Titanic II

• Česko Titanic - historie se opakuje (více)

Představte si, že o 100 let později po havárii slavného Titanicu vyplouvá jeho přímá kopie a co dramatického jej čeká? Bude to stejný osud? Opravdu nelze zabránit tomu, aby se historie opakovala? (ČSFD)

Hismael odpad!

Všechno špatně. Dalo by se vyjmenovat obrovský množství záporů a chyb, od příšerných efektů až po extrémně dementní příběh a vše s ním spojené. Minimum financí se škaredě podepsalo na všem, ale i kdyby jich bylo mnohem víc, musel by se scénář roztrhat a začít úplně od začátku. ()

corpsy

Má to všetko, čo takýto ´´blockbuster´´ mať má. Trápny scenár plný debilných dialógov, pornoherecké výkony ( akurát len taký Bruce Davison sa snaží ), neuveriteľne nedokonalé a amatérske CGI efekty a réžiu, ktorej je jedno čo a ako sa vôbec deje. Proste klasický Asylum. 1 star za nápad a moje pobavenie. ()

curunir

,,ZDÁ SA, ŽE HISTÓRIA SA OPAKUJE." __ A Asylum svojim verným naservírovalo ďalšiu ,,neotrelú" chuťovku. Ich filmy sa tu zväčša pohybujú v číslách okolo 20% a tak som od tunajších len 5% čakal niečo naozaj nepozerateľné. A ľaľaho ... nakoniec sa z toho vyliahol jeden z (naj)lepších filmov štúdia. Samozrejme, Titanic II je z drvivej časti tak demetne nakrútený až je to skvelé a najviac som sa bavil pri rôznych odkazoch na Cameronov opus. Snáď vyvstáva otázka, či len nie je na škodu veci poznanie najslávnejšie filmu o najslávnejšej námornej katastrofe, alebo aj samotnej skutočnosti bez znalosti filmu? Toľko filozofovania. Titanic dvojka má solídne tempo a tomu tiež odpovedajúcu príjemnú stopáž (presne 83 minút), aké-také triky, hudbu s občasnou inšpiráciou Hornerom a celkovou inšpiráciou ,,predchodcu" a ako aj užívateľ ,,pájab" poznamenal pekný nehappyend, kde by sa možno dal badať aj náznak akejsi myšlienky. Neviem či a kedy ešte si film pozriem, ale ak áno, hviezdičku navyše má silne istú. (202. hodnotenie, 23. komentár k filmu) ()

Krissty

Obsahuje SPOILER! U tohoto filmu by se dalo slovo "katastrofický" vyložit ve dvou významech.. Samozřejmě pojednává o katastrofě.. Ale i sám o sobě je taková malá filmařská katastrofa, takže teď nevím, jak to tedy tvůrci mysleli.. Největší katastrofou byl určitě začátek.. Velmi nepříjemné postavy a ta nejhorší grafika, jakou jsem kdy viděla (to i Ed Wood na tom byl v tomto ohledu lépe).. Hlavně to praskání Grónska stálo za to! No dobře, potěšilo mě ale, že tento Titanic byl originální alespoň v tom, že nenarazil do ledovce, nýbrž ledovec narazil do něj.. Ale abych jen nekritizovala, tak ke konci filmu se ulízaný frajírek transformoval ve statečného hrdinu a pokusil se zachránit dvě kočky.. Bohužel Kelly skřípl Hayden do dveří, aby mohl být s Amy sám.. Nedivím se mu, ale docela mě to mrzelo (=pro mě jediný smutný moment). Pak se s ní zavře do skříně, navleče ji do neoprenu a slíbí ji, že až se utopí, tak po jejím vysvobození opět ožije.. Slečně bohužel nedošlo, že jí lhal.. I když v tu chvíli, kdy ho oživovala, jsem si říkala, že to bude fakt konec, jestli se probere.. Naštěstí se tak nestalo a proto zůstávám u té 1*, jelikož v druhé části filmu jsem se celkem bavila! ()

