Paranormal Entity

• USA Paranormal Entity

Hlavními postavami filmu natočeného v duchu úspěšné série Paranormal Activity jsou sourozenci (Samantha , Thomas) a jejich matka. Nedávno jim zemřel otec, a proto se jej pokusili kontaktovat. Po nějakém čase se v jejich domě začali dít neobvyklé věci... (TV Horor Film)

dragi

Tento film je zářným příkladem, že kopírování není zas tak jednoduché jak by se mohlo zdát. A tomu takové "finále"... to se jen tak nevidí, člověk čeká, čeká, čeká a .... NIC. Jenom si na to vzpomenu tak se musim smát. Ale jestli o tom budu ještě chvílí přemýšlet tak to nebude ani na 1*. ()

+sfinx+

Tohle asi musí člověka nějak chytit, aby docenil ?skrytou genialitu? tohoto díla - asi je to jako s obrazy - když přede mne někdo postaví Picassa tak jednoduše řeknu hnus! A stejně jako u obrazu nevidím význam té čmáranice, u tohoto díla nevidím nic z původních žánrů - horor se mění v humor a dívat se na roztřesenou kameru a když se něco pohne tak křičet jako blbec na to mě fakt neužije. Ta jedna hvězda je za to, že pokud to vezmete od začátku s úsměvem tak vás to dokáže občas i pobavit, většina filmu je ale nudná reality show. -hodnocení platí i pro PA ()

Usacek_

Já se bál. Díval jsem se sám, v noci, a tak byl efekt docela silný. Dávám 80%. I když je zde dobře vidět podobnost s Paranormal aktivity, beru tento snímek ne jako napodobeninu, ale prostě jako další paranormální příběh. Proto, podle mne, na kvalitě neubývá. ()

P3RS3CUToR

Neni to uplně nejhorší, ale neni to ani dobrý. Jako náhražka Paranormal activity to funguje... Ale tady ten filmík nejvíc sráží pořád dokola opakující se demence postav a mě hodně teda vadí když mi úvodní titulky sdělej kdo všechno umře a kdo ne... sdělit to u "duchařský vyvražďovačky" je stupidní rozhodnutí jak hrom. ()

roman4794

Nuda.nuda a ešte raz nuda.Horory takéhoto typu ma už neberú,lebo v podstate už viem čo sa stane.Nie je na tom nič desivého iba tie zvuky,samozrejme bez zvukov búchajúcich dverí a výkrikov by bol celý film o ničom.Už len kvôli tomu dávam jednu hviezdu :-) ()

Korra

Na rozdíl od Paranormal Activity se tam opravdu nějaké strašení děje,. Ale proboha - oni mají po celém baráku kamery, a snad kromě jednoho případu se na ně nepodívali, aby zjistili, co se vlastně v noci odehrává! Trošku mě štval ten kluk: něco rozbije urnu z popelem jejich otce - to bude v pořádku. Něco mlátí do dveří a dupe po stropě - to bude v pořádku. Něco evidentně dokáže posednout jeho matku a ségru - to bude v pořádku... a tak dále a tak dále. V každém trochu slušném filmu by už dávno volali kněze nebo šamana, ale kdeže, stačí jen si říkat, že to bude v pořádku. Co si asi tak myslel, že udělá, dá duchovi facku? ()