gicous

Více ještě neznamená lépe. Druhý díl postrádá pevnější režiserskou ruku, ucelenější příběh a delší stopáž. Akce je slušná, ale nedokáže strhnout, tak jako v prvním díle. Osobně mi nejvíce vadila do popředí vystupujicí sebeparodická stránka filmu, kvůli nichž je film rozkouskován do řady skečů, kdy jsou jednotlivé hvězdy degradovány do druhořadých komických figurek. Nicméně retroatmosféra a charisma akčních hvězd je stále natolik silná, aby u mně dokázala probudit stále živé pocity z minulosti, kdy jsem byl jejich bezmezným obdivovatelem. Ale moje obavy směrem k chystaným pokračováním začinají pomalu sílit. Doufám, že se Stallone dalšími díly vrátí spíše k ladění prvního snímku, který mi vyhovoval mnohem více než tento díl druhý. 6/10 ()

Kanalizato

Takový potenciál ....a tolik nedotažené! Nejlepší scéna hned na začátku, pak už jen slabší a slabší...příště ukecanýho blonďáka vypustit, nebo alespoň zabít dříve. Některé scény rozmazané, zcela nechápu (doufám ze Blu-Ray na tom bude lépe než CinemaCity). Chuck bohužel jen cameo, ale lepší než drátem do oka. Finální souboj bez náboje, natahovaný a podivné střihy napříč celým filmem. Arnold vypadá jak oškubané kuře, nechápu proč mu ty vlasy nemohli vylepšit, VanDam vypadá dost nevyspale, ale holt mladší už nikdo z nich nebude. Celkově jsem spokojen, ale na plný počet to není! ()

borohub

No teda fakt paráda, když jsem viděl toto musel jsem shodit hodnocení postradatelných 1 z 5 hvězdiček na hvězdičky 4, protože by mi prostě přišlo nefér kdyby toto mělo stejné hodnocení jako podle mě horší 1. Ze začátku klasika, nějaká akce která do děje přímo nezapadala. Pak se to rozjelo. Bohužel mě opět docela zklamal Arnold a Bruce, který oproti jedničce měl větší roli ale ta role také nebyla nějaká velká. Chuck i přesto, že tam taky moc nebyl tak měl scénu která opravdu diváka pobavila snad nejvíce z celého filmu. Prostě paráda rozhodně lepší než 1 ()

migele

Ten film si každopádně zaslouží plné hodnocení. Příběh jednoduchý aby se divák mohl soustředit na samotné herce, kteří si to velmi užívají. Nebudu jmenovat všechny situace, při kterých má člověk chuť otočit se na vedle sedícího a zopakovat mu to ještě 10x, jen chci říct, že je to fantastická podívaná ve stylu klasiky Ramba,Terminátora, univerzálního vojáka a když vidíte vedle sebe tolik tváří, lehce si uchcáváte do trenek. ()

Avarga

Sly se tváří a mluví jako postiž s obrnou a JCVD je záporák na hovno, navíc měl děsně namalovaný oči řasenkou a zmalovanou hubu make-upem. Jenže to je jediný co se dá vyčíst, jinak to byla jízda hlavně pořádná dávka nostalgické zábavy :p ()

Asdas

Akčný film v ktorom v prvom rade a v plnej výzbroji stoja Arnie , Willis , Stallone a chrbát im kryje "samotár" CHUCK NORRIS nemôže byť iba priemerný , v porovnaní s prvou časťou skok dopredu a zmena režiséra filmu prospela. ()

Stranger77

Zábava, zábava, zábava. Děj už vůbec téměř neexistuje, ale Sly, Jason, Chuck a další válí snad ještě líp než minule. Jen zamrzí až přílišná roztříštěnost. Trojku bych uvítal. ()

eges

A tak určitě, podle mýho lepší než jednička -> stars needed :D jinak Sylvester, Bruce, Arnold a Chuck vtipná čtyřka. Už se nemůžu dočkat trojky. :) ()

sniperjozef

Začnu výkonem JCVD. Jsem rád, že se po večírkové a drogové mánii dal zase do kupy a předvádí nám kopy jako za mlada v Kickboxerovi. Byl skvěle vybrán jako záporák a snad ho uvidíme ještě v dalších filmech. /// Co se týče celkového hodnocení filmu, tak je to skvělé. Krev kde se člověk podíval, super hlášky, svaly, pěkný ženský/á a narážky snad na všechny slavné filmy těchto HVĚZD, kde mi nostalgické vzpomínky na "80's" filmy naskakovali snad při každé scéně. A i když už jsou to všechno přestárlí dědkové, svoje si uhráli. A Sly s Willisem snad ani nestárnou. Za mě 5* jasných. ()

