Borin.P

Po určité době se vám vše rozleží v hlavě a zjistíte, že to zas taková sláva nebyla. Celý film až příliš stojí na své vlastní značce. Jen se zamyslete: vyměňte název a herce, vše ostatní nechte, a potom by to byla pouze komedie z lepšího průměru s několika vtipnými scénami. V kině se člověk baví, ale tím vše končí. Jakmile odejde, jediné na co by si z filmu vzpomněl jsou dvě výborné postavy Jimova otce a Stiflera a na závěrečnou scénu. Původně jsem chtěl hodnotit čtyřmi hvězdičkami, ale myslím, že lepší tři v tomto případě stačí. ()

ThePaul

Opäť skvelé ako ostatné 3 časti. Aj keď som už dávno pochopil, že tieto filmy nie sú zďaleka len sexe a chlastaní ale aj skutočnom živote, vzťahoch, láske vzletoch a pádoch (ako to vždy ukázal Jim) - kto si tieto veci v predošlých častiach nevšimol, v tejto si ich všimne. ()

sokor3

Po dlouhé době je to první komedie u které mne opravdu bolela bránice. Konečně se sešla stará squadra a opravdu to stálo za to a konečně si také tato série napravila svou reputaci. ()

JihadJoe

Jedna povedená scénka za celej film je málo. Jinak nuda a spíš trapné. tak trochu mi to připomínalo Sněženky a machři po 25 letech, kdy hlavní aktéři jen vzpomínají jak to dříve bylo, co dřív dělali a snaží se opakovat vtipy, které dříve dělali. Tihleti nudní fotři už těžko stíhaj poznávat i tu hromadu povědomých xichtů, co se filmem mihne. Velké zklamání. ()

Mukl007

Jako pro fanouška prvních tří dílů byl pro mě tento naprosté zklamání. Vtipy stokrát opakované, kterým se člověk snad už ani smát nemůže. Jediný světlejší okamžik je Jimův otec, který mi vyvodil v průběhu filmu tak dvakrát úsměv na tváři. Jinak nuda, nuda, šeď, šeď. Téma nestálých party mezi přáteli je prostě již vyčerpáno a navazovat stále na stejný námět již nefunguje. ()

Dexter666

Už dávno som sa v kine tak dobre nezasmial... Fakt som asi prekvapil sám seba :-) Chápem, že výseč medzi trápnosťou a nudou bola v tomto filme veľmi úzka, ale u mňa sa trafil priamo doprostred a ja som sa výborne bavil. Možno to bolo tým, že som sa v postavách sám videl (tiež som bol na strednej, v časoch "jednotky" a tiež som tak nejak "degradoval" do nudnej dospeláckej dennej šede). Takže u mňa takpovediac slzy cez smiech a pekná spomienka na časy minulé k tomu. Ďakujem ()

punco

Ako fanúšik kultovej jednotky a dobrej dvojky a ako odporca všetkých ostatných "pokračovaní" som bol veľmi zvedavý na Stretávku a musím povedať že na nej som sa zasmial najviac z celej série. Postava Stiflera a Jimovho otca su vymakané na čistých 5 hviezd a dejovo to taktiež na komédiu so starými známymi nezaostáva.Odporúčam s partiou kamošov a pivom s ktorými ste sa na prvých dvoch troch častiach bavili ako pubertiaci. ()

TheMe

Od páté hvězdy upouštím z důvodu "návratů k prvnímu filmu".. Jinak ale velmi povedená záležitost! ()

oSiSko

Pri pozeraní som mal síce myšlienky všade možne len nie pri filme, ale aj tak mi to prišlo ako zlátanina všetkých možných komédii a takmer žiaden zaujímavý a nový nápad. Neviem prečo zrovna tento diel má také vysoké hodnotenie, nostalgia? ani moc nie. ()

Tony.Frisco

Na prcičky mám asi najkrajšie spomienky pretože v mladosti som to tajne kukal a bol som z toho unesený pretože to bolo vtipné , neslušné a neprístupné . Som rád , že vzniklo toto pokračovanie v ktorom nebolo trápne nudné klišé ako so si myslel . Som rád , že som nevidel nudný scenár ale scenár bol fakt zaujímavý .Na originalitu prvých troch dielov to síce nemá ale tvorcovia nič nepokazili a určite to patrí medzi najlepšie komédie tohto roka . ()

Brodequin

Seriously? Začlo to 4* a pak to šlo dolu a dolu... Nechápu opět hodnocení. Mě to přišlo spíš jak nějaké romantické drama s nesmyslnými událostmi a zápletkami. Pro mě podprůměr. ()

petrskuta

Pecka komedie na sobotní večer. Měl jsem je rád před tím a mám je rád i teď, nezklamali. Vrátili se v plný parádě. ()

Marchellonzo

Jelikož jsem na prcičkách vyrůstal a na předešlém dílu jsem byl v kině už v devíti letech, jistě mi dáte za pravdu, že k této pubertální a komediální sérii a jejím protagonistům mám jistý kinematografický vztah :D. Po téměř desetiletém tichu se nám tedy objevil asi poslední dobrý film z té dlouhé řady komerčních chrchlů říkajících si American Pie (Na táboře, nahá míle atd.) a já byl s výsledkem spokojen. Vtipné stejně jako před dekádou, pěkně nostalgické a film nepostrádá drive téměř po celou jeho dobu. Všichni staří známý jsou pořád stejní a průsery a trapasy, které jsou neodmyslitelnou součástí těchto komedií, jsou k popukání jako tenkrát. Školní sraz je zachráncem cti této série a považuji ho za jednu z nejlepších komedií tohoto roku. ()

RealHonza

Tenhle díl se povedl, možná předčil úplně všechny předchozí. Po prvních třech dílech, kdy další díly zažívaly úpadek, způsobený například i minimem herců z těch prvních, je tohle úplně někde jinde. Zasmějete se. ()

halberdier

Trilogii American Pie mám rád. Reunion je společně s prvním dílem nejlepší z celé série. Potěšila mě nostalgická struna filmu - asi proto, že jsem v podobném věku jako hlavní hrdinové a od prvního dílu jsem s nimi dospíval. Nostalgie naštěstí nepřebíjí hůmor, potěší epizodní roličky věsměs všech postav z prvního dílu. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011