Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

nula87

Velmi simplexní vyvražďovačka, která není promyšlená, a má v sobě velké logické díry. Jako "zábavná" jednohubka to možná může fungovat, ale stejně mám pořád pocit, že film pouze posloužil pro přenesení zvrácených představ tvůrců na plátno 60% ()

MikeMyers

Už jen ten název je dost syrový a brutální. A takový je i film. Škodí tomu snad jen skoro 2 hodinová stopáž. Samozřejmě se najde stopadesát věcí proč ten snímek není dobrý dějově atd. Ale dovolím si tvrdit, že o to tvůrcům nešlo a proto ho natočili jiným stylem. Tak nějak posvém. Minimalisticky a syrově. A to docela oceňuji. Jinak jsem příznivcem té holky, sry pánům tvorstva, kteří zde zanechali několik komentářů. Je to zvěrstvo. Pánové si nic jiného nezasloužili. Šerif v tom jel taky, tak musela vzít spravedlnost do svých rukou.... ()

Pajotka

Možná jen nemám pro podobný styl filmů pochopení, ale co mi mělo být řečeno kromě toho že "oko za oko, zub za celé dásně"? Film byl podle mě naprosto odporný a ať se snažím jak se snažím, nic jiného než brutalitu a ještě brutálnější pomstu v tom nevidím. Nechutnost některých scén je jako stvořená samotným autorem Saw ale i tam byl alespoň nějaký děj a ne jenom sadistická přehlídka toho co doufám už nikdy znovu neuvidím. ()

Kortexo

I Spit on Your Grave je vynikající remake původního hororu z roku 1978.Na tomhle filmu je vidět, že remake nemusí vždy znamenat hanobení předlohy. ()

Paja.93

V první polovině filmu jsem si přála aby trpěli a oni? Trpěli jako zvířata. Celý film jsem si říkala utíkej, nebo vyšrkábej jim oči. A ta slečna byla tak důmyslná, šikulka. Doufám, že pak žila, navzdory tomu co se jí stalo, šťastně a bezstarostně. ()

anyonecek

Strašně pomalý rozjezd a film se někam dostal až když přišlo na vyvražďování, kde jsem si to ovšem plně vynahradil. Trochu mi vadily i nějaké nesrovnalosti ve filmu, ale zase atmosféra byla libová, + krásné prostředí lesa a jezera ;). Na vyvražďovacích scénkách se s násilím opravdu nešetřilo, ale ten rozjezd a stopáž mě poněkud odradily od vysokého hodnocení, takže krásný průměr ;). ()

Pitryx

Starší verze byla lepší. Ale i na tuto se koukat dalo, jen mi to přišlo zpočáku zbytečně roztahané. 20120922 10414/19815///Nej komentář:Verbal+++++++Souhlasím s mým předchozím komentem, ale zase musím uznat, že pomsta byla propracovanější, a to o hodně, nežli v první verzi. Proto zvyšuji o dvacet kusů hodnocení. Mimochodem pobavil dabing, kde zpočátku utekly jen slova, pak věty a ke konci i krátké pasáže. Asi byli na Primě všichni ožralí jako prasata. ()

Alex696

Po dlhšom čase som videl kvalitný horor. Skôr, parádne realizovaná pomsta. Bez ohľadu na nejaké ľudské práva pre zločincov, toto by si zaslúžili všetci násilníci a to pekne verejne. Potom by sa už ženy nemuseli báť znásilnenia. ()

marek29

Hodně kvalitní pomstychtivá záležitost, která není pro slabší žaludky, nicméně já si závěr užíval ;) thriller jak má být.. ()

Brano

Konečne poriadny horor. Veľmi silný príbeh, ktorý aj cez svoju brutalitu ponúka predsa len niečo naviac. Veľmi príjemná Sarah Butler v hlavnej úlohe, stvárnila svoju postavu obete na výbornú. Film o odplate, kde hlavná hrdinka si prejde peklom. Z nej sa neskôr strane nesmierne vynaliezavá a patrične brutálna vrahyňa. Až vám nedá inú možnosť, ako jej fandiť v jej snahe o pomstu. Prefíkanosť nastražených pascí bola podobne geniálna ako vo filme Saw. Určite jeden z najlepších vyvražďovacích hororov čo som za posledné roky videl. Dôkaz toho že sa niekedy remake podarí lepšie ako pôvodná snímka. ()

rottenpolo

Celkovo film nie je bohviečo, hlavne zo začiatku. Keď začala odplata tak to dostalo príchuť :D Všetci násilníci, pedofili a podobná háveď by si zaslúžila niečo podobné :) ()

MillaJ

5☆☆☆☆☆ a to proto, že můj velký obdiv má Sarah Butler tohleto zahrát...super herecké výkony...mělo to akci, napětí a hlavně oko za oko. ()

Mamlas

Městská fiflena kravoidněpičoidního typu odjede sama na samotu do nějaké chaty v lese. Cestou ji uvidí místní vidláci, kteří sice mají, prázdné paličky, zato plné kuličky. Slovo dá slovo a zajdou ji opíchat a trochu si s ní pohrát. Fiflena to nese nelibě, ale není jí to příliš platné. Tedy vůbec. Užije si uvnitř chaty i v lese. Na to, jaká je to pipina, se jí pak nějakým omylem podaří chlapům zmizet. Pak se všechno změní. Z fifleny se stane Mekgajvr zkřížený s Rambem a Dexterem. Panáčky vcelku brutálně zprovodí ze světa a pohádky je konec. ()

Amone

Komentar nepisu ke kazdymu filmu, ale k tomuto rozhodne musim. Kamaradi mi rikali, podivame se na nejakej dobrej horor... Az na par krvavych scen se jedna vlastne o co? Holku z mesta, ktera prezije ledacos a vynalezavosti prekypuje take kde se da. Asi kazdy mame jinaci pojem o zanru horor:) ()

lusa

Sadisticky našlapaný remake, ktorý sa s nejakou oľladuplnosťou ale že vôbec neserie.. O tom, že pomsta je sladká a chutí nádherne, vieme každý svoje. A Jennifer/Sarah Butler ju servíruje podľa zásluh. 4* ()

MartinTerran

Z počátku to má pomalejší rozjezd, ale pak už se to dá. Je to takový obyčejný krvák, který ovšem nabídne nápadité vraždy, ale na víc jak 3* to rozhodně nemá. Hodnocení: 56/100. ()

Hyperbolic

Období kolem roku 2010 remakeům přálo, ať už to byl solidní Pátek 13. či ucházející Noční můra, zde se tvůrci zaměřili na jednoho známějšího představitele subžánru R&R a musím říct, že se jim remake povedl. Špinavý disturbing feeling v první polovině s gradujícími scénami, u kterých víte k čemu dojde a snažíte se si namlouvat, že hlavní hrdinka nějak unikne. V druhé půlce se začne mstít a to opravdu brutálně, kdybych viděl film až od druhé půlky, tak jde o drsný slasher, u kterého se by se i dalo bát, když jste však viděli půlku první tak se nebojíte ani trošičku a přejete těm zmetkům ještě horší osudy. ()