Naprosto luxusní seriál, který se neprávem dočkal jen jedné sezóny. Úžasná neo-noir atmosféra proložená kvalitním černým humorem, jakoby vypadla z filmu Kiss Kiss Bang Bang. Po pravdě Terriers působí jako seriálová verze tohoto skvělého filmu, což opravdu není na škodu. Skvělá ústřední dvojka čerstvých detektivů bez licence (bývalý policista a bývalý zloděj), skvělé vedlejší charaktery, prvotřídní scénář a neokoukané prostředí San Diega.... a mohl bych tu s chválou pokračovat ještě několika odstavci, ale jediné co potřebujete vidět: Máte-li rádi atmosferický neo-noir proložený občasným vtipem na úrovni, tak Terriers prostě musíte vidět. Ne. Jinak. Máte-li aspoň špetku vkusu a patříte do cílovky 18-35 - gratuluji právě jste se ocitl na profilu vašeho nového oblíbeného seriálu.(19.5.2011)

Deväť rokov sedieť pri jednom seriály a pozerať sa na to, ako upadá jeho kvalita je v tejto dobe zrejme módou. Terriers mali veľký potenciál, no z neznámych dôvodov ho ukončili. Mne to však nevadí, pretože tých 13 dielov mi stačilo na to, aby som si obľúbil hlavných protagonistov, prišiel seriálu na chuť a aj sa s ním dôstojne rozlúčil. Nevravím, že by som neprivítal pokračovanie, ale akosi mi stačí koniec taký, aký bol. Seriál má čo ponúknuť či z humornej, kriminálnej ale aj dramatickej stránky, takže nemôžem dať inak ako 5 hviezd.(11.7.2014)

Po dlouhé době jsem konečně narazil na postavy, které mi nejsou z nějakého důvodu protivné. Sice jsem zatím viděl jen pilot, ale s jistotou mlžu říct, že tenhle seriál se nemůže vyvinout špatně. Na to jsou hlavní hrdinové moc sympatičtí. Bylo to sice trochu ospalé a občas se projevilo docela nelogické chování, ale to se jeví jako zcela nepodstatné.(18.4.2011)

Terriers jsou přesně seriál na všední odpoledne. Kouká se na ně celkem příjemně, ale nic extra, co by mohlo vzbudit nadšení, to zase není. Ústřední dvojka si mě osobně nijak nepodmanila, případy taky nejsou kdovíjak zajímavé a toho humoru tady taky až tak moc není. Scénáristé neodvedli špatnou práci, ale najdou se lepší seriály a to i v žánru krimi. Že už se Terriers druhé sezóny nedočkají mě nijak nermoutí, jedna série naprosto stačila.(21.11.2011)

Osobně mi tedy ústřední duo / trojka nepřirostlo k srdci. Nedá se říct, že je to špatný seriál, ale není ani dobrý. Takový průměr, nic, co by víc upoutalo pozornost nebo chytlo za koule. Navíc v podstatě minimum vtipu, i když si to na sem tam vtipné chce hrát. Občas se objeví dobrý vtip, ale ti dva jsou pro mne sice chvílemi zajímaví, ale jindy nevyhranění, a prochází jim až příliš mnoho podivně jednoduše. Má to dobrou kameru, zvuk, ale ten příběh (příběhy) jsou takové nanicovaté, a rodinné momenty se sem hodí jen velmi volně.(20.9.2010)

• - V díle 8. s názvem "Všichni jsou už v Mexiku" se v jedné scéně objeví Keith Szarabajka, Rockmond Dunbar a Donal Logue. Zajímavostí je, že všichni tři se shodně objevili i v seríálu Zákon gangu (od r. 2008). (Chibs)

• - Produkce seriálu byla i přes pozitivní ohlas fanoušků po první sérii zastavena. (Chibs)