Reklama

Reklama

Čmuchalové

(seriál)
USA, 2010, 9 h 23 min (Minutáž: 41–52 min)

Tvůrci:

Ted Griffin

Kamera:

Curtis Wehr

Hudba:

Robert Duncan

Hrají:

Donal Logue, Michael Raymond-James, Laura Allen, Kimberly Quinn, Jamie Denbo, Rockmond Dunbar, Loren Dean, Zack Silva, Mirelly Taylor, Tasha Dixon (více)
(další profese)

Epizody(13)

Bývalý policajt a jeho nejlepší kamarád rozjedou soukromou detektivní kancelář. Poněkud nestandardní duo řeší zločiny a snaží se vyhnout jak nebezpečí, tak jakékoli zodpovědnosti... (oficiální text distributora)

Recenze (26)

TomStrom 

všechny recenze uživatele

Terriers jsou přesně seriál na všední odpoledne. Kouká se na ně celkem příjemně, ale nic extra, co by mohlo vzbudit nadšení, to zase není. Ústřední dvojka si mě osobně nijak nepodmanila, případy taky nejsou kdovíjak zajímavé a toho humoru tady taky až tak moc není. Scénáristé neodvedli špatnou práci, ale najdou se lepší seriály a to i v žánru krimi. Že už se Terriers druhé sezóny nedočkají mě nijak nermoutí, jedna série naprosto stačila. ()

xxENDxx 

všechny recenze uživatele

Po velmi vlažném prvním díle se z Terriers vyklubal v mých očích nejlepší seriál sezóny 2010. Variace na smrtonosnou zbraň, ovlivněná Shieldem se skvělou hlavní zápletkou i skvělými a neobvyklými případy týdne. I přesto že seriál byl po 1. sérii zrušen, ukončen je velmí uspokojivě. Ústřední hlavní dvojice je velmi sympatická a úvodní znělka děsně návyková. Hodnoceno po 1. sérii: 90% ()

Reklama

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA COOL = 24.10.2011 (R: 14.7.2012) - Dvaja sympatickí životní stroskotanci namiesto toho aby sa utápali v depresiách, sa začnú vydávať za súkromných detektívov aby zohnali nejakú tú "škváru" na každodenné živobytie. Zhodou okolností narazia na prípad, ktorý zmení ich osudy. --- Vzhľadom na to, že diváci dávajú prednosť vykonštruovaným kravinám typu LOST (alebo najnovšie THE EVENT), nebola táto séria príliš úspešná a po 13. epizódach "šla do kopru". Pritom jednotlivé príbehy mali spád, švih, potrebnú dávku realizmu a nevtieravý zmysel pre suchý humor. Navyše neskĺzli do telenovely ani keď sa v nich rozplietali zložité vzťahové zápletky a zaobišli sa bez všadeprítomnej vulgárnosti a morálneho rozkladu, ktoré dnes podaktorí "znalci" považujú za revoltu voči politickej korektnosti pestovanej na podhubí pretvárky a falše. (2.3.2012) ()

Cedr 

všechny recenze uživatele

Naprosto luxusní seriál, který se neprávem dočkal jen jedné sezóny. Úžasná neo-noir atmosféra proložená kvalitním černým humorem, jakoby vypadla z filmu Kiss Kiss Bang Bang. Po pravdě Terriers působí jako seriálová verze tohoto skvělého filmu, což opravdu není na škodu. Skvělá ústřední dvojka čerstvých detektivů bez licence (bývalý policista a bývalý zloděj), skvělé vedlejší charaktery, prvotřídní scénář a neokoukané prostředí San Diega.... a mohl bych tu s chválou pokračovat ještě několika odstavci, ale jediné co potřebujete vidět: Máte-li rádi atmosferický neo-noir proložený občasným vtipem na úrovni, tak Terriers prostě musíte vidět. Ne. Jinak. Máte-li aspoň špetku vkusu a patříte do cílovky 18-35 - gratuluji právě jste se ocitl na profilu vašeho nového oblíbeného seriálu. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Naozajstná škoda, že toto si nechytilo sledovanosť a po prvej sérii to skončilo. Dnes ľudia pozerajú asi len fantasy, mimozemské blbosti a proste všetko, čo nemá ľudskú podobu. Pritom tento seriál je prekvapujúco tak anglicky vtipný, ironický, sú v ňom super prípady a súkromný život hlavných postáv je tiež veľmi zaujímavý. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (2)

  • V díle 8. s názvem "Všichni jsou už v Mexiku" se v jedné scéně objeví Keith Szarabajka, Rockmond Dunbar a Donal Logue. Zajímavostí je, že všichni tři se shodně objevili i v seríálu Zákon gangu (od r. 2008). (Chibs)
  • Produkce seriálu byla i přes pozitivní ohlas fanoušků po první sérii zastavena. (Chibs)

Reklama

Reklama