Čmuchalové

USA, 2010, 9 h 23 min (Minutáž: 41–52 min)

Tvůrci:

Ted Griffin

Kamera:

Curtis Wehr

Hudba:

Robert Duncan

Donal Logue, Michael Raymond-James, Laura Allen, Kimberly Quinn, Jamie Denbo, Rockmond Dunbar, Loren Dean, Zack Silva, Mirelly Taylor, Tasha Dixon (více)

Epizody(13)

Bývalý policajt a jeho nejlepší kamarád rozjedou soukromou detektivní kancelář. Poněkud nestandardní duo řeší zločiny a snaží se vyhnout jak nebezpečí, tak jakékoli zodpovědnosti... (oficiální text distributora)

Mort09

Nejedná se o špatný seriál, ale ani o dobrý. Celkem originální náplň epizod, je zabíjena hlavní dvojicí, kterou jsem si nedokázal oblíbit a která postrádá charisma nutné, k vyniknutí humoru, který se tam scénáristé snažili za každou cenu dostat. Prostě šedý průměr. 55% ()

xpavelo

Poněkud nestandardní dvojice řešící kriminální zločiny (ne)legálním způsobem. Příjemné překvapení + dobré hlášky, (to bude dobrý, je to 75 na 25%, ale nevím na kterou stranu :)) Snad se dočkáme další sezóny. Poctivých 80% ()

entronov

Dva kamarádi, jeden horší než druhý, spolu rozjedou svoji soukromou detektivní kancelář a vše řeší tak nějak po svém. V ČR celkem neznámý seriál, pokud jste ale fandové krimi, rozhodně stojí za shlédnutí a nezabere mnoho času (13 dílů). Hodnocení 7/10 ()

bertrand

Ohó, tak tohle by šlo. Nápaditá a sehraná dvojka skóruje při každém novém případu. Ovšem a ale: jakmile se začnou řešit vztahové peripetie...ou jé, tempo stagnujé.... a nuda tu jé.... konec ovšem vše napraví.... dobrou noc ()