Novoty

Jiří Adamec

Scénář:

Petr Novotný

Účinkují:

Petr Novotný, Josef Alois Náhlovský, Karel Gott, Petr Kotvald, Jiřina Bohdalová, Václav Faltus, Jan Nedvěd, Jiřina Jirásková, Pavlína Filipovská (více)

Zábavná show Petra Novotného s mnoha převleky, historkami z rodinného prostředí a hosty v neuvěřitelných situacích. (oficiální text distributora)

Chip89

Zavzpomínejme jak z počátku jsme se všichni bavili a tenhle pořad byl velice vyvedený. Později už to začalo být nudné. Jen potom i přestože humor i sledovanost opadala se snažili pořad za každou cenu udržet a podle toho to vypadalo. ()

MooNster odpad!

Upocený Novotný, co se směje už při vyslovení svého jména a vypráví vtipy, které nejsou vtipné je skutečně moc. ()

m0lL!sS odpad!

Odjakživa jsem nesnášl pořady s Petrem Novotným , které do popředí stavěly "humor" mému srdci nepříjemný a mému mozku nepochopený. ()

_aandyy_

Já tuhle "show" sledovala jako docela malá holka s rodičema po sobotách... a občas se i smála, jenže on se postupem času smysl pro humor mění a já nejsem schopná odhadnout, jestli bych se vtípkům pana Novotného smála jako tehdy v ty sobotní večery kdysi před více než deseti lety. Ještěže Nova vyměnila takovéto estrády za filmy, ač často průměrné. ()

Smerfetka88 odpad!

Uznávám argumenty, které se tady už objevily, že ve své době to bylo něco nového, originálního, neotřelého. Celovečerní show, kde vystupovaly hvězdy naše malého showbizu ale kazily dvě věci - první bylo to, že se člověk musel dívat na ty neskutečné záchvaty smíchu v publiku a u toho se divil, odkud že to je nahrané. A druhou věcí byl zpocený Novotný. Myslím, že když už chce člověk vystupovat před takovým publikem, tak by se měl buď vzdušněji obléknout, nebo požádat o klimu, popřípadě zahnat trému něčím ostřejším. Ale šaškovat na pódiu durch mokrý je neestetické....ne, je to hnusné! A to raději nekomentuju styl jeho humoru a blbé vtipy. ()

Snathoras odpad!

Vyhlašuju soutěž...né že bych si myslel, že si tento koment někdy někdo přečetl (až na uživatele Bukk co mě stalkuje! xD)...ale soutěž se jmenuje "Nejtrapnější vtip Petra Novotného"...oo ano slyšíte dobře! A o co se bude hrát? Třeba o vymazávač paměti na tyto trapné fórky...tak tu je můj kandidát: Tělo mělo revoluci a řídil ji mozek. Nu a na poradě se mozek postaví a povídá: "Tak teď se zeptám kdo z vás co chce, at za to můžeme bojovat...tak tedy Záda máte slovo " Záda zuboženě řekly "Chtělo by to lááázně"...Mozek: "Okey, ted Srdce"...Srdce si tak vyšlo a řeklo "No, chtělo by to trošku víc odpočinku no". A mezitím se ozvalo "CHTĚLO BY TO LÁÁZNĚ". Mozek: "Ticho Záda!...Okey, Játra?"...Játra: "No chtělo by to přestat s tím chlastem no". A mezitím se ozvalo "CHTĚLO BY TO LÁÁZNĚ". Mozek: "Ticho Záda!...Dobrá připomínka Játra...tak co vy Plíce, co chcete vy?". ...Plíce se postavily a řekly: No chtělo by to přestat s kouřením no" A mezitím se ozvalo "CHTĚLO BY TO LÁÁZNĚ". Mozek: "No tak sakra bude už tam vzadu ticho?!...Tak a teď se všichni postavte...no a Záda taky!" ...a Záda na to: Vždyť to říkám...nejde to...Chtělo by to lázně". (smích!) myslím, že jsem vyhrál no...tuhle sračku nepřebijete xD ()

ForGump

Vcelku přijatelná nezdlouhavá estráda v níž vystupovali hlavně kamarádíčci, vetšinou energii nabitého, ale taky někdy zdlouhavě se vykecávajíciho Petra Novotného, jemuž tam k nim produkce zařídila většinu předních českých, v té době slavných, umělců. Novoty, ačkoliv tak trochu pokračovaly v socialistickém rytmu show a byly svým playbackem někdy k nesnesení, daly pořád jěště, alespoň nějakou zábavu. Dnešní věci typu Chart show, Překvápko nebo Zázraky přírody to je už trošku jiná pohádka. // 1.11.98 sledovalo pořad 4 956 000 diváků starších 4 let. Tento díl se stal druhým nejsledovanějším pořadem Novy všech dob. ()

milwaukee odpad!

Když manipulátor a demagog Vladimír "Iljič" Železný, řekne o Novotném, že dosahuje kvalit Vladimíra Menšíka, tak je to fakt na poblití. Ať oba dementi strčí hlavu do hajzlu a už ji tam nechají. Dosť bolo kokotov ()

brzozin odpad!

Nento "Vladimír Menšík TV NOVA" jasně ukazuje, kam až může klesnou zábava v rukou amatérských nýmandů. ()

Boudyy

Včera po nějaké době opět viděno na nové televiznístanici TELKA. Při sledování mě přepadla nostalgie. No jo, devadesátky. Ta léta plná nadějí, kdy polovina republiky poslouchala Orlík, kdy byli v parlamentu SPR-RSČ, kdy stál ještě fotbal a skinheads za něco a kdy v televizi, která byla mimochodem ještě objektivní, kraloval Novotný. Velká škoda, že tato bouřlivá léta vystřídalo agonické milénium, jehož atmosféra pokračuje až doted´ a ze všeho se stala rutina, která před dekádou zmodernizovala během 2-3 let a kdo ví, jak dlouho nám ještě povládne. Devadesátky byly pecka, každý se v nich vyblbnul a má vzpomínky na celý život. A mezi ty vzpomínky patří i večery po práci strávené nad tímto pořadem. Ten sice nebl nic moc, ale vysílal se v oné době, kterou si všichni dobře pamatujeme kvůli mnoha jejím specifikům. A tím je pořad kouzelný. ()

Havala odpad!

Exhibice tlustého prasate, v záslužné činnosti na poli VIP úspěšně pokračuje jeho synáček vepřík. ()

Danulinda odpad!

Petr Novotný je typickým příkladem toho, jak velmi nízko je kvalita naší kultury, když se takový budižkničema může dostat do televize a ještě se snažit svými trapnými a ubohými řečmi pobavit publikum. Nejen že působí dojmem naprostého slizáka, ale ještě se nestydí zvracet z úst takové s prominutím sračky a brečet u toho smíchy sám nad sebou, jak že to ale hlásí. Je mi z toho smutno, kam až je schopna se naše televizní produkce vydat. Čest a sláva opravdovým komikům jako byli pan Sovák, Menšík apod. a hanba takovým, jako je Novotný a jemu podobní nýmandi. ()