Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

Unlimit

V některých filmech mě chybí že se herci málo pomstí za to co ten druhý udělal.Ten konec bych možná i trochu spojil s Nezvratným osudem kdy jsi s těmi "násilníky" opravdu hraje a vyžívá se v tom,ve svojí podstatě si to zasloužili. Avšak jelikož jsem majitelem mužského přirození tak musím konstatovat že si to nezasloužili! Strčit někomu brokovnici do řitního otvoru a nechat jí pak vystřelit ,natož mu ho ustřihnout nůžkami na keře nemusí být zrovna příjemné a za to že jsi chtěli trochu užít ? to mi přijde trochu drsné. ()

ShortyIC

"Nikdy nerob druhým to, čo nechceš aby oni robili tebe." - Táto veta sa v tomto horore uplatní trojnásobne. Príbeh vlastne nieje vôbec zložitý, no je celkom zaujímavo prevedený. 5 chlapov znásilní krásnu mestskú "dievčinu", ktorá sa potom pomstí, ako som už spomínal, trojnásobne. Vyvražďovačky od Jennifer Hillsovej sú natoľko brutálne, že niekedy je treba zavrieť si oči, najmä ak ste chlap, pretože takou smrťou ako zomrel Johnny by nechcel utrpieť asi žiadny chlap... ()

rasto87

Povedal by som, že toto bol naozaj veľmi dobrý kúsok. Vynikajúci námet filmu o mladej spisovateľke, ktorá prišla na samotu písať svoju knihu. No namiesto toho príde poriadna dávka brutality, ktorá samozrejme nie je pre každého diváka. Počas znásilňovania mladej ženy film brutálne pôsobí na psychiku človeka a to najmä asi u žien, ktoré to budú vôbec pozerať. Druhá polovica filmu prešla do brutality, ale opačnej, kde prichádza tvrdá odplata drsnými vraždami. Pri nemilosrdnej odplate som si iba vravel, že presne toto by som spravil tým hovädám aj ja, že presne toto si zaslúžia takýto ľudia čo dokážu spraviť žene toľké svinstvo. Pre mňa osobne 80%. ()

davistercz

Tohle je hodně slušná a rychlá záležitost. Pár chlápku provede hřích a hned za to zaplatí! Tohle se mi opravdu líbilo. ()

VanBradley89

Originál jsem neviděl takže nemůžu srovnávat, ale tohle bylo dobrý. Vina/trest a ochutnání vlastní medicíny tím nejzvrhlejším způsobem. Hlavní hrdinka byla kus pěkný baby a zadostiučinění ve druhý půli si užívala. Její způsoby pomsty byli originální a nepříjemné na pohled. Plný hodnocení, ale nedám. Myslím, že by se z ní takováhle vraždící mašina a expertka na promyšlené pasti stát nemohla. Ale to je pro mě osobně jediná vada. ()

zuzza11

Komentáře typu "ženské jsou svině" ? Och pardon, vy králové v ovládání a psychicky vyrovnaní jedinci.... toto by se mělo zavést, co nějaké papírování a zbytečná ztráta volných prostorů ve vazbách. Ne nadarmo se říká že na každou svini se vaří voda... bych klidně to polínko přiložila... i dvě! ()

elanista1

Neda mi proste neporovnat s originalom. Som odporcom remakov, ale raz za cas sa nejaky podari a obrovskou nahodou je, ze prave 2 najznamejsie rape & revenge zo 70tych rokov /druhym je Posledny dom nalavo/ sa dockali kvalitnych napodobnitelov. Originalna verzia nemala ackove parametre, sokovala vsak naozaj nesmierne, ale ked sa neznasilnovalo alebo nevrazdilo tak to bola nuda. Tento film ma pritazlivejsi vzhlad a snahu o vytvorenie nejakych myslienkovych pochodov obete aj nasilnikov, a postava serifa je psychologicky celkom zaujimava...a co sa tyka znasilnenia, to nebolo AZ tak krute /samozrejme bolo.. ale hodnotim v kontexte s originalom, ktory ma znechutil podstatne silnejsie/, za to cast "pomsta" je uz ozajstna lahodka, poslednych 20 minut presvišti tak rychlo ze si ani nestihnete odplut. Vsetky vrazdy su surove a fakt brutalne, pri havranoch som mal dokonca non-stop pripravenu ruku aby som si zakryl oci. No film do rodinneho pohodlia to rozhodne nie je, neuzivam si psychicke a fyzicke ponizovanie cloveka... ale KED uz vznikol takyto film, treba uznat jeho kvality a sokovat vie teda poriadne. ()

Azrael

Parádní remake a skvělý rape,revenge film který si na nic nehraje a v tom je krása takových filmů přičemž prožitek z toho filmu je neuvěřitelný.A přijde my že někteří uživatelé v tomto filmu hledají něco víc...něco co v tomto filmu respektive takovýchto filmech není.5*=90% ()

srolyma

Chcete si odpočinout od shonu velkoměsta a užít si příjemný odpočinek v lůně přírody daleko od civilizace? Nabízíme vybavenou chatu u rybníka uprostřed hlubokých lesů, s tekoucí vodou, elektřinou a vším pro vaše pohodlí. Zaručujeme klid, ticho, stálé počasí. Pouze a jen pro vás připravili příjemní a sympatičtí místní lidé bohatý animační program, který vás jistě velice zaujme a jehož pestrá náplň vás nenechá ani na chvilku vydechnout. Výborný, drsný až předrsný film na téma zločin a trest, resp. pomsta. A ta je skutečně výživná. ()

