Haló, tady Indie

• USA Outsourced
TV spot
USA, (2010–2011), 7 h 44 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Robert Borden

Kamera:

Greg Gardiner

Hudba:

Transcenders

Ben Rappaport, Anisha Nagarajan, Diedrich Bader, Parvesh Cheena, Pippa Black, Rebecca Hazlewood, Rizwan Manji, Sacha Dhawan, Thushari Jayasekera, Guru Singh (více)

Epizody(22)

Todd Dempsy je mladý manažer, který pracuje ve společnosti prodávající žertovné předměty. Jednoho dne ráno přijde jako obvykle do práce, kde překvapivě najde jen liduprázdnou vyklizenou místnost. Celé call centrum, kterému šéfoval, bylo po náhlém rozhodnutí přesunuto do Indie. Mladý manažer má jen jednu možnost - odstěhovat se do Indie a vést call centrum tam. Ocitá se tak před nelehkým úkolem - jeho práce je přesunuta do zcela jiné země na druhém konci světa, kde musí pracovat s novými lidmi, kteří vyznávají jinou kulturu, a pro které jsou americké zvyky a prodávání nesmyslných žertovných předmětů nepochopitelné. (Zbyisek)

yaqwsx

Zatím jsem viděl 8 epizod. Ano, seriál přešlapuje na místě, je stereotypní. Ale baví mě. Je vtipný, pohodový. Člověk u Outsourced nemusí nějak přemýšlet, jen sedí a užívá si příběh plný klišé, která baví tím, že jsou zasazená do nezvyklého prostředí. Uvidím, jak se to vyvine dále. EDIT: Po zhlédnutí celého seriálu svá slova neměním - plné klišé, ale plné i originálního humoru a zajímavých "poznatků" (např. že muži ženy obdarovávají genitáliemi květin). škoda, že už nebyly natočeny další díly... ()

Kibernet

Lehké, trochu (možná dost) po povrchu, ale koukat se na to dá. Srovnávám s vlastní praktickou zkušeností, kdy jsme převáděli naše aktivity do Indie - poměrně nedávno ... ()

Sholi

Velmi sympatický seriál. Gupta a Charlie tam celkem váleli. Skvělý soundtrack. Na pár chvil mě to zaměstnalo a pobavilo. Docela mi tahle parta přirostla k srdci. Škoda že nebudou další díly... ()

Ivoman

Kupodivu seriál, u kterého zírám, že má jen jednu sérii. Je vtipný, s neznámými herci což je fajn a pěkně utíká, žádná velká hluchá místa a nasmál jsem se opravdu dostatečně. BUM BUM BUM, krásné Diwali všem. :-D ()

Muff

Tak jsem nakonec celou sérii zhltnul ve dvou vlnách. Líbilo se mi, že humor je dávkovaný tak nějak přirozeně a postavy jsou dobře vybrané, jsou směšné už od pohledu. Na některé kulťáky typu IT Crowd nebo Red Dwarf to nemá, ale potěší, pobaví (Guptovo taneční číslo v 11 bylo špičkové, škoda, že jen vysněné) a když přijde trapná scéna, elegantně z ní děj vybruslí. A Asha je kost. Dávám 3* a za Ashu půlku navíc. ()

jasme

V podstatě je to jednoduchý, necitlivý a urážlivý na všechny strany. ale válela jsem se smíchy. a charlie mě prostě baví. ()

mirka26

Najlepší nový sitcom. A zároveň aj najlepší sitcom, ktorý sa momentálne vysiela. Ale kvalitatívne to začína mierne upadať. ()

Moni65

Seriál inšpirovaný filmom Outsourced. V obidvoch prípadoch ide o mladého manažéra Todda, ktorý je nútený šéfovať call centru, ktoré je premiestnené z Ameriky do Indie. Film bol pre mňa nudný a dlhý, herci nevýrazní a nesympatickí. Naopak seriál na mňa zapôsobil príjemným dojmom. ()

wobufet

Zpočátků i docela vtipné, po pár dílech se bohužel charaktery vyčerpají a začínají působit otravně (celých 22 epizod si jedou tu svoji jednu charakteristiku). Přesto je Outsorced vcelku příjemný seriál na odpočinek, který nevyžaduje plnou pozornost. ()

jakobin22 odpad!

Pane bože, co to je? Humor se tomu vyhl obloukem. Jestli se to má tvářit jako sonda do Indo-amerického světa, tak ještě větší zoufalost. O postavách a scénáři ani nemluvě. Mám doslova fyzické reakce ne tento paskvil, ze kterého mi běhá mráz po zádech z trapnosti.Nechápu jak se něco takového mohlo dostat na obrazovky! ()

blekekeke

Jsou vtipná místa, ale více převažuje těch hluchých, kdy prostě čekáte, až to přejde a něco se stane. Jsou exelentní postavy, které chcete vidět znovu (Madhuri, Charlie a svůdná Tonya :o), tak postavy, které kazí dojem, viz. Gupta, k čemu? V celku je to ale hezký, vtipný a příjemný pohled na život v Indii :o) ()

Aidina

Asi každý, kdo v Indii byl, si uvědomí, jaká je to země neskutečných paradoxů a pobyt tam - zvláště když se ještě musíte přesunovat z místa A do místa B, je vždycky neskutečné dobrodružství. Každý den je člověk konfrontován a šokován věcmi, které se mu doma nemohou stát. Pocity hlavního hrdiny Todda Dempsyho jsou velmi věrohodné a odpovídají indické realitě (komunikace s okolím, doprava, množství nejrůznějších bohů, všudepřítomná zvířata a nedotknutelnost krav - mají všude absolutní přednost, prodavači čehokoliv a nevyslovitelná jídla..). Ale seriál mám ráda, u něho se zasměji, částečně ovlivněna i vlastními zážitky. Rajiv Gidwani musí být vzorem pro všechny personalisty a kádrováky, ta jeho soustavná práce se zaměstnanci, radost když je má hodnotit a někoho vyhodit:... "Tak se přepočítejte...". A teambuiding na střeše vlaku, tak to se dá vymyslet a realizovat jenom v Indii:-)). Skvělým protihráčem a zástupcem západní civilizace, je pak Charlie Davis, jeho hlášky, které často doplňuje zbrojním arzenálem.... " A pak se objevím já a v ruce budu mít motorovou pilu..." ()

esmoke

Zábavný sitcom, který nepoužívá stokrát viděné prostředí rodin, barů apod...▐1. série (21 dílů) - 75%▐ ()

wdc

Převážně zábavné a vtipné, milé. Super seriál, nedivil bych se kdyby to mělo víc sérií (bohužel nemá). ()

Jenninka

Kouzelné, vtipné, milé, roztomilé prostě božíííí. Jen je velká škoda, že seriál skončil u první série. Člověk se naučí mít rád kompletně celou sestavu... Ben je kouzelný a k sežrání hned od začátku, postupně si člověk zamiluje i poťouchlého Guptu. Doporučuju ()