Happy Town

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, 2010, 5 h 53 min (Minutáž: 43–47 min)

Epizody(8)

V poklidném městečku Haplinu přezdívaném Happy town, kde se již pět let nestal žádný zločin, je objevena mrtvola muže v rybářské chatce na zamrzlém rybníce. V souvislosti s tím se začínají dít záhadné věci a na povrch pomalu vyplouvají podivná tajemství jednotlivých „ctihodných občanů“. Teprve se zmizením šerifovy ženy se do městečka vrací opravdový strach z tajemného Magicmana. (Solozo)

Recenze uživatele JohnCZ k tomuto seriálu (1)

Happy Town (2010)

Magic Man! Magic Man? Kdo je sakra ten záhadný vraždící Magic Man? Na tuhle otázku je překvapivě v osmi dílech tohoto velmi záhy zrušeného seriálu zodpovězeno. Avšak Happy Town je hodně nevyvážená záležitost, takže se zrušení nedivím. Zajímavý je sice svou stylizací a sarkastickým humorem, avšak u mě ho zabil hodně pomalý a nezáživný start s ne moc dobře prokreslenými postavami, u kterých mi strašně dlouho trvalo, než jsem si na ně zvykl a začal mít nějakou i rád (Sam Neill s přehledem vítězí!). V momentě, kdy se mi Happy Town začal dostávat pod kůži, nastal narychlo splácaný konec. Ale můžeme být alespoň rádi, že to nějaký konec mělo, takže tvůrcům palec nahoru. Základní otázka byla tedy naštěstí zodpovězena, ale to ostatní si sami můžeme samozřejmě jen domýšlet. ()