Novoty

Jiří Adamec

Scénář:

Petr Novotný

Účinkují:

Petr Novotný, Josef Alois Náhlovský, Karel Gott, Petr Kotvald, Jiřina Bohdalová, Václav Faltus, Jan Nedvěd, Jiřina Jirásková, Pavlína Filipovská (více)

Zábavná show Petra Novotného s mnoha převleky, historkami z rodinného prostředí a hosty v neuvěřitelných situacích. (oficiální text distributora)

Kontryhelka odpad!

Ze začátku dobré, ale potom se vše začalo opakovat a Novotný už jen ty svý nevtipný vtipy nuceně vyprávěl. Trapný. ()

Tweetak

Ze začátku se na to dalo koukat. Nebylo moc koukat na co jiného a nebylo to kdovíjak trapné. Potom to šlo rychle z kopce. ()

Mark1983

Dnešní mladá generace má zcela odlišný smysl pro humor,jelikož doba jde dopředu,jak se říká,ale kvůli tomu nemusím odpadovat to,co se líbilo lidem dříve,a já patřím k lidem,kterým se ty staré pořady líbily a pořád líběj.Novoty a Dobroty jsou podle dnešní mladé generace trapné,ale hlavně,že není trapné fetovat,roznášet smrtelné nemoce,zadlužovat se až do stropu,smát se druhému neštěstí a nadřazovat se nad ostatními. ()

Sa.sa

5hvězd za vzpomínky na mládí a "hvězdy"... Krásné scénky, které se již nebudou opakovat :/ Boha jeho tady je zas mudrlantů co neznají nic jiného než odpad a jsou "znalci" :))) ()

Honza__St.

Životní výkon Petra Novotného. Naprosto nechápu zdejší šíleně nízké hodnocení, holt zase řádili pseudointelektuálové. Jasně že jsou lepší i horší díly, a lepší i horší scénky. Ale najde se tam celá spousta nezapomenutelných scének, zejména různé historky (př. smlouvání s Araby, Litvínov, nebo nejkultovnější vyprávění o Novotného nechvalně proslulém bungee jumpingu u Máchova jezera - mimochodem pořád ještě čekáme na záznam, ať už hotový pořad Rekordy u Máchy, jestli se někdy dodělal, nebo ty nesestříhané další Čelisti). Nejeden ze spoluúčinkujících dokázal taky vymyslet prvotřídní kousky - zejména Náhlovský, ať už sám či s kolegou Mladým. Ke konci už kvalita šla dolů a bez debat byl nejvyšší čas to típnout. Druhá inkarnace jménem Dobroty v prvních několika málo dílech nabrala druhý dech, ale pak letěla dolů ještě rychleji. Celkově bych to viděl se vším lepším i horším na lepší tři hvězdičky, ale vzhledem k nezaslouženě nízkému hodnocení zvedám na 4 a mám sto chutí na protest proti pseudointelektuálům (a taky z nostalgie) přidat ještě jednu navíc. ()

Fraktální

Jako malej jsem to žral!!! ...Novotný není tak blbej, co sem viděl jeho 13. komnatu tak vím že to neměl lehký a máme toho hodně společnýho. Jeho stupidní smích a pozitivní myšlení je možná jen jakási obrana... Takže NEKRITIZUJTE, možná , že půlka z vás by po některých zkušenostech zkončila v blázinci a ne jen jako upocený komit který chce lidi upřímě bavit... ()

mihulka.monika odpad!

Šíleně stupidní estráda, na kterou jsme se dívali snad jen díky tomu, že v té době byly cca 3 kanály. V dnešní době absolutně nekoukatelné. ()

JARDAHONDA odpad!

Šmuclerová, co by bývylá ředitelka tv Nova - neustále předhazovala okoukaného a profláklého šaška, na kterého se nedalo dívat. Vše jsem vnímal, jako nucený a nepřirozený humor. 0% ()

DavidAAAA

Jedno z těch lepších z novácké historie.Petr Novotný dokazal být docela příjemně vtipný, jeho příběhy ze života jsou občas úchvatné ( třeba Starý chleba.. ). Většina hostů je taky slušná, nebejt těch hromadnejch pěveckejch vystoupení na závěr, bylo by to i za víc.. ()

m.a.rtin

Spoustu lidí možná tento pořad odsuzuje, budou vám tvrdit, že televizní zábava je přesný opak toho, co předvádí Novotný na Nově, já tento názor ale nesdílím. Jakou televizní zábavu máme dnes? Kde že jsou ty časy, kdy tohle běželo každý týden v sobotu na Nově, a bavila se u toho celá rodina? ()

Diamonts

Je opravdu velká škoda, že takovéto show se už nedělají, ale možná je to tím, že se časem změnil druh humoru. ()