P.J.2

Po dlouhé době se prcičková parta dala dohromady a dopadlo to skvěle, je vidět že se scénářem si někdo dal tu práci a neodflákl ho. vtipy jsou skvělé a i když někdy fekální tak nepohoršují ani nejsou trapné. Je vidět že někdo holt nevyroste. ()

CyriC

Neskutečně nostalgická komediální pecka, u které budete taky vzpomínat na střední, na všechny párty, na absenci hlavního pracovního poměru. Seann William Scott je naprosto excelentní - co výzar a hláška, to křeče v břiše ze smíchu. Krásná vzpomínková tečka nad teenagerovskými komediemi dávnověku. Po shlédnutí jsem ještě chvíli seděl a přemýšlel o trade-off usadit se/jet nekonečnou párty. Stále v tom nemám jasno a asi mít nebudu. Zároveň jsem hrozně vděčný, že mám dost kamarádů magorů a nemusím skončit jako manchild sám, jako skončil Stiffler. ()

stepankoby1

A teď už opravdu dost. Potenciál série je nyní oficiálně vyždímán do poslední kapky, a jestli pětka skutečně vyjde a povede se, bude to zázrak. Touhle fakticky kvalitní pohodovou komedií, které se dokonce povedlo retroaktivně vylepšit původní trilogii a dát jí skutečný smysl i směr, by se vše dalo efektivně prohlásit za završené. Titulkový song už dlouho nebyl tak zaslouženě uspokojivý. Na nejnovější spin-off kašlu, stejně je to nejspíš podobná ztráta času jako všechny předchozí... i když mě ta do očí bijící sračkovitost a znetflixovatění nesmírně přitahuje. ()

Smidak

Pro mě jednoznačně nejlepší díl celé série a po dlouhé době film, u kterého jsem se díval na hodinky. Né však proto, že by mě nudil, ale abych věděl, kolik času mi z téhle našlapané komedie roku ještě zbývá! Mám chuť na to jít okamžitě znovu a znovu! 5* ()

anitae

Potvrzuji to co zde napsala už většina lidí - tři zapamatovatelné vtipné scény, a pak už nedospělí třicátníci...ale určitě to je jeden z nejpovedenějších dílů. Viděno ze sentimentu... ()

jurca

Je fajn konečně vidět plná kina a lidi, kteří se dobře baví a smějou na celý sál. Skoro stejné jako první tři díly, přesto nové, svěží a lepší. Ještě nikdy jsem se v kině takhle nahlas nesmál. Stiffler jede! ()

studo

Málokto tomu veril, že táto partia ešte môže baviť no opak bol pravdou :D Celé kino v smiechoch, Stifmeister úradoval a ostatní mu parádne sekundovali... Škoda, že ku koncu sa už trocha ubral plyn. ()

Dimo

Kdo měl rád první tři díly Prciček, bude mít rád i tento poslední (doufejme, že poslední). Chtělo to více střeštěné akce, jako té se skůtry a méně vzpomínat slovy, nýbrž činy. Ono škrtnout nějakou tu minutu by vážně nebylo od věci, například rozhovory Jim x Jimův táta. Sentiment a vtip nevykouzlí, spíš jen trapnost. Ovšem když už se nějaká ta srandička objeví, většinou se pěkně rozjede a smích se dostaví. Stifler hláškuje, koná a perlí, to on je středobodem Prciček a vždycky byl. Protože drtivá většina vyskytnuvších se fórků je kvalitní, stojí za to Školní sraz vidět a to i v kině. ()

VerenaLord

Se smíšenými pocity jsem očekávala začátek filmu, bála jsem se, že po těch mnoha letech a mnoha dílech to bude stát za starou bačkoru, ale výsledek mě překvapil, ba řekla bych, vyrazil mi dech! Bylo to brilantní, opravdu nejlepší komedie za posledních pár let! ()

foundation

Po extrémnej nedôvere v tunajšie a IMDB ácke hodnotenie som šiel do toho naschváľ naladený skôr negatívne ale Reunion je predsa len v konečnom dôsledku fakt že podarená komédia. Miestami síce až moc hluché, miestami dosť prehnané ale tej dávky presne naváženého sympatického a niekedy crazy humoru tam je toľko že si to zaslúži aspoň tých 70 percent čo je u mňa na podobný štýl filmu neuveriteľne veľa. Posledný American Pie ma rozhodne prekvapil ale aby boli obidve nohy pevne na zemi, netreba od toho zasa čakať najlepšiu komédiu desaťročia. Hodnotenie ktoré filmu momentálne svieti (85) je realite síce trochu vzdialené ale aj tak sú to najlepšie prcičky od čias prvého dielu. ()

Jajar

Zatraceně povedený reunion s hromadou skvělých hlášek a odkazů na první díl (Sherminátor, Stifler, MILF). Slabší pasáže jsem přešel, abych si užil hromadu legendárních scén, které tahle pecka nabízí. Nevěřil jsem, že se tohohle filmu ještě někdy dočkám a jako velký fanoušek úvodní trilogie jsem v podstatě nadšený. ()

krumpac007

Jak shrnout moje pocity... když jsem se dozvěděl o pokračování (což nebylo paradoxně tak dávno, je to tak měsíc), říkal jsem si, že to nemůže dopadnout dobře. Když jsem viděl hodnocení na CSFD po pár dnech (těch časů 86%), málem jsem spadl z křesla. Nějaká blbost, říkal jsem si, tohle prostě neni možný. Takže do kina jsem šel dost rozpolcený, co čekat. No a hle, dostala se mi jedna z nejlepších komedií poslední doby, což jsem od Prciček vážně nečekal. Samozřejmě, střídaly se vtipné scény z ne tak vtipnými, ale co je důležité, já se bavil skoro po celou dobu. Už první scéna mě rozesmála, pokračovalo se několika fekálními vitpy (to jsem opravdu nečekal), které mám rád ( :D ). Nechci moc spoilovat, ale jak ženy tak muži se dočkají svého. Celou dobu jsem si řikal že to budou lepší 4 hvězdy, ale pořád pouze 4. Ale abych se snad nejvíc za celý film smál nejvíc poslední scéně, to se mi nestalo už celkem dlouho. Ale tentokrát se mi to splnilo a proto si Prcičky odnáší plný počet. Rozhodně stojí za shlédnutí, nejlepší komedie poslední doby. Za mě 90% --> ***** ()

Lucas87

Už to není žádné velké překvapení, ačkoliv místy člověk chčije smíchy. Prostě není to ono, když se něco natahuje na 7-8 dílů. Ale tak zase sem viděl naše kino vcelku plné a pukající smíchy, tak to zase nebylo tak špatné. ()

Koprska

Mám prostě slabost pro Seann William Scotta... Jen houšť a větší kapky! Co dle mě k filmu - zkrátit délku a tentokrát mě extra nezaujala hudba, což je škoda.. Překvapením byla celková uvolněnost a až nezvykle velká dávka citu a lidskosti.. Paráda! PS: MILF :-D ()

katmandzoo

najnovšej časti Prci, prci nie je naozaj čo vytknúť..skvelá komédia s veľkým K, pri ktorej som sa bavil od začiatku do konca..jednoznačne najlepšia časť celej série, už dlho som sa pri žiadnom filme nenasmial tak, ako pri tomto, ba čo vôbec, nepamätám si kedy naposledy som videl lepšiu komédiu..škoda slov naozaj..to proste treba vidieť.. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011