Výbroný britský mini-seriál - drama z prostředí soudního a záhy i vězeňského. Škoda trochu zvláštního ukončení, kdy posledních 30 minut pokrývá dějově asi stejné množství událostí jako předchozí 4 hodiny.(5.2.2013)

BBC se opět předvedla a stvořila až překvapivě realistickou sondu britským právním systémem, který možná není zase tak dokonalý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pořádnou zásluhu na výsledném dojmu má samozřejmě hlavní představitel, tj. Ben Whishaw, který je až neskutečně přesvědčivý (viz. cena Emmy za rok 2009). Jednu věc však této vězeňsko-soudní minisérii vytknout musím, a to nepřiměřeně rychlý konec, neboť druhá polovina finální epizody působí díky velkému časovému skoku jaksi odbytě. Škoda, protože epizoda navíc by dílo dotáhla k dokonalosti... 4,5*(1.12.2012)

Jakkoliv skvěle byla zápletka rozehrána a jakkkoliv autenticky toto právnicko-vězeňské drama působí (především zásluhou Bena Whishawa, který je prostě... neuvěřitelně uvěřitelný :-), tak o to víc mě mrzelo odbyté rozuzlení, kterému by nepochybně prospěl jeden díl navíc.(27.12.2010)