Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

smrk15

Když jsem si přečetl obsazení, tak jsem si říkal, bude to stát za to. No a ono nic. Jak je k tomuhle přemluvili opravdu netuším. ()

Ela84

Šílená smršť, chvilku nevíte, zda koukat s otevřenou pusou, nebo se smát. v životě jsem nic podobného nevidela. Ale zas na druhou stranu jsem se královsky pobavila.......... ()

sisaq

Movie 43 neni zadna movie. je to nekolik scenek propojenych neskutecne stupidnim pribehem. Humor balancuje a mnohdy vyrazne prekroci hranici dobreho vkusu ale trochu to pripomina zacatky ceske sody nebo hale and pace. vic nez polovina ale byla k smichu coz je posledni dobou u techto typu filmu problem. 70%. ()

AnniBella

No, děs! Spoluúčast takových formátů, kterými jsou pro mě Jackman, Winslet, Moretz pro mě zůstává nepochopená stejně jako celá tahle dodivná fraška bez příběhu...a popravdě, upřímně jsem se zasmála asi jenom jednou ( "Brácha asi vylil na sedačku džus...no, né on to vyplácal i na zeď? :D) ()

Abin_Sur

podle traileru to vypadalo celkem dobře, ovšem to se nedá tvrdit po shlédnutí filmu. Trapnější film jsem snad nikdy neviděl. Jedna * za to, že jsem se i párkrát zasmál, jinak propadák na plný čáře ()

mufy001

Za těch pár desítek let co už chodim po světě jsem viděl lecos. Ale něco takového fakticky ne! Kvůli nějakým scénkam dát odpad! Kvůli nějakým zase pět *. Jako celek se film hodnotit nedá! Líbí se mi použitý zvrácený humor! 6/10 ()

entokr

Tak tohle byla naprosto šílená jízda! :D Doteď nevím, co u mne převažuje... :D Smát se nebo být v šoku?! Asi od obojího trochu. :D Ovšem nejintenzivnější zážitek ve mně zanechal Hugh Jackman, jak Rosomáka zbožňuji v Xmenech, tak jsem z něj byla naprosto paralyzovaná tady. :D ()

mahonny

Hledání filmu Movie 43 k ničemu. Myšleno jako děj který doprovází jednotlivé příběhy. Jinak si myslím, že to není vůbec špatný snímek. Mockrát mě vážně pobavil i znechutil :) Nikdy nevíte jaká šílenost bude následovat a to se mi na tom vážně líbilo. Je fakt, že na fekáliích si tvůrci docela ujížděli ale co... Když je to ve spojení s tolika hvězdami tak to ani tolik nevadí :) ()

perteus odpad!

tahle zhovadilost si nezaslouzi abych o tom neco vic napsal. Jen poupravim Flippera. Ani to nespoustejte. ps: nektere vtipy byly pomerne usmevne. V celku je to ale ten nejhorsi film, jaky jsem kdy videl. Mimochodem mam podezreni, ze puvodne to chteli davat na Aprila...... ()

BlackLucy

Dávám 4 hvězdy jen kvůli koulím Hugha Jackmana a skvělé scéně s Halle Berry :D To prostě nemělo chybu .. No jinak nic moc, na to, že tam hrálo plno známých a slavných hvězd, ten film neměl hlavu ani patu ... ()

kadibrk

novodobá slátanina jednotlivých příběhu, které na sebe nenavazujou a které jsou občas vtipné, ale spíše trapné a přehnané ... Film u kterého se zase tolik nezasmějete a spíše se divíte jak tohle může někdo vymyslet. Přitom trailer byl udivující a vtipný! Také obsazení herců vyskytující se ve filmu je velice zvláštní, nechápu že se k tomuto filmu upsali herci jako Hugh Jackman, Kate Winslet, Richard Gere a pár dalších ... ()

Method76

Asi jsem obrovskej uchylák protože se mi to hodně líbilo. Zase takovejch nechutností tam nebylo :D ....... Ale co k tomu dotat hodně dobře obsazený film s dobrými herci :) v bizardních situací a šmitec (výbuchy smíchu) Nesmíte v tom hledat nějaký potenciál prostě se jenom koukat :) ()

Steve661

Rozhodně jsem od tohoto filmu čekal víc. rád se směji nesmyslům líbí se mi série Scary Movie, Prci prci prcičky atd...Ale tenhle ,,film" s nulovým dějem byl opravdu pro mě zklamáním. Hned co jsem viděl první trailer jsem se na tento film těšil, ale v těch trailerech podle mě byly použity snad nejlepší vtipy z celého filmu. Jinak je film vyprávěn formou malých příběhů, které mají být urývky hledaného Movie 43. Zkrátka tenhle film je taková blbost, že to už ani není vtipné. Naprostá ztráta času. ()

Santana80 odpad!

Hroznýýýýýý.Takových hereckých kapacit v jednom filmu a každý z nich by měl dostat Zlatou malinu.Doufala jsem že aspoň něco bude vtipného na tomto filmu ale čekala jsem zbytečně.Hugh Jackman u mě ztratil hodně bodů v trapné scéně s koulema a chci na tento film co nejdřív zapomenout. ()

Sniper_RAT

Díky nízkému hodnocení jsem si to skoro nepustil, ale nakonec jsem dal na vlastní úsudek a udělal jsem dobře! Film, který nemá děj a v podstatě ani smysl. Pro fanoušky Lonely Island, Collegehumor a podobných magořin to ale bude naprostá bomba a já se smál od začátku do konce. Tohle je prostě magořina, která nechytne každého, ale dejte tomu šanci - třeba to je zrovna Váš styl ;) ()

pallok

Niečo tak príšerne stupídne a nudné som už dlho nevidel a tú jednu hviezdu dávam sebecky sebe, že som to nevzdal po dvanástich minútach. Zavesiť gule na hrdlo..., pod nosom by to vyzeralo vierohodnejšie, prirodzené, prirodzenie, prirodzene. Dej nula, akcia nula, výkony primerané deju, teda, ak toto mala byť hustá komédia, tak ja fakt neviem a nechápem kde toto vzalo 42%? A nezachráni to ani plejáda superhercov a herečiek, čo by ako dobrí boli, keď nemajú čo hrať. Navrhujem nomináciu na maliny. Jediná hláška, ktorá ma prebudila v končiacej 42. minúte z dialógu tuším Batmana so Supermanom: "Ráno jsem se probudil s pocitem, že bych s někým mohl vyjebat!" ()

stret

Tri hviezdy za vtipnú jednohubku. Film nie je pre každého - prekračuje hranice štandardnej skostnatenej korektnosti. Klobúk dole pred hercami, ktorí sa dokázali uvoľniť a urobili si pár drsných vtípkov. Ja som sa výborne bavil a mam týchto po väčšinou kvalitných hercov ešte o trochu radšej. ()

damapo

Film se skládá z několika příběhů, z nichž některé jsou slabé, jiné zase dobré. Nejlepší je u mě povídka s basketbalisty a hra na pravdu. Film jako celek je prostě někde uprostřed mezi zábavností a trapností. Rozhodně se nejedná o humor vhodný pro všechny. Český dabing příšerný. ()