB odpad!

Snad všechno, co je jde v televizní žurnalistice posrat, dokázala Nova posrat na druhou. Představte si zpravodajství např. BBC, kde se 30 % zpráv zaplácne citovým vydíráním zpravodajsky nesmyslnou reportáží o nemoci nějakého člověka, 30% reklamou na vlastní dementní seriál a 30% reportáží o zvířátkách. A těch 10 %? Tam se vejde idiot Hruška s výzkumem, na kterou stranu padá namazaný chleba i atomový úder na Evropu ...... KOmické detaily ...jako reporterský šašek hlásící se v reportáži ze střechy NOVY , idiot brodící se kaluží v době povodní a tklivá hudba ke každé reportáži už netřeba ani rozebírat ..... ()

Biatch odpad!

Nejhorší zpravodajství vůbec. Vždycky si říkám, proč to neudělají jako na Primě - neoddělí bulvár od solidních informací. Ale problém by byl, že ze solidních informací by nezbylo nic :) Láďa Hruška a potravinový inspektor, který při každé rozmačkaně jahodě řve:"To mají jíst naše děti?", je už populárnější než Gott, ale přesto tohle nesleduju nikdy. ()

goldvise odpad!

Jé tady se kope do zpráv na nově! :-) Tož já to vezmu s rozeběhem.... teda když počkáte asi tak dva tři měsíce.... musím to vzít z gruntu ()

daniel131 odpad!

naprostý odpad! jinými slovy se to nedá popsat! televize Nova se chlubí tím kolik má už let a jak dlouho nás tu bombarduje svými úspěchy, ale novinařinu jako by dělali amatéři. příspěvky jsou o ničem, moderátoři neumí mluvit, informace jsou nepřesné a forma sdělení je děsivá. nebudu tu ani mluvit o to, že jsem ještě nikdy nezažil, aby zprávy končily v čas. mapa počasí - humus! jsem ze vsetína, okrajové části republiky. abych věděl jaké bude tady počasí, tak se buď dívám na TV markíra a nebo občas na čt24. proč? protože předpověď počasí je jen pro pražáky a do zbytku republiky jen nahodí nějaké informace. "křovácí se asi na zprávy nedívají" ()

Filmslover14 odpad!

Jelikož jde o televizní zpravodajství a ne o zábavný pořad, nemohu dát nic jiného, než odpad. Na druhou stranu vím díky Nově spoustu důležitých věcí - kde rostou největší houby, komu se narodilo kotě, jakou stranou padá namazaný chleba na podlahu, co dělá voda v minus deseti a dokonce jsem se od Ládi Hrušky naučila i pár skvělých receptů z kuřecích kůžiček, mňam mňam. Když tak koukám na to, co mi toto "zpravodajství" přineslo, možná bych měla změnit hodnocení... ()

fifin

Definice divácké dezinformace. Mě nezajímá nález půltunového hříbku v lese nějakou paní Vomáčkovou. Stupidní komentáře, rádoby dramatická hudba a dementní úvahy, na to jsem si již naštěstí zvykl, ale nové oblasti typu: "Okresní přebor, Lyžařský inspektor a Láďovy výtvory z kuřecích kůžiček." to je nová hrůza, která se na nás valí. ()

leo_kure odpad!

Koho zajímá co se stane s kokosem když spadne z pátého patra? Koho zajímá babka co uvízla pod kořenem? Koho zajímá co se stane s vodou při mínus 20°C? Tyto zprávy jsou prostě špatné a nic víc... Furt se u toho musím chytat za hlavu a říkat si, kdo proboha dělá ten scénář? ()

peppy odpad!

Se zpravodajstvím již nemá tato relace skoro nic společného a je mi z toho vždycky smutno, když to vidím někde běžet. Ubíjející zpomalené záběry katastrof či nehod podkreslené filmovou hudbou. Reportér snažící se získat od poškozených či příbuzných komentář krátce po události, která jim mnohdy změní nečekaně život. Plno živých, zbytečných přenosů a vstupů, které jsou plné přeřeků. Jako třešnička na dortu Vaření s Láďou Hruškou, tohle prostě do zpráv nepatří. ()

LOUNAS odpad!

Jak řekl jeden youtuber tyto "Televizní noviny" se ani nemohou jmenovat zprávy, protože to má se zpravodajstvím málo společného. Jen jedna z deseti zpráv je podstatná a většinou je spíš ještě dobarvena k horšímu, zbytek tvoří kuchařka "vaříme levně a chutně s Láďou Hruškou", "Památkový inspektor", "Okresni přebor" ,nejsou žádné Televizní noviny bez reportáží upozorňující na lidi co nemají peníze, opuštěná nebo něčím výjimečná zvířata, samá tragická událost podbarvena vždy tou samou smutnou hudbou poukazující na motorkáře že všichni zemřou. Tohle by podle mě nemělo vůbec být ve zprávách, dělají si z nich holubník a to se nespraví. Jako každý nebo film seriál od Novy hrůza! {hodnocení: 0/10} ⓛ➲ⓤⓝⓐⓢ™ ()