Paranormal Entity

• USA Paranormal Entity

Hlavními postavami filmu natočeného v duchu úspěšné série Paranormal Activity jsou sourozenci (Samantha , Thomas) a jejich matka. Nedávno jim zemřel otec, a proto se jej pokusili kontaktovat. Po nějakém čase se v jejich domě začali dít neobvyklé věci... (TV Horor Film)

Homerking

Tento film sleduje tříčlenou rodinu, Samanthu, Thomase a jejich matku Ellen. Thomas zakoupí několik videokamer aby nahrál na video podivné paranormální události, které sužují jejich dům od chvíle kdy se Ellen pokusila navázat kontakt s nedávno zesnulým manželem, později se začne ukazovat že Ellen nenavázala kontakt se svým mrtvým manželem ale s neznámou entitou která je nehodlá jen tak opustit. Paranormal entity nabízí několik opravdu strašidelných scén a navíc šokující konec. Za mě určitě děsivější než slavnější serie P.A. ()

habertek

Jak trapné...zkopírovat film umí každý a toto je ukázkový příklad! Paranormal activity je určitě lěpší, ale na druhou stranu je tento film určitě lepší než Paranormal activity 2!!! ()

1david135

Všetky filmy ručnou kamerou na úkon hororu som videl či je to Paranormal Activity,Gacy House,Atrocious,Possession of David O'Reilly,Záhada Blair Witch a tak ďalej všetky tieto filmy sa snažia vyvolať v človeku aby tomu uveril. Paranormal Entity je robený tak ako každý cam HD film na začiatku je buď ukážka z 911 alebo pitevné správy či fotky avšak všetky tieto cam filmy sú fiktívne, tieto filmy točia najmä ti čo chcú zarobiť príklad Paranormal Activity stal 15,000€ zarobil 193,355,800 € čiže rozpočtovo je to veľmi ľakavé na peniaze, postupne čo vyšiel Blair Witch [1999] tak sa postupne začali rozvíjať cam filmy nie kvôli kulture Cam HD ale kvôli peniazom preto sa točia častejšie filmy z ručnou kamerou tak je to. ()

Paja.93

Docela mě to překvapilo, je to možná i o kapánek lepší jak Paranormal activity, protože opravdu jsem nechápala, když by se mi v baráku dělo něco takovýho, tak tam nezůstanu ani minutu a nebudu tam jak tupec spát každej den, ani bych neusla. V tomto filmu se alespoň snaží utéct, což by udělal každej zdravej člověk. ()

Cechyno4

Tvrdit, že P.E. s P.A. jsou si podobné jako vejce vejci je nesmysl. Je zřejmé že se Van Dyke nechal inspirovat Orenem Pelim. Ovšem spoustu věcí tu je jinak. Místo páru, tu máme neúplnou rodinu. Máma, syn a dcera. Některé scény jsou velmi dobré, řekl bych, že i lepší než v PA. Je tu pár nových prvků oproti PA, např. zapínání TV, zvonící telefon a jakýsi hlas, který mluví na záznamník. Docela síla pro mě byla asi čtyřminutovka po 35 minutách filmu. Opravdový teror, mé srdce bušilo jako o život. Amatérská kamera s nočním vidění zase dělá svoje. Jsem asi trochu divnej, ale na mě tohle skoro vždy zabere. Paranormal Entity nesráží nejen to, že neoplývá originalitou, ale i nelogické scény. Myslím tím stopy na stěně místo na podlaze i to jak démon mohl být v tu samou chvíli v domě i v motelu zároveň. Van Dyke chtěl být něčím originální, pozměnil konec a to tak, že dost. Musím říct, že se mi více líbil konec PA, který dávali v kinech a celkově na mě PA působili lepším dojmem. Byly celkově děsivější a napínavější. I tak musím dát P.E. čtyři hvězdy. ()

TinyMartina odpad!

Jako vážně? Lidi, tohle je komedie a ne horor. A jsem už fakt astronimicky otravená z téhle rádoby realistické kamery, už to fakt stačilo. ()