Kellerman

Jednička byla ničím výjimečný akční film,který ničím neuchvátil,ale solidně pobavil.Dvojka? Čiré onanistické zlo.Nějak nechápu ten hype okolo a fakt,že se k němu často přidávají i lidé,jejichž názorů si jinak velmi vážím,protože jestli takhle vypadá ultimátní akční zážitek pro několik generací,pak ať už radši klasické akční filmy nevznikají.Já v tom viděl jen direct-to-video sračku,která není o nic lépe napsaná,zrežírovaná a jen o trochu lépe vypadající než to,co se k nám dováželo před pětadvaceti lety a čemu se dnes většina lidí jen směje.Doba,kdy filmy nepotřebovaly scénář a člověku ke spokojenosti stačilo,že Arnie zahlásí,Sly drsně mluví a Van Damme dává kop z otočky,jsou zkrátka pryč a jen na nostalgii film nepostavíte,zvlášť když najmete režiséra,který neumí pořádně natočit akční scény a už vůbec ne prodat potenciál borců,kteří se mu sešli před kamerou.Vždyť když člověk vidí vedle sebe stát tři ikony akčních filmů s velkýma bouchačkama v rukou,měl by skákat nadšením a ne si to jen znuděně odškrtnout jako další položku povinných zastávek,které musí tahle jízda absolvovat.Ani potenciálně ikonické scény nejsou tak cool,jak by mohly být (bitka Sly vs. JCVD na konci zprasená),hlášky jsou někdy vyloženě zoufalé ("I now pronounce you man and knife..."),potenciálně dobré akční scény nejsou zrealizovány na odpovídající úrovni (kostel),celý film postrádá jakoukoliv gradaci,parťácká chemie,která solidně táhla jedničku je pryč,stejně jako alespoň důstojný prostor pro všechny postavy a nakonec nám zbyde jen přehlídka přestárlých akčních tváří,kteří si tu honí ego a snaží se sami sebe přesvědčit,že ještě pořád někoho zajímají.Pro mě spíš smutné než hodné obdivu,velké zklamání a jestli bude trojka,s docela čistým svědomím si ji nechám ujít,protože mám neodbytný pocit,že ta zamíří do pekel úplně. ()

Vykuk

Jednička se napůl tvářila jako vážný akčňák, což působilo komicky, dvojka už si na nic nehraje a dělá si srandu ze všeho a ze všech tím nejlepším možným způsobem, skvělá akce, povedené bojové scény a nasmál jsem se víc než u kde jaké rádoby komedie. JCVD po dlouhé době něco "zahrál" a celkem dobře, Velmi mile mě překvapila přítomnost oblíbence Adkinsona i s jeho úžasnými pohyby, souboj se Stathamem luxusní. Co dodat, jeden z nejlepších filmů tohoto roku a klidně ho zařadím do nejlepší trojice vedle Batmana a Avengers. ()

Metalicum

BUM, PRÁSK!! Tak to tu máme. K partě nabušených žoldáků se přidalo několik dalších hvězd akčních filmů, vybuchlo o něco více věcí, umřelo o něco více lidí, padlo o něco víc hlášek... Co z toho a co k tomu říct? .. Tenhle film je výsledkem degradace (spíše evoluce, ale já ji takhle nerad) akčního žánru. Absolutní nedostatek kvalitně udělaného akčňáku komornějším stylem, než Star trek, Avatar nebo Terminátor (3 a 4) se prohloubil do takové míry, že vznikla neuvěřitelná díra mezi divákem zvyklým na 80tky a 90tky a dnešním mladým divákem, respektivě tím, co do nás tlačí. To je důvod, proč mají Expen. 2 v sobě napěchováno tolik snahy a znovuotevření té kapitoly, která přešla bohužel až moc rychle. No a teď k filmu. Jak bylo naznačeno, Ex. 2 jsou přecpaní vším: hvězdami, akcí, suchými hláškami, návratovými scénami, cameo scénami a spoustu dalších věcí, zkrátka pokus o vměstnání 5-10 let žánru do 100 minut. Jak to na mě působilo? Bombasticky. Cítil sem se jak 13ka začtená do nové Top dívky, kterou koupila na krámě. Ostatní kolem ní kroutí hlavou a nechápou, proč to sakra čte, ale ona to nevnímá a klidně čte dál, užívá si to. Prostě naprostá trefa do srdce fanouška těhle starých pák a jejich pitomých (možná i víc, než těch skutečně dobrých) filmů a jejich legendárních hlášek. Je to prostě hukot a čau. Těším se na labutí píseň E3. ()

