Tyna31

Nepamatuji si, kdy jsem se naposledy u komedie takhle smála. Já jsem spokojená se vším. Nostalgie se dostavila taky, super byly staré známé hudební pecky, Stifler, Finchova máma, a tak nějak všichni...Tu prosklenou pokličku mám před očima pořád :D ()

Karp

Je to vulgární, místy trapné, perverzní, nahé? Je, ale bez toho by to nebyly Prci, prci, prcičky... Navíc tvůrcům filmu se daří jít po hraně, ale nepřednout. Jistá "debilita" jednotlivých scén i postav je podávána s nadsázkou a lehkostí, jako by šlo o naprostou samozřejmost. Jsou to paka (v případě Stiflera jsou v nabídce i horší slova:-)), ale máte je rádi, protože jsou to Vaše paka (jak se říká ve filmu) a to co na plátně předvádí, je ve své podstatě naprosto bezelstné a sympaticky naivní. Lituji snad jen zkratkovitého podání některých postav známých z 1.dílu a nebo trochu jednotvárného Finche. Vedle jedničky pravděpodobně nejlepší díl. ()

Hoolit

Konečně po dlouhé době pořádné prcičky se všim, co mají mít. Samozřejmě Stifler a pan Levenstein nezklamali a díky nim se snad celej film nepřestanete smát. ()

Psycho.R

Mrduhodnědobrý! MCBP. Prostě dostal jsem daleko víc, než jsem doufal. Lepší komedii jsem léta neviděl! Pro mě, kterej si pouštěl první díl jako začínající teenager a další kolem patnácti - šestnácti prostě skvost pro oči. ()

Patrik200s

Presne to čo som čakal som dostal. Po sérií nepodarených pokračovaní od prcičiek- svadba konečne adekvátne pokračovanie. ()

agrimon

,,Píchal jsem Finchovu mámu" haha.... konečne diel s pôvodnou zostavou.... jediné ,,prci" ktore uznávam sú prvé 3 diely a tento! Tak ako vyrástli po 10 rokoch herci, rovnako dospeli aj postavy, preto to nie je až také uletené, ako som bol zvyknutý... Každopádne výborný diel- ()

Ryšty

Naprosto skvělá komedie. Takhle sem se u filmu nenasmál už sakra hodně dlouho. Stará banda a je to znát. Jim pořád starej ňouma a Steve prostě Stevmajster. Cením, že dokázali dát všechny dohromady i když někteří se jen mihli. Ať už tanec Oze, pašování zhoukáný Kary domů, Steflerovo sraní nebo spoustu jinech scének stálo za to. Zaverečná scéna s panem Levenstienem dovršila skvělou podívanou. ()

quip

I hate putting movies into perspective. Why should I care what the director's personality is, how he's developed since his last film? Why should I know every last quirky reference the film makes just to make a sense of it? Wait...you want me to see it twice to get it? Doesn't it occur to you that it's not a good movie then? ~ All of my usual conditions set apart, American Reunion is a perfect movie just for how it relates to the previous ones of the series and builds on the overall nostalgia as well as current realities. Oz missed Jim's wedding so he had to make it to the reunion, Stinfler makes this weekend his bitch, NPH and Alyson's elbows (so old), Finch is a klutz, jdate.com, and a fucking MILF (MCBP, MCBP!!!). Everyone is there and everything gets sorted. A "make me feel good about myself because my life sucks" kind of movie - a 100% comfort food. Yes, I don't care. And on top of all that, it's so damn American = ) ()

PedroPo

Byl jsem asi jediný v sále, kdo viděl první Prcičky v kině a ne v televizi nebo na videu. Holt už stárnu. Ale bavil jsem se stejně, jako tehdy před lety. A k tomu jsem si přidal slušnou nostalgickou atmosféru u některých scén. Ve výsledku hodně pohodový film, který potěšil. A Nadja z Československa potěšila i po letech :) ()

ExpertAsie

Očekával jsem, že tento film nebude lepší než předchozí filmy, a také byl lepší než předchozí filmy. Takže nostalgické vzpomínky s dávkém humorů bez debat k tomuto filmu patří. ()

milhouse333

Všechny postavy dozrály do situace, kdy se je dá označit za herce a tak se z toho stává rozhodně nejlepší počin od prvního dílu. Jen až příliš často se to mění v sentimentálně-romantickou komedii a tak skutečně dobrých gegů a situací, kdy se mlátíte do kolen je poskrovnu. Naštěstí jsou však šetrně rozloženy po celý film, takže když to začne být nuda, něco vtipného se stane. . :) ()