Z0oMb3E

Duní Dunaj a vlna za vlnou sa valí...Chlapci z Asylumu vytvorili opäť nadčasové (čítaj nikdy nedocenené) dielo. Na rozdiel od ich nezabudnuteľných skvostov sa však Titanic 2 borí s až neodpustiteľnými problémami, ktoré fanúšikom béčiek doslova lámu srdcia. Áno máme tu priživovanie sa na origináli. Zápletka je tak nádherná, že by neopila ani inteligenčne podpriemerného neandertálca. Herci zo seba vydávajú naozaj všetko, snáď väčšie emócie sa dajú vidieť už len u človeka s trojdňovou zápchou a zlatou žilou. A efekty? Samostatná kategória pri ktorej dávam windowsáckemu skicáru druhú šancu aj ja. Tak kde nastala chyba, že film nieje aj napriek týmto vymoženostiam taký silný? Príbeh, ktorý je už dopredu známy, trestuhodná absencia nejakej prerastenej príšerky či snaha o vytvorenie atmosféry tmou. Toto sú najväčšie slabiny ktoré spravili z béčka v úvodzovkách len zlý film. ()

Orlau32

To bylo tak hloupé, že se to ani nedá komentovat. Typická americká ptákovina. Jen se divím, že Shane Van Dyka hanba nefackuje. Utrácet peníze za film, ve kterém nejen neřekl nic nového, ale sešrotoval dohromady obsahy filmů ze všech TITANIKŮ dosud nafilmovaných, a k tomu "jako chuťovku" přidal výcuc z DOBRODRUŽSTVÍ POSEIDONU,. To je absolutní drzost nebo podcenění inteligence diváka. Ty 2* dávám za počítačové animace. ()

blackrain odpad!

Titanic byl jen jeden. Z úcty k pasažérům legendární lodi si název Titanic II mohli tvůrci raději odpustit. Ovšem, název vydělává a samozřejmě působí jako reklama k nezaplacení. Musela jsem si několikrát přehrát pasaž, kdy jeden člen posádky říká, že voda má -56 stupňů a tváří se o toho absolutně normálně. Já jsem myslela, že jsem se přeslechla. Jak někdo může takovou blbost vůbec vyslovit. Tohle ale nebyla jediná věc, která mi na tomhle skvostu vadila. ()

L_O_U_S

Film lze ke zhlédnutí doporučit ze dvou důvodů: za prvé jako ukázku toho, jak hluboko lze ve filmařině klesnout, za druhé kvůli těm čtyřem krasotinkám, co s nimi šéf nastoupí na loď. Na ty se totiž dívá sakra dobře. Za ně tedy jedna hvězdička. Michochodem mě překvapuje, kolik lidí tohle považuje za druhý díl Cameronova Titaniku. Tenhle film nemá být dvojkou, ale je pojmenován podle ústřední lodi. Jako komerční kalkul to ale evidentně vyšlo. (644.) ()

Nach odpad!

Je-li nějaké studio expert na odpadové filmy, pak je to jednoznačně Asylum. To si tentokrát vzalo na paškál slavnou námořní tragédii a Cameronův film v jednom, Titanic. Titanic 2 úspěšně przní památku této lodi, jejíž vrak se nyní s hlasitým lomozem musí převracet ve svém mořském hrobě. Hlavní postavy hrají asi jako šmoulové hororovou scénu a speciální efekty vypadají jako z omalovánek pro děti z mateřské školky. Producenti navíc zřejmě šetřili i vodou, a proto scény, kdy se vnitřek lodi zatápí, vyřešili velice chytrým způsobem: ozvučením. Na několika místech můžete slyšet, jak se kvanta vody hrnou do lodi, ale vždy z toho vidíte doslova a do písmene jen pár kapek (tedy proud jakým se sprchujete). Opravdu trapný filmový zážitek, kde nic není na hvězdičku a i odpad je vysoké hodnocení. 0% ()

