Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

Devon74 odpad!

Sérii American pie mám hrozně rád, především první tři díly, ale tohle je naprostá ubohost tvůrcu v posledním tažení,kdy se snaží vyždímat i poslední kapičku potenciálu těchto komedií který už nemají. No a když asi 15-tého bratrance, od původního Stifflera, ojede digitální sob/los (nevím) tak sem to vypl.... ()

MclaireM

Hodnotim len prvu polku pretože keby som si tento film mala dopozerat do konca asi by ma to zabilo.Prcičky patrily vždy medzi moje oblubene teenkomedie avšak iba pod trojku kde sme sa stretavali so starymi dobrymi Stiflerom,Finchom alebo Jimom... .Niekedy sa mi zda až stupidne zohrate v dalších dielov že kolko vlastne ten stifler ma bratrancov???To ani neviem.. .Ale čím su novšie a novšie diely prcičiek tym su horšie a horšie....prosim už netočte dalšie prcičky!!.... ()

homer20

No bohužel,ale zcela suveréně nejslabší díl série... Vzít něco z toho co fungovalo(v tomto případě bájná sexuální bible), krásné slečny které často vysvléknu a zmixuju to do nestravitelného příběhu tak prostě ani žádný zázrak čekat nemůžu. Jediné co to má společného s předešlými díly je Eugene Levy který je s touto sérií spojen pupeční šňůrou :-) Slábé 2*. ()

Moviak odpad!

... hnus velebnosti. Ačkoliv jsem členek fanklubu ňader, koz, dudů/dud ?, měchů, vemen, cecků, melounů ... a obecně svlečených žen, tak jejich hojná přítomnost v tomto filmu neodpoutala moji pozornost od toho jaká to byla trapárna. Ostuda pro původní AmericanPie trilogii ()

chemik11

Když jsem to viděl poprvý a podruhý, tak se mi to ještě jakžtak líbilo. Pravda, měl jsem v sobě trochu alkoholu, což asi pomohlo tomu, abych to dokázal zkouknout. Potřetí už mi to přišlo nehorázně trapné a vůbec to nešahalo jedničce, dvojce a už vůbec ne trojce ani po kotníky! Všechno strašně přehnané, ubohé. ()

vena199204 odpad!

Sedmý díl americké komediální řady. Zároveň díl nejhorší, který staví na fekálním humoru a všudypřítomné nahotě. Herecké výkony jsou slabé, scénář tragický. Ve filmu je minimum vtipných gagů, převažují trapné. Pokud hledáte dobrou komedii, sáhněte radši po něčem jiném. Za mě 0%. ()

Lazy87

Jedna hvězda za Eugene Levy a jeho neustálé spolupráci na této sérii jdoucí do pekla filmového nebe. Tohle není komedie, ale stimulace nadrženého sedmáka. ()

katjaaa odpad!

Trapnost nad trapnost, vulgární a nevkusný rádoby humor,banda nesympatických herců, banda polonahých "hereček".. hážu do odpadu a příště už nikdy víc! ()

ewelyn_39

Zatím všechny předchozí díly, byly zajímavé a minimálně úsměvné. Tenhle díl mi však přišel mnohem lepší, protože podle mě se tam jednalo o něco úplně jiného, než v předchozích dílech. Sanha o přepsání "Bible" podle mě je dobrý nápad. Nejvíce mě ale pobavilo, když zjidśtili, že první zápis do téhle bible napsal pověstný pan Levinstein. ()

Crucifere

Nebýt Eugene Levy-ho, tak tohle už vážně nemá s Prcičkami společého absolutně nic. Vytvořit "pokračování" kolem "svaté" knihy, která se objevila v původním American Pie a nemít žádný nápad je trapné. ()

Zombine

Všeobecne tieto typy filmov mi nič nedajú, ale toto som mal problém dopozerať do konca. Totálny bullshit, najhorší diel zo série. * ()

kratajirka

I u BookOfLáska si oddychnete. O čem vypráví? Retrospektivně ukazuje, jak se měly předchozí generace sexuálních zvrhlíků a prakticky je to Encyklopedie všech možných sexuálních praktik. Tak zvaná AnálKronika. Noví herci nepotěší, ale nezklamou. Pokud jste konzervativci z dob dávných prvních dílů, tak si to nepouštějte - zabrečíte. ()

EYO EYO

Neviem čo proti tomu všetci maju! Je to super komédia s krásnymi ženami,ktorej nechýba trojica rob,nathan,lube ktorý sa snažia prísť o panictvo.Najnudnejsi bol stifler ale zas najkrajšíe dievčatá,až na tú moniku💩. Super komédia ktorú odporúčam na oddych😉. ()

Fujin

To nejslabší v celé sérii prciček vůbec, ubohé až dementní. Hlavní borci jsou tak antisympatičtí, že snad ani jednomu nepřejete aby tak říkajíc - zasunul. Na některý scény je trápení se dívat... ()

mistr97 odpad!

Tak tohle je velká bída. V celém filmu nebyl jediný moment, který by mě rozesmál. Herci a jejich výkony také za moc nestáli. Kniha lásky je rozhodně nejhorším dílem Prciček, dokonce je ještě horší než Nahá míle, které jsem alespoň hvězdičku dal. Tady však není za co. ()

Tonom27

Jediné + je, že hudbu měl na starost opět D.Lawrence, ale to je tak všechno... Velice solidní konkurent táboru z roku 2003 o nejhorší Prcičky. 35% ()