Paranormal Entity

Bill Parker

Scénografie:

Scott Leverett
  • playboxguest

Taky se mi občas doma hejbe peřina, většinou po pořádném gulášku, ale že bych kvůli tomu hned vytahovala kameru... Jeden film už jsem viděla v několika verzích, koukám, a tohle je spolu s tím, v němž se jen točily pánvičky a bazén, ten nejotravnější. Už ne, vymyslete si zas něco jinýho, krucifix, ať to nedopadne jako dneska, kdy jsem byla z debility filmu tak unavená, že jsem pomalu ani nedokázala mačkat rychloposuv.(18.6.2013)

Asyláci, vy jste paka :-D Tohle je fakt k neuvěření, další nechtěně komediální zářez společnosti Asylum. Samozřejmě, vesměs je to nuda k posrání, ale za ty výbuchy smíchu tomu tři dám:) Takhle, ono to celou dobu vypadá jako laciné porno, každou chvíli jsem čekal, kdy se na sebe máma s dcerou vrhnou a rozjedou nějaké orgie. I ten barák vypadá jako z porna. A byl to hnusný barák, bydlet bych tam nechtěl, úplně z něj sálá domov, fakt, asi jako v levném hotelu. A ten hasičák na zdi! Nebo, venku jasný den, okna září, ale uvnitř domu tma jako v prdeli a musí si svítit, co to? Opravdu dobrá komedie. A jen mě to utvrdilo v tom, že nikdy nechci vidět původní Paranormal Activity, které tady Asyláci, jak je u nich zvykem, tak dobře našvédovali. Urazil bych se kdyby mi to někdo pustil a to proto, že tohle je aspoň blbé, tak je to sranda, ale vidět něco podobného míněného vážně, tak si radši vypíchnu oko, než bych se unudil k smrti. A prosím všechny filmové tvůrce: NECHTE UŽ TĚCH POSRANÝCH REÁLNĚ VYTŘEPANÝCH KAMER!!! Tfuj.(3.3.2011)

Nejen díky i více než podobnému názvu se dá Entity považovat za nefalšovanou kopii, či napodobeninu fantastické Activity, ovšem mě osobně to stejně vůbec nevadilo, neboť já jsem až fanatickým příznivcem jak samotné série Activity, tak především ,,handcam" stylu. Tyto filmy na mě působí opravdu neskutečnou silou, pokaždé jsem u nich naprosto vysranej, díky onomu zpracování mají vždy i skvělou atmosféru, no a Paranormal Entity není prostě vyjímkou. Samozřejmě, prakticky stejné filmové postupy, totožné prostředí, podobné postavy, jejich stejné chování, podobní ,,bubáci" a vlastně i identické lekačky, to vše bez diskuzí snižuje úroveň Entity, ale přesto budu v tomto případě natolik ojedinělá vyjímka, že to nějak drtivě neodsoudím, neboť i tentokrát jsem si to přes to všechno dokázal stejně celé maximálně užít a nefalšovaně se bát. Co ovšem musím každopádně vytknout, je úplný závěr, který mě tedy fakt nasral a z celkového dojmu mi vážně hodně ubral! Když je totiž divák průběhem celého filmu připravován na to, co se vlastně té osudné noci stalo a on se to místo v gradujícím ultraděsivém finále dozví ze dvou nicneříkajících záběrů, tak to mě vážně dokáže rozpálit a ve výsledku pak i především zklamat. Opravdová škoda tedy toho závěru, jinak šlo totiž i přes totální vykrádačku o skutečně funkční a působivou duchařinu.(16.1.2013)

Toto je příběh Thomase Finleyho, který byl obviněn z několika vražd, mezi tím i své vlastní dcery. Thomas tvrdil, že to udělali démoni neznámého původu. Chvilku po svém zatčení, spáchal sebevraždu. Tento film se našel o rok později v podkroví rodinného domu. V poslední době se protrhnul pytel z těmito a podobnými snímky. Ve své podstatě jsou všechny na stejné brďo. Hudba žádná, kameraman nemůže pořádně ukázat, zda něco umí a herci musí vynaložit úsilí, aby nevypadali jako herci. Naštěstí jsou vybráni herci - neherci a tak se vlastně ani moc nemusí snažit. CHYBA VE FILMU - Okolo 87 minuty je tělo potřísněno velkým množstvím krve, ale při dalším záběru je vidět jen říznutí na těle a žádná krev.......... Líbí se mi, že tady si tvůrci konečně vyhnuli chybě předcházejících filmů a to, že neuvedli v závěrečných titulcích jména herců, kteří tam hrají. Dali tím filmu tu správnou dokumentární podobu. Film je lepší než Paranormal aktivity.(8.10.2011)

Na jednu stranu jsem hodně potěšen, na druhou sklamanej...nebýt pár hloupostí, bylo to lepší než Paranormal Activity a to hlavně díky mín protivným hercům. Proti PA mnohem lepší nápady, např. stopy na stropě perfektní a rolničky taky dobrý. Sklamanej jsem za konec, jedna to bylo moc rychlý a přesto že všude byly pořád kamery, tak najednou se nic nenatočilo ?? WTF ??? pak asi nejvetší chyba je když na konci je Samantha potřísněná krví a o záběr vedle nic ??? škoda..trošku víc přemejšlet mohlo to bejt suprový...PS: že ukáže kozy (moc pěkný) sem počítal :-)(1.10.2010)

• - Film neobsahuje žádné titulky, ani na začátku ani na konci. (Cheeker)

• - Spoiler: Sam (Erin Maria Hogan) má na záver filmu doškriabanú a zakrvavenú hruď, v ďalšom zábere je však jej hruď čistá. (Jello Biafra)

• - Film má iba štyroch hercov. Sám režisér si zahral hlavnú úlohu kameramana Thomasa Finleyho. (Stefan Deryck)