jafuska

Tak jsem se dočkala druhého dílu tohoto napěchovaného hvězdami a plné akčních scén a to jsou opět Postradatelní, tentokrát je ve filmu ještě více akcí než v prvním díle, a to jsem ráda, pro mě jsou akční filmy něco co se možná trochu vymyká normálu, ale proč ne? Ale zpátky k tomuto super a mohla bych si i troufnout nej akčnímu trháku, a ano, ono je to trhák, protože kdyby nebyl, nenatočilo by se pokračování, a je vidět, že diváky stále přitahují staré známé filmové akční hvězdy jako je Stallone Van Damme atd, než bych je všechny vyjmenovala, bylo by to na dlouho, Proč jsem ale šla já znovu na další díl? Jednoznačně kvůli Stallonovi, protože to je můj největší idol z akčních filmů a je mi jasné, když začínal a doposud stále má tolik fanoušků, aby začali bojové umění, box, atd, protože se objevil v naší uspěchané době člověk, který ví jak použít svoje svaly a vše co se naučil v posilovnách, a upřímně na svůj věk vypadá prostě nádherně, a vše co zvládl, tak fakt klobouk dolů. Když jsem se dívala na tento film, nechtěla jsem aby prostě skončil, protože všechny ty střílečky, akce byli tak vymakané, tak do detailu udělané, ale abych nepsala jsem o Stallonovi, ale upřímně nebýt jeho, nebyl by tento film tak úspěšný, protože na něm se všechno staví, a to je jen dobře, neměla bych opomenout další akční hvězdy, kteří také odvedli kus svoji dobré práce, o tom žádná, ale bohužel hodně byli daleko od výkonu, jaký předvedl Stallone, moc bych si přála další pokračování a hodně zvažuji, že bych na tento film šla znovu, protože prostě stojí to za to. ()

vipeerr

Absolutně splnilo mé očekávání, dokonce možná i předčilo. Vtipné vsuvky a hlášky na téma "dědci v akci" neměly chybu. Norrisův příchod na scénu byl tak epický že celý kino sál se lámal v pase, a já jsem jen spokojeně vychutnával každý moment. Fyzička Stallona a Vandama je prostě neskutečná. Jediné co mě opravdu mrzí je že Jet-Li se ukázal všeho všudy dohromady na 10minut. A "neporazitelný" Scott Adkins měl jen 10 sekundovou bitku se Stathamem, dále mě také mrzela absence Mickeyho Rourka který byl podle mého v prvním díle docela švihák a badass taťka s nožem. Ale tleskám, klaním se. Jenom se bojím co po takovéhle náloži, může ve 3. díle překvapit.. ()

bAnalTask

Prostě špica. Film pořádně natřískanej testosteronem. Dostalo mě spousta hlášek a já bych si dovolil vybrat tu nejlepší ''rest in pieces'', které předcházelo řádně rozporcovaní ubohého mužíka. Film měl téměř 1 hodinu a 40 minut, ale mě to přišlo jako slabá půlhodinka. Za mě jasnejch 100%! ()

kubas369

Naprostý maskr těl a kolotoč hlášek mi vykouzlil usměv na rtech který mě neopouští ani dvě hodiny po odchodu z kina. Takovou to má sílu. Splnění sen mojí generace to je bez debat. ()

JackO.

Akční nářez!!! Člověk musí vzít v úvahu, že to má být a je to film na styl 80. let a tak ho i brát, jasně, má mouchy, ale já jsem si ho vychutnal, zasmál se a užil a když se mi líbila i jednička, tak tohle prostě musí ještě víc. ()

Yuri69

Kde jinde je k vidění brutální přestřelka, ve které spolu sypou olovo mimojiné Norris, Arnold, Willis a Sly? 'I'll be back!' ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky