Titanic II

• Česko Titanic - historie se opakuje (více)

Představte si, že o 100 let později po havárii slavného Titanicu vyplouvá jeho přímá kopie a co dramatického jej čeká? Bude to stejný osud? Opravdu nelze zabránit tomu, aby se historie opakovala? (ČSFD)

dezert odpad!

Upřímně říkám, že v životě jsem neviděl horší film. Je to moje první zkušenost se studiem Asylum a nevím jestli to dopadlo dobře (smál jsem se a dost), a nebo špatně (bylo to ale ještě horší, než jsem čekal). Film, kde se chaos vytváří tím, že tři lidi utíkají a jeden z nich spadne. Film, kde v potápějící se lodi - kromě posledních deseti minut - není žádná voda. Hrdinové v úplně suchých šatech pronáší věty "Vždyť jsme úplně durch!". Takhle by se dalo pokračovat ještě hodně douho. Kompletně amatérskej počin. Ty dvě hodiny života už mi nikdo nevrátí. ()

mira007

Někdo jen zparazitoval název toho slavného parníků a dal tomu dvojku, aby to evokovalo pokračování toho Cameronova filmu z roku 1997. Tenhle film je hruza. ()

majec4 odpad!

Od prvych minut som vedel ako budem tuto snimku hodnotit. Ludom, ktori stoja za tymto fimom by som uz natocit vela nedovolil. Prvych 20 minut si ludia kyvaju. Tak otravne a odflaknute mavanie na rozlucenie som vo filme este nevidel :). Efekty? V roku 2010 sa odvazit natocit film s takymito efaktami, ufff, to chce odvahu. Podla mojho nazoru nie je potrebne ziadne dalsie hodnotenie. Film by som ale urcite odporucil pozriet, pretoze zistite ako hlboko sa da klesnut pri filmarcine. Toto je uplne dno. ()

cutugno odpad!

Ten film je naozaj katastrofický! Titanic bol len jeden a malo to tak ostať, film sa mal volať nejako ináč...nemá právo byť považovaný za dvojku! Je to to isté akoby niekto natočil film Kájinek II. Dve rôzne príbehy ale podstata je ta istá. A čo sa týka samotného deja tohto snímku tak to bolo len o jednom : o ničom ! Blbosť aká tu ešte nebola ()

Misacek22 odpad!

Taky jsem čekala spíše pokračování, ale opakovanej scénář, to je tragédie... jak může někdo natočit po veleúspěšném Titanicu tuto hrůzu - nechápu... ()

newmant odpad!

Uf, je to síla, efekty na úrovni doby kamenné, bída a děs.Nedal jsem to. Hluboký obdiv tomu,kdo to celé dokouká. ()

lardko

Myslel jsem si že chtěli trochu pozměnit normální film Titanic , a nebo k němu něco přidat , ale tohle fakt ne. Podle mě strašná blbost. Ani se nedivím že tady je hodnocení pod 10%. Proč tohle vůbec točili ??? O sto let po katastrofě vypluje kopie Titanicu. Nehorázná blbost !!! A přitom film Titanic je tak nádherný a skvělý , a plný emocí , na rozdíl od téhle blbosti. ()

jasanka

Přistupovala jsem k tomu skepticky a hned úvodní scéna byla fakt příšerná. A stejně tak všechny další, které obsahovaly počítačové efekty. Když ale tohle pominu, tak to vůbec nebyl tak strašný film, který by si zasloužil tolik odpadů. Jde o stejnou úroveň jako u většiny katastrofických filmů a tak je to třeba brát. Nedej bože to snad srovnávat s Cameronovým Titanicem, to je opravdu nesmysl. ()

Wawer odpad!

Tolik nesmyslů a logických omylů, co jsem viděl v Titanicu 2 za hodinu a půl, jsem neviděl za celej život. Že to bude takto zlé bylo očividné předem, ale navzdory tomu musím přiznat, že to je do jisté míry zábavný film, který v mnoha momentech vyvolá škodolibý úsměv. I tak dát filmu vyšší hodnocení než odpad by bylo urážkou všech filmů, kterým jsem dal alespoň tu jednu hvězdičku ()

J. T. Kirk odpad!

Musím pochválit "vychcanost" tvůrců, pojmenovat "film" Titanic II, to nebyl špatný nápad. Teda samozdřejmě, že tím hodně lidí nasraly, mě taky, ale díky tomu názvu se o tomto filmu docela mluví a dost lidí si ho koupí a podívá se na něj. Takhle se prostě v dnešní době vydělávají peníze. Na druhou stranu to nyní každý porovnává s Titanicem, se kterým to nemá téměř nic společného. Nechápu proč vůbec někdo točí takové blbosti, u jiných "debilních" filmů se aspoň zasměju těm trapáckým efektům, dialogům a scénám, ale tady jsem spíš usínal. Bruce Davison je dobrý herec, ale tímto si to u mě docela solidně posral. Kromě jeho zde nebylo ani náznaku herectví. Tohle mě strašně připomíná 14 hodin strachu, jeden z nejhorších filmů co jsem viděl. ()

