Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Matli

Výborná ujetá blbost, kterou bych od američanů čekal i nečekal, dost rozporuplný. Občas to bylo trapný, občas dost vtipný. Co víc dodat, film o ničem a o všem. půl hvězdičky za tu plejádu herců. 48% ()

joudas

Ne. Očividně se na to dívat dalo, protože jsem to viděl do konce, ale už nikdy víc. Aspoň ne za střízliva. Musím však uznat, že sehnat do toho tolik známých herců, nechat je mlátit se s trpaslíky, masturbující kočkou nebo jim nalepit na krk varlata, to už chce opravdu...ehm... koule? Na druhou stranu bych ale rád vidět ty vystřihnuté části. Pokud jim v porovnání s těmito přišli špatné nebo přehnané, tak to už musí být vážně síla. ()

Derny

Je to samozřejmě kravina. Ale když na tuhle šílenou sbírku ujetejch skečů koukáte zhulený se stejně zhulenýma kámošema, musíte si to dokonale užít. A potom, když na to koukáte úplně střízlivý, můžete si tenhle movie užít taky. Jen zjistíte, že některé z povídek jsou fakt slabší, viz. Erin Brokovich nebo menstruace. Ale někdo to zas může vidět obráceně. Každopádně můžu říct, že u mě během celého filmu převažovaly stavy nezadržitelnýho výtlemu. ()

jandula00

Tak tohle je snad to nejabsurdnější, nejúchylnější, nejujetější a nejvtipnější, co jsem kdy viděla. Je až neuvěřitelný, kolik áčkových herců se dobrovolně podílelo na takovém filmu, v čele se skvělou Kate a iskoulemanakrkupřitažlivým Hughem. Nejlepší příběhy: Koule na krku, první menstruace, kouřím ptáky za zlaťáky, Halle Berry atd..., vlastně by se dalo říct, že všechny části mají něco do sebe a jsou koukatelné. Celkově super, ale rozhodně né pro každého. ()

3T

Tento film si dělá srandu ze všeho a nemá, dámy a pánové, hranic. Může si dělat srandu i z vás nebo z vašich známých. Neváhejte a kupujte si DVD! Anebo víte vy co, stáhněte si to zcela zadarmo a koukněte se, jak je to nemorální, úchylný a skvěle obsazený film až vám rozum zůstane stát. Stahujte ihned! ()

Saur.us

Silně nonkonformní zábava, která hraničí s totálním nevkusem záchodového humoru a přitom má v sobě nějaké osobité, úchylné kouzlo. A já se bavil. Plejáda oceňovaných hvězd si odskočila a natočila bizardní podívanou, která deformuje několik základních příběhových zápletek do úplného absurdna. ()

fisus

Je škoda,že je film tak nevyvážený.Některé scénky jsou prostě geniální.Hugh Jackman a jeho koule nebo scénka s H.Berry a S.Merchantem a jejich hecováním byly fakt výborné,ale jiné byly hodně trapné.Ale na pobavení to celkově stačí. ()

Leleta

Ahá, tak takhle to vypadá, když se půlka Hollywoodu utrhne ze řetězu... Šílený tým režisérů pochybné kvality vytvořil slepenec minipříběhů, které dohromady dávají pramalý smysl. Zato jsou ale tak trhlé, že se prostě nejde nesmát. Přitom paradoxně ten příběh, který je propojuje, je asi ze všech nejnudnější. P. S.: Po tomhle zážitku jsem ráda, že byli naši moc líní na to, aby mě místo školy učili doma. Co kdyby to pojali jako Naomi Watts a Liev Schreiber? Yikes. ()

Mii odpad!

