Skvělé dialogy a chytrý humor. To mne na tomhle seriálu upoutalo především. Nejspíš ale nic, co by sypalo velké peníze. V záplavě detektivních seriálů, které sází spíš na osvědčené věci, které se konzumentům líbí (high-tech věcičky, charismatičtí hrdinové z katalogů atd.), neměl podle všeho šanci. Škoda.(4.2.2012)

Po velmi vlažném prvním díle se z Terriers vyklubal v mých očích nejlepší seriál sezóny 2010. Variace na smrtonosnou zbraň, ovlivněná Shieldem se skvělou hlavní zápletkou i skvělými a neobvyklými případy týdne. I přesto že seriál byl po 1. sérii zrušen, ukončen je velmí uspokojivě. Ústřední hlavní dvojice je velmi sympatická a úvodní znělka děsně návyková. Hodnoceno po 1. sérii: 90%(8.1.2011)

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA COOL = 24.10.2011 (R: 14.7.2012) - Dvaja sympatickí životní stroskotanci namiesto toho aby sa utápali v depresiách, sa začnú vydávať za súkromných detektívov aby zohnali nejakú tú "škváru" na každodenné živobytie. Zhodou okolností narazia na prípad, ktorý zmení ich osudy. --- Vzhľadom na to, že diváci dávajú prednosť vykonštruovaným kravinám typu LOST (alebo najnovšie THE EVENT), nebola táto séria príliš úspešná a po 13. epizódach "šla do kopru". Pritom jednotlivé príbehy mali spád, švih, potrebnú dávku realizmu a nevtieravý zmysel pre suchý humor. Navyše neskĺzli do telenovely ani keď sa v nich rozplietali zložité vzťahové zápletky a zaobišli sa bez všadeprítomnej vulgárnosti a morálneho rozkladu, ktoré dnes podaktorí "znalci" považujú za revoltu voči politickej korektnosti pestovanej na podhubí pretvárky a falše. (2.3.2012)(2.3.2012)

Po dlouhé době jsem konečně narazil na postavy, které mi nejsou z nějakého důvodu protivné. Sice jsem zatím viděl jen pilot, ale s jistotou mlžu říct, že tenhle seriál se nemůže vyvinout špatně. Na to jsou hlavní hrdinové moc sympatičtí. Bylo to sice trochu ospalé a občas se projevilo docela nelogické chování, ale to se jeví jako zcela nepodstatné.(18.4.2011)

Naprosto luxusní seriál, který se neprávem dočkal jen jedné sezóny. Úžasná neo-noir atmosféra proložená kvalitním černým humorem, jakoby vypadla z filmu Kiss Kiss Bang Bang. Po pravdě Terriers působí jako seriálová verze tohoto skvělého filmu, což opravdu není na škodu. Skvělá ústřední dvojka čerstvých detektivů bez licence (bývalý policista a bývalý zloděj), skvělé vedlejší charaktery, prvotřídní scénář a neokoukané prostředí San Diega.... a mohl bych tu s chválou pokračovat ještě několika odstavci, ale jediné co potřebujete vidět: Máte-li rádi atmosferický neo-noir proložený občasným vtipem na úrovni, tak Terriers prostě musíte vidět. Ne. Jinak. Máte-li aspoň špetku vkusu a patříte do cílovky 18-35 - gratuluji právě jste se ocitl na profilu vašeho nového oblíbeného seriálu.(19.5.2011)

• - Produkce seriálu byla i přes pozitivní ohlas fanoušků po první sérii zastavena. (Chibs)

• - V díle 8. s názvem "Všichni jsou už v Mexiku" se v jedné scéně objeví Keith Szarabajka, Rockmond Dunbar a Donal Logue. Zajímavostí je, že všichni tři se shodně objevili i v seríálu Zákon gangu (od r. 2008). (Chibs)