Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

bourec

Opravdu dobrý.Když si Diazku představim v nějaký romantický komedii,který většinou nejsou vtipný,nebo v trapasu Zatim spolu,zatim živí,tak tohle hodnotim fakt dobře.A nebejt ve filmu hluchejch dvacet prostředních minut,tak sem snad šel i na pět.Cameron tady fakt hrála,ve chvílích ,kdy byla sjetá nebo nalitá,vypadala úplně nejlíp.Chválim!80%. ()

cariada

Průměrná komedie, o vykutálené úče, která má svérázné metody. A zajímají jen větší melouny. Určitě velký plus je , že tu není žádný srdci rvoucí doják o tom jak se jí přijde na její "hříchy" a je po zásluze potrestána, tady naopak nic najevo nevyjde či přesně vyjde, ale je to tak zakamuflováno, že to odnese někdo jiný, což se moc často nevidí. ()

WoWoW

Je to prvoplánové, je to předvídatelné, je to vtipné a opravdu to není originální. Ale funguje to vcelku slušně. Je pravda, že čtyřicátnice Cameron už není tak sexy jako před patnácti lety, kdy jsem slintal pokaždé, když jsem ji uviděl. A taky je pravda, že Justin Timberlake nemůže ukázat své herectví (které není úplně marné), když k tomu nedostane prostor. Jako oddychovka na nedělní večer to stačí, ale jako pecka, která člověka posadí na zadek a otevře mu pusu dokořán, to nefunguje. ()

enjoi

Asi nadhodnocuju, ale mě to prostě bavilo. Skvělé herecké obsazení (za Cameron jsem přidal 1* navíc) + super humor. Pro mě jedno z překvapení tohoto roku. ()

bukowski83

Náhodou Cameron je prostě pořád sexy a tahle role ji sedla jako snad ještě žádná jiná, naposledy si takhle užívala roli v Něco na té Marry je. Parádní vtípky, doprovázené drzostí na úrovni a hlavně velmi dobře zvolení herci, co napsat víc asi jen to, že tohle všechno dohromady báječně šlape a já se celkem dost nasmál.75% ()

dubinak

Vždyť to bylo docela o ničem. O čem to vlastně bylo? O tom jak si vydělat na plastiku? Trapný děj,trapný Justin Timberlake,trapné hlášky. Dávala jsem tomu větší naději. Průměrná americká komedie se snahou oživit filmová plátna s "komediálními" móresy mladé sprosté učitelky. Ale Cameron je pořád baba..to se musí uznat. ;-) ()

C0r0ner

No kdo by nechtěl mít takovou učitelku, co? Bohužel byl ale scénář poněkud slabší, takže z toho nakonec nebyla taková paráda, jak jsem čekal. Velmi mile mě ale překvapil Justin Timberlake, který měl zaprvé skvělou roli a za druhé ji taky skvěle zahrál. Už v Social Network ukázal, že před kamerou to umí a tady to jenom potvrdil. 65% ()

sulimo

Pár vtipných momentů to má, ovšem jednoznačně převládá lacinost a trapnost, tudíž žádné filmové překvapení se nekonalo. Ve finále z toho vznikla tuctová komedie, která je tak strašně průměrná, že jsem hodinu po shlédnutí něvěděla, že jsem na to vůbec koukala. Tož tak, a víc k tomu nenapíšu, páč už jsem většinu té nudy úspěšně zapoměla. ()

necisty

Tohle že je směšné?! Zasmál jsem se pouze v 23 minutě, kde použili zaručený vtípek s h*vnama, který uspěje pokaždé. 2 hvězdy jen a pouze za Cameron a to si jen tahle k*nda zaslouží 3. To tam ještě hrál Timberlake, co má velký potenciál, a hrál úplného idiota. A co ten konec? Trapné!!! ()

