hematop92

Žralokus vagínus! Stifler a zbytek v nejlepší formě a vůbec v nejlepší formě ze všech 4 dílů (výblitky, které se vezou na slávě zmíněné čtveřice nepočítám). Film je od začátku do konce jedna velká jízda našich tradičních hrdinů, kteří již zasunuli, ale stáli mají v oblasti Radim Uzla (RIP IN PEACE OF PEACES IN HEAVEN AND RELAX IN LIVING ROOM) co nabídnout! Krásná jízda párci a děkuji za super zábavu. ()

wenzik

film plný humoru od začátku až do konce ... naprosto nejlepší díl ze všech "american pie"..už to nejsou ti mladí životem a starostmi nesvázaní chlapci ...někdo má rodinu někdo přítelkyni a ten další je slavný ... nic méně pořád jsou to přátelé a pořád vědí jak si užít život ... co chtěli dřív a jaké je to teď..? .. miluji tenhle film komedie co otevře oči ... :))) snad to není poslední díl .... ()

FuRYaN_iS_BaCK

Nebudu tu psát, jak moc je to povedený film. Nebudu se tu rozepisovat o charakterech postav, o zápletkách, o zpracování. Napíšu tohle: Na prcičkách jsem vyrostl, Stiflera miluju a společně s kamarády jsem šli do kina na film, který ukončí jednu kapitolu našeho dospívání. A přesně to jsme dostali. Pro mě osobně mnohem dojemnější závěr než u spousty jiných filmů. Tenhle snímek si na nic nehraje, je přesně tím, co všichni fanoušci chtěli. Moc a moc jsem se nasmál a po závěrečných scénách jsme ještě dobrých 10 minut s kamarády seděli s přiblblými úsměvy. Po dlouhé době jsem nelitoval návštěvy kina. ()

mikiqex

Film jakoby navazoval na původní American Pie, na který se často odkazuje (ale naštěstí v nijak přehnané míře) a to dokonce i hudebně! Mohl bych ho přirovnat tak trochu k filmu Sněženky a machři po 25 letech, mimo jiné i pro až neuvěřitelný počet "původních" herců, kteří se na plátně byť jen mihli (Shannon Elizabeth) - za to dávám hvězdičku navíc :) Paralel je zde ale více (zastydlý puberťák, televizní hvězda, stará láska nerezaví...). Naštěstí Reunion není tak melancholický ani místy až kýčovitý, má Eugena Levyho (který zde dostal hodně prostoru a to je dobře), obsahuje řadu zajímavých zvratů a celkově se žádné nepříjemné překvapení nekonalo. Stejně jako v ostatních filmech série i zde je hodně trapasů a problematických mezilidských vztahů, což bych klidně oželel (třeba část s opilou Karou mohla klidně končit příjezdem Johna Cho). Naprosto se ztotožňuji s komentářem uživatele Hrabka, níže. ()

Jamall

Pamatuju si když u nás dávali první díl, bylo mi asi třináct, tajně jsem si nastavil video na nahrání a pak si je potají pustil. Na nové Prcičky jsem se těšil a hodně, ale zároveň jsem se bál - vysoké očekávání často znamená vysoké zklamání. To se nekonalo a je neuvěřitelné, co tvůrci dokázali. Má to příběh, má to vtip, má to vyváženou nostalgii, má to pořád zajímavé charaktery, potěší camea snad všech podstatných. Za celý film u mě vede Stiflerovo "zadostiučinění a pomstu". (PS: Potěšilo mě, že dabing je stejný jako u původní trilogie, ale proč tam nenasoukali místo anglického MILF české MCBP, malá jizvička na jinak super zážitku) ()

Elassar

Propadl jsem davovému nadšení (no zase takové davy to nejsou, ale co si budeme povídat, hlavně mladistvé to táhne) a zašel jsem si s kámošma na tuto komedii. Celý film by se dal rozdělit na 3 části - 1. Zainteresování do životů třicátníků, kteří již nejsou puberťáci (jak,kteří), mají rodiny, pracují apod. závazky, 2. Flash back do středoškolských let- tím myslím návrat k šíleným (trapným) situacím, holkám (nahoře bez), atd, 3- vyústění celého filmu a naznačené, jak by mohl děj pokračovat (v dalším díle?). Každopádně, nejsem vůbec zastánce - natož milovník - podobných střelených komedií, které stavějí na přízemních vtipech (sex,fekal atd), ale opět, co si budeme povídat, dost velké procento současných dvacátníků vyrostlo právě na Prcičkách (1.,2.,3. díl), ani mě tato kultovní (u nás) série neminula, a tak jsem i já rád za tento díl, který je zatím poslední. Komedie je to parádní a já se nasmál, jak dlouho ne. Všichni jeli, jako dřív, ale Stiffy je prostě Stiffmaister. Nakonec plný počet bodů nedávám kvůli tomu, protože se mi zdálo, jakoby film ztrácel občas tempo, a přeci jen dát 5 hvězd podobným komediím (i když jsou to Prcičky) asi chce větší pochopení pro podobné komedie. Nakonec tedy jen mé doporučení k shlédnutí tohoto filmu, klidně i v kině ( přeci jen, když se směje celé kino - a to se u nás v městečku dlouho nestalo) směje se člověku daleko lépe: ()