Claude Speed

Další pokračování dnes už kultovní komedie. Vrátila se původní parta, tak nebylo pochyb, že to bude zase jízda. A taky byla. O zábavné scény a trapasy nebyla nouze, působí to nostalgicky, hrdinové jsou pořád "stejní" ....... prostě prcičky se vším všudy, jak mají být. Praxe většinou bývá taková, že čím více dílů, tím horší to je, ale tady se to podařilo. Musím říct, že osmý díl oproti prvních třech obstál, dokonce si myslím, že ho v mnoha ohledech předčil. Po dlouhé době komedie, u které jsem se královsky bavil. (Viděno v kině). 90%. ()

tomikan

Super zakonceni originalni sagy, cimz myslim jen ctverici filmu, kde sou jimbo, stifmister a jeho mcbs, levenstein, finch, vickyyny oci a dalsi, ty dalsi ctyri dily mezi tim k serii nepocitam.. no hned uvodi scena udela z filmu filmy ve filmu, nostalgie a vzpominky sou vsudypritomny, coz je hlavni, co pusobi na divakovy city, pak je to zabava a humor, kterej ostatne byl v tomto duchu pritomnej ve vsech dilech.. nema to sice takovej spad a dej primocarej taky neni, ale vse smeruje ke stastnymu konci, o kterej si tahle ctverka urcite rika. Za prvni scenu, ktera Vam hned prozradi, na co ze se to koukate a fincherovu mamu s klidem davam 80% plus.. velmi vyrovnana a asi nejlepsi serie ctyr!! komedii. ()

vlado90

American pie som mal vzdy rad videl som kazdu cast vela krat ale len prve tri boli velmi dobre vlastne len tie kde je stara parta a tuto cast by som k nim zaradil. Nikto z hercov ma nesklamal podali prefektne vykony a aj dej bol plny komickych situacii a aj perfektnych stiflerovych hlasok. :) ()

bianca19

Výborná komedie plná nostalgických vzpomínek na školní léta. Většina už má svou rodinu, děti, práci, starosti, ale až tak moc se za tu dobu, co se viděli naposledy, nezměili. Pořád stejné trapasy. Stifler naprosto stejný blázen, a jeho máma opět perlí. Ve filmu se setkali všichni původní herci, což film patřičně zhodnotilo. ()

Withree

Stifler je prostě magor, nic jiného se tady ani nedá říci. SWS je opět největší hvězdou, kadence vtipů založených na jeho, nepříliš korektním humoru, je neskutečná. Většina dosavadního osazenstva se očividně vyváží ve Stiflerově stínu. Sám ale musím říct, že hodnocení zde je naprosto zasloužené a jedná se o nejlepší díl série (já sám jsem viděl celou jen dvojku, takže mám docela jednoduché rozhodování). ()

Melvej

A mě to bavilo, skvěle jsem se u toho, ač se to může zdát jako pokleslá zábava, nasmál, takže nevidim jedinej důvod, proč by si tyhle Prcičky nezasloužili pět hvězd. ()

Camarro14

Nostalgie jako prase! Upřímně říkám, že kdybych byl objektivní tak to jsou 3*, ale objektivní být nemohu -> proto budu těžce subjektvní a jak by řekl Stifler: "Fuck It, Fuckers!" -> lípnu 4* a ty si obhájím! ()

Matt007

Důstojné zakončení série. Na pět hvězd to není ale čtyři naprosto s přehledem. 05.06.2014 shlédnuto zvnovu, ikdyž to není tak dobré jako jednička tak tu pátou hvězdu přidám. Je to prostě +- moje generac,. nostalgie!!! Mladší ročníky časem taky pochopí. ()

Pathrose

Po těch šílených všemožných pokračování se vrací staří známí...a vrací se v plné formě. Jedná se určitě o nejlepší díl z celé série. Samozřejmě už je to trošičku dospělejší, ale fakt jenom o málo... možná jen o to, že herci zestárli. Avšak já jsem se po dlouhé době u prciček bavil. Ne jako u těch pseudopokračování z předchozích let. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011