Mishqo

Bez pochyby najlepšie prcičky vôbec. Smial som sa jak malé decko, kus nostalgie tam bol (šak prvý diel bol pred viac ako 10 rokmi, ach jak ten čas letí). Neviem čo ešte k tomu povedať. Film roka to určite nebol, ale zábava je zaručená. Konečne niekto napravil reputáciu celej sérií. ()

majkl44

Byl jsem rád, že další pokračování se přetransformovalo z dobrých pubertálních vtípků na vtipy s trochu vyšší úrovní. Možná je to i tím obsazením, na které nedám oproti umělému pokračování dopustit, ale fakt se mi to líbilo. Další díl po letech by mohl být o problémech ve středních letech a časem třeba o jejich důchodovém věku :-)) ()

Compadre

Uffff...vyšlo to. Školní sraz je důstojnej následovník pricičkovské série a zrovna u téhle jsem rád, že tomu tak je, protože za ty roky co nás baví si takhle úspěšný díl zaslouží. Chlapi se nám vůbec nezměnili (Stifler samořejmě zase válí), což je dobře, film si jede v podobným duchu jako před lety a já se královsky bavil. Jen tak dál. ()

zdenny

Vcelku zvládnuté nostalgické vzpomenutí na první a kultovní „Prcičky“. Stifler je Stifler – bez něj by to nebylo nikdy ono. PS: „Vždy, když si chci něco koupit přes Amazon.com, objeví se mi Amatérské čubky.com.“. ()

Sany33

Hodnotiť herecké výkony, hudbu či prácu kamery podľa mňa v tomto druhu filmu moc veľký zmysel nemá, i keď napríklad hudba mohla byť o čosi štýlovejšia. Na záver nám príbeh končí happy endingom, možno až príliš okatým, whatever. American Reunion je dobrý film, ktorý dôstojne dopĺňa pôvodnú prcatú trilógiu. Čakal som viac, ale i tak som spokojný. Gagy sú podarené a hluché miesta pôvodných príbehov skvelo dopasované. Dostavila sa aj nostalgická emócia, veď sa vrátila legendárna parta, ktorá odštartovala všetky teenagerské komédie! Mravoučný charakter nechýba tiež, určite sa oplatí vidieť. 72% ()

blackJag

Reunion jak má být, tedy minimálně v případě hereckých tváří. Skutečně, nikdo nechybí, i když některým je svěřeno pouhé cameo (Shannon Elizabeth, Natasha Lyonne, Chris Owen, Justin Isfeld), taková "together" párty je myslím celkem raritní záležitost. Samotný film má lepší i horší chvíle (napsaný mohl být určitě líp), na strunu nostalgie ale zase zabrnká, to bez pochyb. Pro většinu zdejších účinkujících je to dost možná také poslední pořádná šance, jak se dostat na velké plátno (nechci být škarohlíd, ale se všemi to jde profesně od 10ti k 5ti). Normálně bych tomu vlepil průměr, pohled na topless Ali Cobrinovou mi ovšem za těch cca 20% navíc stojí - doufám, že o této mladé krasavici s dokonalým tělem ještě uslyším :-) 70% ()

Taio

Čerstvy príchod z kina a vyzerá to byť jedna z najlepších Prcičiek. Všetci maximálne bavili hlavne Stifler a Jim. Stifler si našiel svoju "životnu" lásku a všetci sme boli štastní. ()

xhonza09

Konečně jsem se dočkal. stará parta se vrací a vtom nejlepším to pěkně rozjedou. Doufám že se ještě natočí nějakej ten díl jelikož udělali neuzavřenej konec, je to velice možné. Jinak Stifler opět zářil škoda že ho tam nebylo víc. ()

Guzo

Komu se líbí "původní Prcičky", ten bude spokojený i teď. Jsem rád, že se restart pokračování narychlo nenatočil jen proto, aby se z lidí vytřískaly peníze, ale opravdu své fanoušky baví (jak bylo ostatně znát i v kině). Stifler a Jimův táta bodují, ostatní jim nedělají jen nějaké křoví, ale každý prožívá nějaký svůj minipříběh, který dokáže upoutat. Nejlepší komedie od prvního dílu The Hangover. ()

Gerret

Tenhle díl mě fakt překvapil, normálně bych si myslel, že už nic pořádnýho z týhle série nevyždímou, ale tenhle díl s přehledem dosahuje kvalit původní trilogie a v něčem je dokonce lepší. Na některý části se nedá zapomenout, třeba ten vtípek s průhlednou poklicí :) nebo úpnej závěr filmu (jak řekl Skvělej film!) mě fakt dostali. Jestli ještě bude pokračování tak doufám, že překoná tento díl. U tohoto k pěti hvězdám scházelo opravdu málo. Hodnocení 85%. ()