PamelaJJK

Tak předně musím uvést, že jsem neviděl původní film, podle kterého je tento remake natočen. Srovnávat tedy nemůžu, ale hodnotit ano. Filmů s podobnou tématikou pomsty i s podobným dějem je celá řada a Plivu na váš hrob patří rozhodně k té nejužší špičce. Od začátku sice divák tuší, jak film dopadne a dějová linka je snadno předvídatelná, ale to vůbec nevadí. Téma pomsty je divácky atraktivní a divák čeká, jakými uličkami ho tvůrci filmu dovedou k cíli. Přes pozvolný rozjezd má film skvělou houstnoucí atmosféru, přetéká nervydrásajícím napětím a vše je pěkně vygradováno. Obsazení je naprosto v pořádku a hudební doprovod je také all right. Trochu mě tahaly za uši dialogy v první "rozjezdové" půlhodině, ale to je jen nepatrná šmouha, která mě nezvyklá v mém plnobodovém hodnocení. ()

Pete24

Neubráním se evokace směrem k Sněženkám a machrům, tam se taky odehrálo první dějství a po 25ti letech se odehrálo v podstatě znovu to stejné, přesto ale úplně jiné. Po první půlce jsem se hrozně moc těšil, jak bude zpracováno revenge téma. Jsem trošku zklamaný, přesto jsem však překvapený, nečekal jsem, že krásná pětačtyřicetikilová Sarah si zahraje na Jigsawa, Dvě hvězdy zaslouží film a další dvě hvězdy zachránilo duo kluků mimo kameru. Téma zpracované profesionálním naturalistou úchylem a provedené scénaristou amatérem s velmi omezeným budgetem, má přesto náboj a prvek překvapení. 65% ()

Luccy007

48% V 1.polovině filmu jsem si říkala, že to tohle nechutné téma ani nemám jak ohodnotit...Ale díky 2.polovině jsem to vydržela až do konce a dala jsem 2hvězdy...Pomsta Jennifer byla tak "sladká" a myslí, že by bylo úžasné v tomhle století dávat za znásilnění takovéto tresty! Když se pokusím na film podívat nezaujatě v zhledem k tématu, tak to bylo herecky velmi slabé a nereálné (to že by sama zvládla takto "zlikvidovat" muže co jí napadly?..). Některé scény, hlavně v 1.pol.byly i trapné, jako některé komentáře k tomuto filmu, co jsem si přečetla!... ()

route60

Byla znásilněná a vzala spravedlnost podle svého gusta potud nic proti ale proč tak samoúčelně? jasně je to žánr filmu a ten to vyžaduje ale dívat se na to 107 minut je na můj vkus moc. ()

wallax

Jeden z tých lepších kúskov...aj keď začalo to strašne (priam hororovo strašne)! Aby niekto telefonoval nad záchodovou misou? Čo by ste čakali, aký ďalší krok? Jasné, že jej ten mobil padol do tej misy!!! A hneď na začiatku filmu. Ale inak to bolo zlé, drsné, presne také ako tieto filmy majú byť. ()

heavy66

Rape je zbytečně zdlouhavé a detailní, kratší stopáž a rychlejší střih by byly působivější. Revenge je lepší, nápaditá, třebaže se nabízí otázka, jak se nahá a zbitá Jennifer dokázala během jediného měsíce stát dokonale připravenou mstitelkou, která sama přenáší a složitě aranžuje bezvládná těla dospělých mužů?!? Mě se líbí střední část, kdy stoupá napětí a chvíli není jasné, zda se k mládencům přibližuje opravdová Jennifer, nebo jenom jejich výčitky svědomí. ()

vodkasesemte

většinou ani nevím, co do komentáře napsat. ted je reklama, a já už jsem plnej dojmu (skoro jako ona). líbilo se mi, jak se s klukama seznámili, když si z ní udělali pískací hračku a strkali jí do pusy spoustu ruznejch předmětu (kdybych to měl na VHS, tak si to přehrávám dokola), sám bych se těžko udžel při pohledu na tu její vyzývavou pusinku, vlastně spousta holek by za takovej lunapark dala první poslední a ráda! trochu jsem čekal, že druhá polovina ponižování nebude přesně to, co bych si představoval pod pojmem perverzní, ale praktikami psychotické krávy, která nemá smysl pro humor! alespon je zmákla bez zaváhání, využila všech jejich slabostí a dosáhla uspokojení! ()

Lucbric

Tenhle žánr moc nemusím, takže se nebudu ani moc rozepisovat.. Hlavní hrdinka je na samotě na chatě a chodí tam oblečená jako modelka s mega výstřihem, která chce svést náhodného myslivce.. Příležitost na sebe nenechá dlouho čekat.. ALE.. Pomsta je sladká.. aneb "Chci vidět tvoje zuby"... ()