MatiasStrike

Výbornej návrat ke klasice prvních dílů.. :) Vlnu euforie chápu a zdůvodňuji si jí jednoduše a to tím, že si všichni příznivci Prciček tak nějak zvykli na humor založený výhradně na blití a sprostých slovech a teď ten kvalitnější humor, který jsme viděli v prvních dílech, nás oslnil.. :)) 5 hvězdiček a v nejlepším je asi třeba přestat.. :) ()

grisos

Great movie. Náhodou mě ten čas v kině utekl náramně. Bylo tam hodně hlášek, při kterých jsem prskal smíchy - Sherminator má malého Furlonga, Jsem tvůj čurák apod. Prostě parádní oddychovka. P.S. -spoiler- Paul Finch má taky mámu :D ()

Entfak

Áve já, nádherné navázání na původní trilogii. Vtipné, vkusné a holavně v daném případě i dosti originální. Jak již bylo zmíněno, dlouho jsem se takto nepobavil. Proot dávám 5* (v roce 2003 bych dal max 4 ). Jinak velice mne pobavil názor uživatele Bluntman. Snaha o rétorické podání rešerše na daný snímek je praktický scestná na naprosto nic neříkající ;) ()

Bornd

Skvělý! Nečekal bych, že se dočkám znovuzrození prciček. A myslím, že se jim povedl nejlepší díl série a jedna z nejlepších komedii posledních 5 let. ()

Route.66

Za poslednich 6-7 let podobnych komedii o "neskutecnych" stredoskolskych, pripadne univerzitnich party v USA pribylo opravdu celkem dost. A klicem k neustalemu uspechu je pravdepodobne vice a vice choulostivych scen, vice a vice erotiky, vice a vice sexu a mene a mene zabran. Jsem zvedav, kam az to pujde, kazdopadne nove Prcicky stale jeste boduji, hlavne diky navratu "starych" znamych tvari a diky urcite nostalgii a vzpominani na prvni tri dily. Nostalgie ovsem jeste nebylo tolik (jako napr. u ceskych Snezenek po 25 letech), aby si film neudrzel jednoznacnou nalepku velmi vtipne komedie. Nevim proc je lepe hodnoceny, nez prvni 3 dily, dle meho nazoru se svou kvalitou rovnaji, lepsi asi neni, ovsem asi to ma souvislost s tim, ze divakum proste zname postavy chybely a po nekolika mizernych dilech si ted vscihni uzivaji jejich navrat a vzpominani. Tim ovsem nesnizuji to, ze tento dil je opet kvalitni a dokaze smichy rozplakat ... Realne hodnoceni je dle mne 70-75 %. ()

Voloda

musim povedat ze Zraz vobec nesklamal, prave naopak-po zhladnuti filmu som mal usmev na tvari este dlhe hodiny, tesim sa na dvd-ktore urcite zakotvi v mojej filmoteke k prvym trom dielom.Komedia ako remen s dobrym spadom, starou osvedcenou partiou a prusermi jak sa patri :) ()

Stuck

Nostalgie... Přes opětovné čuňačinky zde nalezneme ukázky reality životů hlavních hrdinů, které mnohdy korenspondují s našimi životy a zkušenostmi. Samozřejmě je to hlavně komedie, přesto si zachovává zdravý rozum a nesklouzávám k větším morální úpadkům, které jsou např. na Jima a Kenina nastraženy. Po celou dobu mi během sledování naskakovali různé ukázky z předchozích dílů. Změna je patrná jak u filmu, hlavních hrdinů, tak i publika, které s Prcičkami vyrůstalo a vyzrálo. ()

Deus3x

Snad jsem nezažil, že by se kino smálo po celou stopáž filmu. Opravdu skvělá komedie - možná je to tím, že jsem odkojenej na prcičkách a tohle je přesně jako ty staré díly, akorát zralejší a s lepší režií. Stifler a Jimův táta opět excelovali a já se nepřestával smát. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011