Pajky3

Tohle ale vůbec, ale vubec nebylo vtipný. Jednou jedinkrát (Segel v tělocvičně) jsem se upřímně zasmál. Jinak Timberlake hraje hrzonýho vola a Diazka no ta má taky hroznou roli. Ta její učitelka byla tak hrozná, že si žádnej happyend nezasloužila. Ne tohle mi nesedělo ()

spygirl

Zas tak špatné to nebylo, teda až na tu jednu vulgární scénku... a ta paní snaživá Veverka byla tak otravná... Jó, takových zlatokopek je... Líbilo se mi, jak učitelka pořád spala v hodinách a žáci se dívali na filmy, taková úča by se mi také líbila (občas), navíc Cameron Diaz to v této roli nehorázně sekne! Btw. sex v oblečení byl k vidění už v Modrém sametu (i když tam byl v o dost drsnější podobě). :-) 60% ()

U_S_O

V použitých výrazových prostriedkoch sa to dosť podobalo napríklad na Your Highness. A ľudia proste majú radi filmy, v ktorých sa hovorí sprosto a keď sa k tomu pridá aj dobrá zábava, tak sa na to dá aj pozerať. Síce to nebolo nič výnimočné ale mne to na dobré pobavenie postačilo. Cameron podala dobrý výkon, niečo tie deti hádam aj naučila :) Menej priestoru síce dostali Segel a Timberlake, ktorý aj tak výkonom rozhodne nenadchol, ale bolo to vlastne o zlej učiteľke, takže... A potešil ma odkaz na skvelý film Dangerous Minds. (72%) ()

kvasiva

Pod názvem jsem si opravdu nedokázal představit, co by mne mohlo čekat. A co jsem dostal ? Docela fajnovou komedii. Má svůj styl a kupodivu to tak nějak do sebe pasovalo a já se bavil. Žádnej extra trhák to není, ale podívat se na to dá (a na krásnou Cameron se taky dívat dá). :) lepší 3* ()

asinus

Potenciál šlo vytěžit mnohem lépe a řemeslně film působí poměrně odfláknutě, ale po nudném začátku se nakonec dostaví poměrně dost absurdních a nekorektních momentů, takže je to koukatelné a párkrát i vtipné. Možná o fous víc, než trapné. 50% ()

PROCESOR

Hodně komentářů tady lítá k jedný scéně a protože si tady se S! moc lidí hlavu nedělá, tak já taky. Věřím, že umytí auta od Diaz bylo hodně žhavý a scéna byla "mokrá" pro všechny zúčastněný...Komedie má bavit a já se bavil. Justin, jako debílek, pardon andílek.(brejličky se mu mlžily, zato jedničky množily). A Jason, jako slogan od whisky Jameson " S nadhledem". Pro mne ale nejlepší scéna byla- Proslov plný pravdy od kluka v beranici-.... ()

pakobylka

Kterak hrubé obrysy dobrého nápadu nadobro pohřbil nános primitivních až slaboduchých detailů prezentovaný ve sledu prvoplánových komediálních scének. Neboť maličko těžkotonážní pikantní humor nikdy žádnou zápletku nespasil. Jeho úlohou je jenom tu a tam úslužně přidržet dveře ... nebo je naopak zlomyslně přibouchnout rovnou před něčím nosem - to podle situace. Z čehož vyplývá, že pokud milá zápletka není dostatečně soustředěná, vynalézavá, kreativní a duchaplná - což rozhodně NENÍ tenhle případ, má prostě smůlu ... a může za to poděkovat jedině sama sobě. Neškodilo by jít alespoň trochu do hloubky - z množiny vztahů v podmnožinách žactva a učitelského sboru by se tak dalo vytěžit neporovnatelně víc nežli rozličné povrchní situační variace. Navíc Elizabeth Halseyová je s prominutím čůza v úvodu stejně jako ve finále, takže vlastně nemám až tak dalece co řešit ... průměrně svítivé 2* ()

Juto

Nie je to dokonalý film, ale oveľa lepší, ako naznačujú niektoré recenzie. Mňa veľmi bavil. Cameron Diaz je výborná a vtipná. 8/10 ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní