korbitch22

Ohromné překvapení a neskonalý obdiv.Tahle série má svojí věrnou základnu fans a ti bez debat musí jít s hodnocením na 5* a ti kteří to nikdy až tak moc nežrali ( třeba já ) musí žasnout nad nejgeniálnější,ale hlavně nevtipnější komedíí posledních deseti let.Vše je promyšlené do posledního detailu,i přesto že začátek je těžko pádný a místy chybí filmu pořádný děj,jenže ta nostalgická stránka tady funguje dokonale,nejenže se musíte smát,ale i si pobrečíte,pokud dokážete přijmout,že poslední prcičky jsou skvělým,dokonale napsaným filmem,který sice občas vykalkulovaně pohraje na city,ale netlačí na pilu a všechno co dostanete,je čisté,ryzí a zatraceně vtipné.Každý kdo jako já,zestárl s hlavními hrdiny,musel cítit všechno to co oni,když sme totiž kdysi začínali,prožívali sme první lásky,školy a chlastání ve velkém a já sem byl vždycky skoro jako Stifler,chtěl sem aby to nikdy neskončilo,aby tady kamarádi byly pořád.Jak řikám,pro fanouška prčiček naprosto jasných 100%,pro mě ohromné překvapení v dokonaosti čisté filmařiny,jen kdyby nebyla stopáž tak přepálená,mohlo to být bez pochyb úplně dokonalý.Občas sem se zavrtěl,jenže celá pomsta,celý příběh,životní osudy a kurva Stifler nakonec mi napravili to,co mě v předchozích dílech sralo,skvělá camea,soundtrack....nechápu...nejenže nejlepší prcičky,ale asi i nejlepší komedie za posledních 10 let z americké produkce,respekt a dost možná sem i pobrekával a nejen smíchem.90% Pubertální humor pro dospělé,kteří pořád věří.Ahoj,já sem Finchova máma....Finch má mámu? :D ()

rollman1

Jo jo , já tuhle klasickou partičku prostě můžu. Já na prvních třech dílech vyrůstal a tohle jsem musel vidět a vyplatilo se to. Film má spád od začátku do konce , Stifler je prostě frajer to se nezapře jeho hlášky kosily můj močový měchýř a Jimmův tátá ten je tady taky peckovní , ale nesmíme zapomenout na ostatní kluky , ti taky mají co hrát a ukazují nám , že ne každý z nich má život jaký si představoval. Prostě školní sráz je super film , kterej nenudí , pobaví a někdy je i na zamyšlení , ale hlavně na pobavení. Zažil jsem nostalgický orgasmus :D 100% ()

mcb

V podstatě recyklace původní trilogie se všemi klady a zápory. To, co ale bylo vtipné před třinácti lety s nevybouřenými teenagery, je ve Školním srazu s třicátníky, kteří se nikam neposunuli a stále chovají jako nadržená hovádka, bohužel už trapné. Jediné, čemu se trochu daří, jen brnkání na vlnu nostalgie. ()

heyda

Musím říct, že kromě toho, že jsem se bavil od začátku do konce, tak jsem byl místy i dojatý. Školní sraz je skvělá rozlučka s úžasnou partou kolem Prciček. A je fajn, že ač se doba mění, tak lidi zůstávají stejní. 100% ___PS: Kéž by se povedlo dát tuto grupu lidí ještě někdy dohromady. ()

lillien

Opravdu jsem nečekala, že mě již 4. výplach prciček takhle obveselí. Jasně, je to pořád slepenec poťouchlých infantilních přisprostlých hlášek, sem tam nějaké nahé kozy, chlast, pokusy někoho někde ošukat, Jimovy erotické zápletky a trapasy..a samozřejmě narážky na Stiflerovu mámu. Ale tady to překvapivě dobře funguje taky proto, že se tvůrci nesnažili vydojit tu krávu do krve a nezaplácli půl filmu jen flashbacky z jedničky a nostalgickým oplakáváním dávno zašlé slávy mládí v devadesátkách. Máme tu nové trable posttřicátníků - ačkoli je pravda, že většinu toho táhnou eskapády Jima, jeho fotra a opět brilantně dementního Stiflera, který se ze stacionáře pro úplné mentosky v Goonu vrátil do klasické prcičkové polohy, z níž už asi nemá smysl hledat cestu ven. Ale proč mu to vyčítat, takový Ryan Gosling, nebo Edward Norton se vám prostě do chladicího boxu nikdy nevysere s takovou přirozeností jako Stifler. Jediný Finch mě trochu zklamal, protože proplouvá celým filmem totálně matně a nezáživně, přitom zde by ojetí Stiflerovy mámy skýtalo opravdu nevšední zážitek, když zvážíme, kam se posunul díky plastickým chirurgům její zjev a do jakých nebeských výšin se díky solidní obezitě klenuly její kozy. Závěrem si jako návnadu dovolím předhodit jednu žížalku v podobě životního moudra Jimova fotra, který opět zaperlil, když se nešikovně baví se synem o truchlivém údělu manželského sexu a neváhá utrousit např: jestli jde o problém s erekcí, tak někdy získáš trochu času vhodně zasunutým palcem.. ()

Stanislaus

Pro mě srovnatelné s prvním a se třetím dílem, tedy vcelku průměrná americká komedie, ve které se tvůrci celkem dobře vyhnuli fekálnímu humoru, i když někdy jim to ulítlo (ale jen trochu). Nejlepšími postavami byli samozřejmě Stifler a pan Levenstein, kteří dokázali vyzdvihnout prakticky každý díl. Chvílemi to na mě působilo nostalgicky a seriózně díky pár "dramatickým" liniím. Zkrátka film, kterému bych dal klidně hvězdu navíc, kdybych se alespoň pořádně nasmál, když mělo jít o komedii. ()

jojinecko

3,5*/5 Pre mňa určite najlepší, najvtipnejší a najsympatickejší diel celej série. Dve hodiny sú trochu veľa a dôraznejší strih by filmu neuškodil, napriek tomu som dostal presne to, čo som od tohto filmu očakával a požadoval:) ()

Flego

Nikto netvrdí, že sa nestal z Prcičiek postpubertálny, fekálny, komedialny kult, ale preboha, kde zostal humor v tejto časti ? Ak mal byť zašifrovaný v primitívnych debatách o sexe zhruba 30-ročných mužov, tak ja som ho neobjavil. Všetko je už videné, všetko počuté, všetko je to snáď už naposledy... ()

sharky

Po jedničce suveréně nejlepší díl, i když je jasný, že dneska už by se mi jednicka tolik nelíbila, ale v pubertě jsem si ji fakt uzil. Dnes si o to vic uzivam tenhel dil, protoze ma nadech zivotnich pravd a samozrejme i proto, ze Jimova sousedka ma fakt pekny prsa:) ()

honajz odpad!

Naprosto zbytečný film. Jestli u prvního filmu s touhle skvadrou ještě nějak funguje mladické kouzlo, zde je to prostě trapas na trapas, a postavit dvouhodinový film jen na sexuálních vtípcích, leckdy ani ne pubertálních, ale prostě blbých, a na starých, dobrých hercích, na nichž je vidět, jak hrají jen kvůli výplatě, to prostě nestačí. (Btw, nic proti intimním chvilkám, ale čeho je moc, toho je příliš. Tady postavy nemyslí na nic jiného, což mi přijde prostě přehnané, protože na to myslí i v nejnemožnějších situacích, kdy by třeba mohly dostat padáka z práce, a ne se vesele ksichtit.) ()

TheEvilTwin

Ze základní čtveřice Prciček určitě nejlepší a nejpovedenější díl. Jakoby se tvůrci museli sérií prokousat a celý styl humoru postupně vytřibit k dokonalosti. Novému ještě odvážnějšímu pokračování bych se nebránil, naopak bych jej vlastně v komediálním suchu vcelku uvítal. ()

jonyyy

Dokonale vybalancované na pomezí únosnoti a fekálně-buranského humoru, propletené značnou dávkou dobře fungující nostalgie. Bezpochyb komedie roku. Pro tebe Douby => 90,53%/kino ()

Kailo

Jak tu dodává DaViD´82 - Nostalgicky vtipně pojaté, trochu jako Scream 4. V zásadě je ale toto nostalgické míření, nejslabší článek filmu. Míří tím pouze na tu skupinu lidí, kteří u "původních" koláčů vyrůstali. Všechno tomu dodává i užitá hudba, která je z části stejná jako u předchozích dílů a snažím se nám evokovat ty staré dobré Jimovo eskapády s "lubráčem". U mě se to zadařilo, ale nevím jak na tom budou jiné (ne)cílové skupiny teen-agerů, kteří si pod slovem komedie představí Adama Sandlera převlečeného za ženskou. 80% ()

Ivoshek

Solidní komédie, která měla mít zhruba o půl hoďky míň, než má. Kdyby se z toho vyházely všechno, co se snaží vyprávět o smutném dospělém životě a jeho hodnotách, a místo toho se tam nechaly scény, jako je Stifflerova defekace do chladícího boxu nebo Ozova vzpomínka na taneční soutěž, klidně bych šel s hodnocením výš nad současných 70 %. Jinak jsem se ale bavil, to zase jo. Na současné poměry příjemná jednorázovka. ()

HellFire

Kdybych film bral s velkým nadhledem a nepřemýšlel nad všema nesmyslnýma situacema, je to za 4 hvězdičky. Scénárista totiž nepřemýšlel a naházel všechny absurdní situace na sebe bez ladu a skladu, což ve výsledku působí nevěrohodně. ()

Pítrs85

Nikdy jsem nebyl kdovíjaký fanoušek prcičkovské původní trilogie, ale svého času se mi ten pubertální humor trefil do noty a navíc první díl byl svým způsobem vážně přelomový, páč odstartoval boom teen-komedií (z nichž každá další byla trapnější než ta předešlá). Z hlavních hrdinů udělal hvězdy (SW Scott se nálepky ujetýho magora nemůže zbavit dodnes) a dalším plusovým bodem byl doprovodný nabušený soundtrack (Blink 182 rulezzz :)). Jednička už zůstane navždy nepřekonána a spousta mých vrstevníků jí bude citovat asi ještě hodně dlouho. Dvojka si dokázala pořád držet svojí kvalitu a v lecčems svého předchůdce i překonala. Třetí díl už šel kvalitativně trošku dolů, ale pořád to byla typická prcičkovská prdel. To, co následovalo poté, netřeba připomínat, videoshity nehodné jakékoliv pozornosti. Po devíti letech se nám tedy naše stará parta vrátila a... zklamala. Nevím přesně, pro koho je určený tenhle film (dnešní puberťáky osudy třicátníků moc nezajímají, jejich vrstevníky zas pro změnu fekální humor už asi moc nebere), ale pro mě určitě ne-e :) Samozřejmě se dočkáme všech současných konzumních odkazů- a že to tady vzali šmahem- nechybí fejsbůk, jůtjůb, gůgl, ifoun a dokonce i na Džastina Bíbra dojde... Přeceněný a tu nadhodnocený díl (nejvyšší procentuální hodnocení? WTF! :)). Stifmeister je tak jediným kladem, i když ten vtip s vopícháním Finchovi mámy vyzněl fakt trapně (stejně tak ta vedlejší dějová linie s Jimovou sousedkou- to asi aby tam bylo i nějaký to náctiletý masíčko :)). A bylo tam málo Nadi :) A Shermana. A... Sory kluci, ale neměli jste se vracet. ()

J.Connor

Jsem class of ´99, takže jsem se stal snadnou obětí přítomného sentimentu a melancholie....uvědomíce si, že stárnu s nimi... a nebo jsem jen možná neměl při průjezdu naší severní měsíční krajinou poslouchat na plný koule U.N.K.L.E. ()

Thomick

Když Jim apeloval na Karu, že panenství je vzácná věc, došlo mi, že to bude definitivně geniální koncovka. Vrchovatě naplněný očekávání, hlavně Eugene Levy mi ukázal, že jsem se na něj netěšil marně ... :) ()

eraserhead666

Jo, jo. Tenhle film je jako návštěva starých známých po letech. Výborný v tom, že jeho hrdinové tak nějak bokem stárli spolu s vámi a není to pořád jen o nevybouřeném mládí, ale stále jim tak nějak rozumíte a chápete je, protože mají ty samé (i když ve filmové mnohdy až ad absurdum podobě) problémy. A to je na něm to krásné. Včetně té katarze, že člověk nevyhnutelně stárne a jeho mozek, myšlení, chování a činy, se prostě mění. Ať už se nám to líbí, nebo ne. Starý dobrý, teď již trošku dospělejší, humor. A MCBP hned ve dvou verzích. Paráda. ()

ARI50

Užasné prostě tohle chybělo už od posledního dílu, tomu říkám pořádně našlapaná komedie. Brutální, jen je škoda těch promrhaných dílu ne že bych se úplně nebavil ale po tolika letech příjdou naši nej, prostě nic se jim nevyrovná pořád to budou ti panicove ze střední :-D ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011