Blazena

U Trautenberkových koulí. Jenom společnost The Asylum si může dovolit vyprodukovat dílo s názvem Titanic II. Původní katastrofické melodrama Jamese Camerona je nahrazeno nepůvodním katastrofickým melodramatem se sci-fi prvky; zkáza Titanicu se překlenuje do variace na Dobrodružství Poseidonu (1972). Dick Van Dyke by si asi nechal sebrat důchod a vnouče, kdyby mohl tušit, jaký talent bude mít jeho příbuzný. Na druhou stranu jedině člověk s komediantskou krví jako Shane může dodat Titanicu ty správné kvality. Solidní hudba dělá z této sračky alespoň vycachtané hovno. I přes charakteristický styl speciálních efektů The Asylum, který se snaží docílit úrovně PC her počátku 21. století, je užitečné porovnat z dnešního hlediska obdobně úsměvné digitální efekty Cameronova díla. To vypadá lépe spíše kvůli bohatší výpravě, kdežto Titanic II využívá vedle prostých ateliérů nesourodých reálií Queen Mary, vodárenských tunelů a čističek odpadních vod (ples zde vypadá, jako kdyby se natáčel v sokolské tělocvičně). CGI efekty došly obrovského posunu a demokratizace, využívá se jich v mnohem širším spektru produkce; to, co se dříve stálo nemalé úsilí a peníze, se dnes dělá mnohem přístupněji a za „pakatel”. אמן ()

KajusaK

Pokračování Titanicu? Čekala jsem, že dám hodnocení odpad,ale dopadlo to lépe :))..Děj byl podobný, ale ne kopírovaný. 2* za ucházející děj, efekty a vcelku dobře zahráté role :)) ()

Nivenx odpad!

Je možné opravdu točit snad úplně všechno a o druhém dílu titaniku se básnilo dlouho, i když je jasné, že pokračovat nelze! Hold někdy jsou filmaři nenapravitelní a tento film je nestravitelný! ()

vesper001 odpad!

Ha! 8. nejhorší film s 9 % se musí vidět! Ivánku, teda to sou nervy! Ale vono to ňák dopadne, co? Tady budu klidně spoilerovat, protože i když je film prachstrašlivě špatný je jasné, že model Titanicu se potápí, bárka jde ke dnu… jinak by na to totiž nekoukal už vůbec nikdo. Nový Leo je obtloustlý poďobaný tupec, který sem zabloudil z nějaké perverzní německé komedie pro mongoloidní teenagery, kdo je Kate není úplně jasné až do chvíle, kdy Leo jedné ze slibných adeptek ukáže, zač jsou toho dveře. Loďka je zoufalá, megalodonská tsunami se chytře skrývá ve tmě, helikoptéry tu krouží jako mušky stříbrné a dvě lžičky kečupu na celou lodní katastrofu je fakt málo. Dojem z elektrického kabelu svíjejícího se jako epileptická kobra zase kazí blbá blondýna, která v potápějící se lodi hystericky ječí „je to MOKRÉ!“. Napětíčko jako kravička… Kdo uplave, vyhraje. ()

A.Beech

Film ako celok nepôsobil až tak strašne a ani veľmi nenudil. Ale keď prišli na scénu efekty musel som sa smiať. Hneď mi bolo jasné, prečo tá tsunami musela prísť v noci (tým pádom nebolo skoro nič vidno - radšej). Pri scéne s rúčkovaním nad elektrickým káblom, som miestami strácal nad sebou kontrolu a mal nutnosť to prepnúť, lebo som nepochopil...(ale myslím, že nie mojou chybou). Po váhaní a premýšľaní dávam 2* - ale to len preto lebo som sa nenudil. ()

Saraph odpad!

Titanic II, aneb Nabouráme do ledovce a potopíme se II. Jak klišé, jaká je reálná šance, že postaví loď s jménem původního velikána a tato loď se potopí úplně stejným způsobem? A to se prosím nejedná o adaptaci, nýbrž o druhou lodičku nesoucí vyloženě název Titanic II. ()

LiborGondek odpad!

No tak větší blbost jsem opravdu dlouho neviděl. I Přes to, že mám katastrofické filmy rád, jinak než odpad hodnotit nemůžu, bohužel. :(( Je to degradace snad všech filmů a i památky samotné na tuto hroznou tragédii a výjimečnou loď. ()

*Barča* odpad!

Tak tuhle hodinu a půl života už mi nikdo nevrátí. Naprosto příšerný, horší filmový zážitek jsem snad nezažila. Koukáno z donucení, jinak bych to po 10 minutách vypnula. 0* ()

Yesqward

Jajaj, Asylum jak vyšitý, celý film máte pocit, že pozeráte Titanic cez kopírku, a cez riadne pokazenú a nekvalitnú kopírku. Jedna hviezda za herečku. 15% ()