Po velmi vlažném prvním díle se z Terriers vyklubal v mých očích nejlepší seriál sezóny 2010. Variace na smrtonosnou zbraň, ovlivněná Shieldem se skvělou hlavní zápletkou i skvělými a neobvyklými případy týdne. I přesto že seriál byl po 1. sérii zrušen, ukončen je velmí uspokojivě. Ústřední hlavní dvojice je velmi sympatická a úvodní znělka děsně návyková. Hodnoceno po 1. sérii: 90%(8.1.2011)

Naprosto luxusní seriál, který se neprávem dočkal jen jedné sezóny. Úžasná neo-noir atmosféra proložená kvalitním černým humorem, jakoby vypadla z filmu Kiss Kiss Bang Bang. Po pravdě Terriers působí jako seriálová verze tohoto skvělého filmu, což opravdu není na škodu. Skvělá ústřední dvojka čerstvých detektivů bez licence (bývalý policista a bývalý zloděj), skvělé vedlejší charaktery, prvotřídní scénář a neokoukané prostředí San Diega.... a mohl bych tu s chválou pokračovat ještě několika odstavci, ale jediné co potřebujete vidět: Máte-li rádi atmosferický neo-noir proložený občasným vtipem na úrovni, tak Terriers prostě musíte vidět. Ne. Jinak. Máte-li aspoň špetku vkusu a patříte do cílovky 18-35 - gratuluji právě jste se ocitl na profilu vašeho nového oblíbeného seriálu.(19.5.2011)

Skvělé dialogy a chytrý humor. To mne na tomhle seriálu upoutalo především. Nejspíš ale nic, co by sypalo velké peníze. V záplavě detektivních seriálů, které sází spíš na osvědčené věci, které se konzumentům líbí (high-tech věcičky, charismatičtí hrdinové z katalogů atd.), neměl podle všeho šanci. Škoda.(4.2.2012)

Deväť rokov sedieť pri jednom seriály a pozerať sa na to, ako upadá jeho kvalita je v tejto dobe zrejme módou. Terriers mali veľký potenciál, no z neznámych dôvodov ho ukončili. Mne to však nevadí, pretože tých 13 dielov mi stačilo na to, aby som si obľúbil hlavných protagonistov, prišiel seriálu na chuť a aj sa s ním dôstojne rozlúčil. Nevravím, že by som neprivítal pokračovanie, ale akosi mi stačí koniec taký, aký bol. Seriál má čo ponúknuť či z humornej, kriminálnej ale aj dramatickej stránky, takže nemôžem dať inak ako 5 hviezd.(11.7.2014)

Terriers jsou přesně seriál na všední odpoledne. Kouká se na ně celkem příjemně, ale nic extra, co by mohlo vzbudit nadšení, to zase není. Ústřední dvojka si mě osobně nijak nepodmanila, případy taky nejsou kdovíjak zajímavé a toho humoru tady taky až tak moc není. Scénáristé neodvedli špatnou práci, ale najdou se lepší seriály a to i v žánru krimi. Že už se Terriers druhé sezóny nedočkají mě nijak nermoutí, jedna série naprosto stačila.(21.11.2011)

• - V díle 8. s názvem "Všichni jsou už v Mexiku" se v jedné scéně objeví Keith Szarabajka, Rockmond Dunbar a Donal Logue. Zajímavostí je, že všichni tři se shodně objevili i v seríálu Zákon gangu (od r. 2008). (Chibs)

• - Produkce seriálu byla i přes pozitivní ohlas fanoušků po první sérii zastavena. (Chibs)