MFZB

A už by aj bolo dosť všetkých týchto paranormálnych kokotín. Či už Paranormal Activity alebo Entity všetko je to na jedno kopyto a vôbec ma to nebaví, pôsobí to ako home video a nemá to prakticky žiadnu hodnotu tieto filmy a najhoršie na tom je to, že to ani strašidelné neni, ba dokonca to aj nudí. PA sa mi nepáčilo vôbec, tam prišlo akurát tak úplné sklamanie, pretože som ani nevedel do čoho idem, dvojka to už fakt neviem na kieho boha som pozeral, ale dobre, trojku si už nepozriem, 90 minút sa dá aj užitočnejšie využiť no a toto som si myslel, aj napriek tomu že je to z produkcie The Asylum, že bude trocha lepšie, alebo teda nejakým iným štýlom robené, ale nič proste. Nemôžem tvrdiť, že to bolo horšie ako PA, ale fakt to nebolo o nič lepšie. Ja neviem načo to niekto natáča takéto filmy. Je o to aspoň záujem nejaký? Na PA nebolo zaujímavé nič, tuná bol film aspoň trošku zaujímavejší vďaka tým Samathiním kozám a aj to som čakal, že ich bude viac ukazovať, nech človeku rýchlejšie prejde ten film, a nie len dvakrát, aj to len ku koncu. Finish, toto bol môj posledný film s takouto tematikou. Rozhodne lepšie dielo, a to som už písal tuším že pri PA 2, je 30 rokov starý film The Entity. Je to starý film ako Praha, ale aj napriek tým typickým 80-kovým efektom pôsobí teda o dosť zaujímavejšie, je strašidelný riadne a aj napriek dlhej stopáži sa pri ňom človek ani na moment nenudí. Také filmy by sa mali točiť a nie tieto braky...Ďakujem, to je všetko... ()

mantisak

O dvě třídy horší jak paranormal activity ... do půlky filmu se nic neděje jen stále mluví o nějaké síle, která ovládla jejich dům pak se to nějak přehoupne přes polovinu a začíná naskakovat i husí kúže, ale jelikož většina scén není dotažená dokonce ... tak jen nahodí mrazivou atmosféru a v tu chvíli kdy se má něco stát, kdy se máte pořádně vyděsit se nestane vúbec nic ... a tak je to celý film ... doufal jsem, že alespoň konec to trochu zachrání ... ale i ten nestojí zanic ... takže jedním slovem NUDA ... 2* ()

Emperor1

Ač jsem fanouškem tohoto žánru, toto bylo utahané i na mě. Pokud bych neměl srovnání např. s kterýmkoli dílem Paranormal Activity, které to chvílemi velmi připomínalo, možná bych byl v hodnocení shovívavější. Tento snímek ale bohužel ničím novým nepřispěje. ()

Špinič

Activity boli oproti tomuto oscarový veľkofilm. Herci boli príšerní, ľakačky predvídateľné, logika veškerá žádná, aspon som si myslel, že sa trošku budem báť, lebo handy cam ma celkom vie postrašiť, ale tu? kdeže.... som sa musel smiať na tom *vyvrcholení* ()

numan odpad!

Jedno ze základních pravidel byznysu: když se na něčem laciném dá vytřískat solidní peníz, budeme to votáčet tak dlouho, dokud si to najde zákazníky. Podobné pseudodokumentární filmy, snímané pár průmyslovejma a jednou "akční" ruční kamerou, se staly jednou z nejidiotštějších současných mód. Takže nic nového - opět zmatené pobíhání po chodbách, rozklepaná kamera, stahování deky a šoupání stolkama jako obvykle. K tomu připočítejte fakt příšerný neherce, improvizovaný bláboly a monology o tom, jak všechny něco v domě děsí a v neposlední řadě totálně nablblé chování postav. Jen jeden příklad: Kterej bezmozek po nálezu otisků nohou na stropě zaklekne a začne natahovat provázky se zvonečkama ve výšce deseti centimetrů nad podlahou? ... No a víte vy co? Měl ho tam!!! B-) Po půl hodině si z tý strašný slátaniny pamatuju jenom to, že Samantha ukázala kozy a hlavní hrdina děsně funěl a šoupal nohama. Jo, a ani jedno leknutí, prostě jenom stokrát viděná nuda. Škoda času. ()

Lukkyn

Tenhle film by se měl jmenovat "paranenormální hovadina" a jediné co Vás vystraší je fakt , že takový "film" může vůbec vzniknout. Herci vypadají jak po lobotomii a jejich chování nemá cenu komentovat. Ale vůbec nejdebilnějc se chová ta jakási " entita" či co to je. Snad nám tvůrci nechtějí nakukat , že démoni nemají nic jinýho na práci , než zapínat telku, volat na záznamník, cinkat pánvičkama a podobný kraviny!!!!Jedna hvězda za to napínání co z toho vlastně vyleze. ()

pirate

Protože jsem věděl, že to bude jako Paranormal activity, tak mě to vlastně ani trochu neděsilo. V podstatě je to téměř stejné, jako Paranormal activity 1, jen někde více napínavé (děje se toho více), ale obvykle spíše méně. Výhoda filmu, který nepřináší nic nového, a také díky tomu, že víte, co od něj očekávat (pro jistotu jsem očekával jen minimum, abych nebyl zklamaný), je ta, že mě kupodivu nenudil a je relativně krátký. Takže za nepronuděný večer dávám slabších 50%. Varování: otřelé hororové fanoušky duchařin to s plnou pravděpodobností bude nudit. Vy, kteří se kouknete a dáte odpad, neříkejte, že jsem Vás nevaroval (platí pouze pro nespokojené diváky). Ostatním přeji příjemnou zábavu :). ()