Deratizer

Kdyby nebyly natočeny předešlé verze Titanicu, hlavně velkofilm od Camerona, tak by jistě tato parodie tolik odpadu nevyfasovala. Holt se to musí brát s velkým humorem a nadhledem, jinak to samozřejmě odpadem zavání. Člověk se u filmu zasměje, když na Titanicu 2 vznikne panika :-) V té chvíli mi hlavou běhala představa, že by to mohlo být rozvinuto do černé komedie, nemělo to k tomu totiž daleko, konkrétně zmatek lidí a opakování se historie, tak to bylo velký sousto pro bránici :-))) Čekal jsem, že ti cestující tomu varování zpočátku nebudou moc věřit a budou to brát za stylový a účelový vtip večera a vznikne větší komedie, ale i tak jsem se zasmál. I na hysterické násilí se dostalo, rány pěstí apod :-) Prostě sranda film a zároveň parodie, která je filmově s nadsázkou natočena jako pokračování po sto letech po skutečné tragédii Titanicu, kdy je vyrobena jeho identická, technicky vylepšená kopie s názvem Titanic 2, takže ona to parodie není doslova, ale parodie z toho čiší víc než dost, jelikož vážně se film brát opravdu nemůže. Po technické stránce to není taková katastrofa jak jsem čekal, ani ty dialogy nejsou nijak dementní a hloupý jako samotný děj a film, tvůrce tam chtěl dostat prvky, které měl Cameronův film a samozřejmě to musel udělat primitivně a stručně, bez velkolepé výpravy a s malým rozpočtem. Ale jinak občas docela úlet film, který až takový odpad není, berte film s nadhledem a humorem, v žádném případě ne jako vážné pokračování Titanicu, jinak to odpad zákonitě je. Nedávám odpad filmům, které mě docela pobaví a rozesmějí, ať už demencí a hloupostí nebo účelovou komedií a u kterých lze vydržet sedět až do konce, ale proto nutno brát film s nadhledem!!! A to jsem už taky pár těch odpadů dal. ()

Hapretor

Na odpad to neni. Je to jen na zabití času, když neni po ruce nic onačejšího. Od Asylum z toho blbého to lepší. Na některé počiny od této ošemetné firmy se nedá ani dívat. Toto se vydejchat dá. ()

Fawkes odpad!

Film Titanic 2 považuju za absolutní výsměch a zneuctění tragické události, která se odehrála před 100 lety. Absolutně nesmyslný příběh, amatérsky vytvořená počítačová "napodobenina Titanicu". Panebože na to plutí po oceánu se vážně nedalo koukat, vypadalo to jak z počítačové hry Titanic. Vůbec žádné emoce, vždyť mě těch lidí vůbec nebylo líto. Je to naprosto zbytečný film, jehož vznik neměl být vůbec povolen, a peníze měly být radši investované do něčeho lepšího. Asi se v nejbližší době podívám na PRAVÝ TITANIC JAMESE CAMERONA, abych si spravil náladu. ()

matthew.17

Film som nevidel, preto nehodnotím. Ale môj názor je, že brať si do úst meno pôvodnej tragédie a snažiť sa to predať v novom "originálnom" "príbehu" nieje len urážka voči filmom ale hlavne voči všetkým pozostalým z tragédie- A myslim, že hanbiť by sa mal akždý kto sa na tom akýmkoľvek spôsobom podielal ()

MickeyStuma odpad!

Ze začátku je třeba upozornit na fakt, že se nejedná o pokračování známého příběhu, ale o označení věrné kopie legendární lodě. A protože se jedná o Mockbuster a výtvor filmového studia Asylum, je jasné, jak to celé bude vypadat. Logika je zde sprosté slovo, digitální efekty jsou tu tak hrozné, že snad takové nebyli ani v prvopočátcích, dialogy zřejmě vymýšleli (s prominutím) nesvéprávní jedinci a děj tak hrozný, že to nemá ani cenu komentovat. Zkrátka hrůza, děs, fantas magorie. Nohy na ramena a pryč od toho. ()

dainio odpad!

Takhlens....zkouknout se to, jakože "dá". To je ale všechno. Prvoplánový záměr, zaujmout a navnadit diváky názvem titulu, je více než jasný. Herci (pokud se to tak, dá vůbec nazvat) si zřejmě chtěli okusit, teatrálnost a krkolomnost na 110 %. Tipoval bych, že většina z nich má maximálně zkušenosti, z "mini-štěků" v laciných trapárnách, které jdou okamžitě na DVD. Následně jsou prodávany za klasickou cenu 49 Kč či zdarma k rozebrání na nějakých reklamních kampaních, jistých firem s výrobky, pro své věrné zákazníky, čili důchodce. Shlédnutí tohoto braku lze srovnat s konzumací nevalného gothajského salámu. Tzn. požít - vyprázdnit. Divák, je celou stopáži znuděn. Poslední kapkou do hrobu, je množství trapných počítačových efektů, jakoby stvořených od nějakého maniaka, sedícím před PC, pojídajíc koblihu a "mastícím" lecjaký video-software. Jinak si to nelze vysvětlit. Některé záběry se dokonce opakují. Scény "uvnitř" jsou evidetně natáčeny v nějakém obchodním centru alá Tesco. No prostě hrůza ! Trapné, blbé, nudné, děsné -- zkrátka Asylum. ()