Taková moderní rodinka - Série 3 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2011–2012, 8 h 48 min

Gabriel Mann

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter, Aubrey Anderson-Emmons, Reid Ewing, Tim Blake Nelson, Annie Tedesco, Amanda Musso, Benjamin Bratt, Justin Kirk, Lusia Strus, Andres Londono, Brigitte the Dog, David Cross, Bob Levitan, Samm Levine, Nathan Blaiwes, Gilles Marini, Kevin Daniels, Andrea Savage, Artemis Pebdani, Jordan Nichols, Cory Knauf, Michael Eric Reid, Josh Gad, Ron Roggé, Eric Petersen, Philip Baker Hall, Don Lake, Micaela Johnson, Greg Kinnear, Phil Hendrie, Carolyn Morse, Cole Bernstein, Ernie Hudson, Will Greenberg, Kali Rocha, John DiMaggio, Frank Maharajh, Rodney J. Hobbs, Dave Bean, Ellen Barkin, Bobby Cannavale, Stephanie Faracy, Melinda Page Hamilton, Frank Wood, John Vickery, Alyssa Preston, Barry Corbin, Stacey Travis, Malcolm Foster Smith, Kevin Hart, Eric Edelstein, Matt Prokop, Sarah Baker, Beth Grant, Matt Roth, Angela Oh, Laird Macintosh, Marcos Mateo Ochoa, Christina Ochoa, Jack Laufer, Leslie Mann, Chazz Palminteri, Jennifer Tilly, Craig Zimmerman, Jessica Makinson, Zoe Jarman, Julian Works, Coleman Lannum, Danny Zuker, Gwen McGee, Margaret Welsh, Nancy Linari

Scénografie:

Richard Berg

Kostýmy:

Alix Friedberg

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Podle mého výsledného hodnocení to tak sice nevypadá, ale třetí sezóna pro mě byla zklamáním. V mnoha epizodách se z děje vytratila dosavadní lehkost, scénář byl často těžkopádný, mnohdy mi chyběl mi i kvalitní humor, který se v obou předchozích řadách tak dařil a až několik dílů v závěrečné čtvrtině mě přesvědčilo o tom, abych se sledováním nepřestával.(21.2.2019)

Skvelá séria, kde sa to všetko už začína rozbiehať.(23.1.2018)