Napádá mě jediné slovo. DAFUQ. Byla jsem nalákána na hvězdné obsazení (skoro půlka Hollywoodu) a z filmu se vyklubalo něco, proti čemu je i Scary Movie dost inteligentní dílo. Suverénně největší sračka za posledních tak 5 let. Absolutně nechápu jak herci velikosti jako Hugh Jackman nebo Kate Winslet přijali roli v něčem... takovym. Bohužel retardace tohohle filmu není možna v plném rozsahu vyjádřit slovy, to musíte vidět. Ale připravte se, že pak budete mít pačlivé nutkání vypíchnout si oči vidličkou a při tom páchat sebevraždu požitím nějaké kyseliny. ()

Rázlik

Chci zpátky svých 90,- kč za kino a 98 minut života!!!! Jak se takovýhle srač*e mohla zaprodat taková spousta dobrých herců tomu opravdu nerozumím. Ty to vytáhly z úplného odpadu na 1*. ()

johnywalker

Okey... no.... jako nevim, no.... vhodný slovo, které by perfektně vyjádřilo Movie 43? Magořina? Ulítlý? Hlavní děj stojí za prd... ale tenhle film o hlavním ději vůbec neni, takže to můžem vlastně vynechat... Scénky, skeče, whatever -- u některých se za celou dobu jejich krátkého trvání nezasmějete, jiné vás strhnou ze židle a nevěříte vlastním očím... co dodat... ()

Toka

Velmi zvláštní film. Jednotlivé scénky, některé byly lepší, některé pochopitelně horší, ale já jsem se docela nasmál. A to je hlavní. Hodnotím spíše scénky, které díky tolika známým tvářím a zvláštním typem humoru byly na prvním místě. To, co se dělo na pozadí scének radši hodnotit nebudu, protože.. no ono to je stejně ulítlý, jako zbytek, ale dává filmu nádech amatérismu. ()

Hapretor odpad!

Absolutní demence a totální nevtipná blbost. Nechápu všechny ty herce/čky. Tvůrci jsou tímto u mě vymatlaná nevtipná hovada. Předchozí díla se paradoxně dají vydejchat. Toto opravdu NE !!! ()

M4t35

Hugh Jackman má na krku koule... to je moment, který se mi vybaví při vyslovení jména filmu Mládeži nepřístupno. O příběhu mluvit nebudu, jelikož tady žádný není. Zápletka však nehraje důležitou roli. Nemám zdání jakým způsobem se jim podařilo propašovat tento film do kin. Ano je to kravina, ale kravina s takovou porcí humoru, že se budete smát od začátku do konce a jenom se strachovat co uvidíte v další scénce. Fatální a někdy enormě fekální scény u vás vyvolají pocity zvracení a nevolnosti. Jak jsem seděl v kině, nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo se vyzvracet kamarádovi do pytlíku s popcornem. Naštěstí kamarád ležel o 4 řady níže a svíjel se v křečích smíchu, takže jsem měl jasno. Není to film na který by jste vzpomínali s radostí, ale když už jste viděli tohle, můžete se začít dívat na Ordinaci v ružové zahradě. Budete snad mít jistotu, že na vás nevyskočí leprikon a kouzelné víla vám nebude chtít dát....ehm..., snad pokud se v seriálu nestalo něco o čem nevím, jsem přece jenom divák začátečník. ()

Elbarto08 odpad!

Dal bych hěvzdičku za Emmu Stone, ale...to nejde. Nechápu a jsem udivne, jak tam, do háje, mohli sehnat všecky ty hollywoodské hvězdy jako Jackmana, Berry, Watts, Duhamela atd atd...to na ně něco mají? ()

Pan_Dom odpad!

Čas se nedá koupit, uspořit ani zastavit, a já lituji, že jsem zabil hodinu a půl touto neskutečnou sračkou. Plejáda známých herců klesla na to nejhlubší dno. Snímek, skládající se z jednotlivých epizod, které se předhánějí v trapnosti a nechutnosti, a retardovaným závěrem bych nedoporučil ani svému největšímu nepříteli. Pro mě aspirant na hnusáka roku :) ()

bobrux

Za povídku o raráškovi a zlaťácích dám jednu hvězdu z lítosti, protože tady jsem beze srandy brečel smíchy. Jinak jde ale o pekelně trapnou a nudnou slátaninu bez hlavy a paty a nějak se nemohu zbavit pocitu, že hvězdná sestava v hereckém obsazení mohla být docílena snad jen vydíráním. Když si na konci uvědomíte, že jste promrhali hodinu a půl svého cenného času, nezbude vám nic jiného, než za hrdelního řvaní "proč?" jít zkusit čelem zbourat nejbližší zeď. Proto doporučím vyhnout se téhle patlanici obloukem. ()