Myrreczech

Určitě jedna z nejlepších komedií jakou jsem viděl v posledním roce nebo i dvou. A každopádně nejlepší díl Koláče. Aby se celé kino smálo takhle nahlas to jsem snad ještě nezažil. První půlka je nahláškovaná jak blázen, poté sice přijde půlhodinová pasáž s jakousi "zápletkou" kde vtip trochu pokulhává, ale to jen proto, aby jsme si to vynahradili na konci. V téměř každé scéně lze nalézt nostalgickou narážku na scénu z předchozích třech dílů. K naprosté dokonalosti dopomůže navíc ten pocit, kdy zase vidíte pohromadě tu starou partu, kterou jste tak moc žrali jako puberťáci a vzpomínáte, jak jste se snažili tak strašně kalit jako oni. "I fucked Finch´s mum!!" ()

JohnSmith

Tak tenhle díl se jim faaakt poved. Neskutečná sranda a perel až po střechu. Jimův táta ani Stiflerova matka neselhali a přibyla Finchova máma. paráda ()

J-o-k-e-r

Zatím poslední setkání se v mých očích jeví jako nejzdařilejší. Střední škola je v nenávratnu pryč, a naši hrdinové se přesunuli v životě dál: budují kariéry, zakládají rodiny atd...ale v podstatě to jsou pořád ti samí lidé, jenž v 99-tém uzavřeli podivný pakt. Je moc fajn vidět, že se lidé i po 10 letech setkají, zavzpomínají a a proberou si své osobní zkušenosti. Navíc, když se slezou v opravdu hojném počtu, že je z toho párty jak blázen :). Příjemné...Stifler zase válí :D. Jsem zvědav, zda dojde ještě k dalšímu podobnému srázku... ()

vyfuk

Až tak špatné to nebylo, bylo to takové nadprůměrné. Sice možná až moc sexu, ale stejně mě překvapuje, že právě tento díl se stal nejlepší (4 - 7 díl nepokládám za ofic. Prcičky, protože mně přišlo úplně rozdílné). Ale mělo to stejný záměr. Akorát se mně prostě nelíbil fakta s Finchovou mámou. Mělo to zůstat tak, že kingem je Finch. Mezitím co v minulích dílech za borec, zde je tak z knihy Deník malého poseroutky. Ale jo. Přišlo mě to stejně dobrý jako trojka a jsem rád, že to bylo zakončeno takto. ()

strelenaL

Po prvním dílu je "Školní sraz" zase skvěle natočený a považuji ho za druhý nejlepší díl vůbec. Ty co dělí první a zatím poslední díl nepočítám nejsou totiž tak skvělé jak se zdají. Nepřekonaly úspěch jedničky až po zmiňovaný školní sraz, který je úctyhodným nástupcem bláznivé komedie. ()

V.Silver

"Life is full of shit when you look at it." A proč cituju Life of Brian? Protože tento citátek má u zatím posledního dílu Prciček dvojí význam. Od Prciček člověk běžně očekává spoustu ztřeštěností, zvláštně nechutných scén apod., ale musím pogratulovat k tomu, jak se tvůrci filmu vypořádali s odkazem této slavné série a jak zakomponovali tolik vlastně strašně vážného podtextu do této skvělé jízdy. Děkuji. A zároveň mě trochu mrzí, že se pomalu stávám cílovkou tohoto filmu :)) ()

Bagr_007

Nejlepší díl série, který skvěle šlape, jak v rovině komediální, tak v těch ostatních. Mnohem dospělejší a mnohem inteligentnější než předchůdci. Když si vzpomenu na chvílemi fakt imbecilní trojku, tak bych skoro nevěřil, že to je pokračování. ()

Autogram

Po veľa rokoch pôvodné obsadenie, trochu staršie, rozumnejšie, možno až príliš, takže šialenej zábavy je o niečo menej, nostalgie zas príliš. Možno som bol inak nastaveny a tak som mierne sklamaný. Už sa nerieši len torta a iné humusáčiny, ale (aj) deti a vážne partnerské vzťahy, no jednoducho cieľová skupina má byť rovnaká, teda aspoň o 10 rokov staršia. Film dávkuje zábavu po malých dávkach po celý čas, a... zabudnite na Stiflerovu matku, je tu Finchova mama. –––– Tento víkend patrí nám. Budeme robiť všetko, čo sme zvykli robiť. Ako za starých čias. –––– To, že máš nudnú prácu, ako väčšina z nás, neznamená, že sa musíš cítiť trápne. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011