SSlavia

Pro nás, kteří jsme vyrůstali na filmech na VHS s jedním hlasem dabingu :D a hltali jsme neporazitelný Ramba, Komanda, univerzální vojáky je to jako vrácení se o 20 let zpátky..jen v novém kabátě, s méně krvavými detaily, novými tvářemi a vrásčitějšími legendami. Ve filmu je spousta odkazů a vtipů na známé filmy a třeba hláška Bruce na Arnieho, že se tentokrát vrátí on...vyvolává na rtech úsměv a lehké mrazení.Film se v tomto komediálním a nostalgickém stylu povedl. 4 hvězdy ()

Border

Líbilo se mi to víc než jednička.Skvělý hlášky třebas ta s kobrou a Chuckem,skvělý akční scény.Jvcd s Adkinsem si padouchy užívaj.Jen tak dál. ()

D.Gilmour

Prostě akční film ze staré školy, ale moc dobré školy. Není nad to když akční film je akční, není tam 10% sexu, 10% lásky, 10% zvířátek, 10% srandy, 10% pavědeckých žvástů atd..., zkrátka aby si tam každý našel něco svého. Eat shit! Když akční film tak 100% akce - když 100% akce tak Expendables. Viva Sly. ()

kusledu

Všechny akční filmové hvězdy v jednom filmu, co k tomu dodat, snad jen oblíc, koupit lístek a popcorn a v klidu se v kině dívat s přáteli jak já. Příběh dílu je celkem lehký:,, zabili nám parťáka, tak je musíme vyslídit,najít a zabít ".Úžasný film plný akce, a hlášek. ()

Bald

Bandička důchodců nám opět předvádí, že nepatří do starýho železa a že jsou stejně vostrý jako jejich husto hlášky. Trochu mě zklamal závěrečný fight Sly vs Van Damme, ale ty hlášky to dost vyvažují. ,,Odpočívej po kouskách'' :-D ()

pekos

Hodnotiť tento film z pohľadu prínosu pre filmový priemysel je úplne zbytočné. Tento film príjemne prekvapil kvalitou akčných scén, príbehom, aké sme mali možnosť vidieť v 80-tych rokoch a najmä, tvorcovia nám umožnili vidieť pokope všetkých akčných hrdinov sveta filmu, ktorí sú tesne pred dôchodkom, resp. dôchodcami už sú. Zlou správou je, že v súčasnej dobe je veľmi málo nových akčných hrdinov, ktorí by dokázali nahradiť týchto "starých", ale charakterovo silných a charizmatických osobností. Žiadny zázrak sa teda nekoná, ale k tomuto filmu sa rád vrátim aj viackrát, pretože toľko akcie a akčného humoru s narážkami na iné, najmä staré akčné filmy, sa dnes nevidí každý deň. ()

danny79

Neskutecna strilecka, po vetsinu filmu jen odletavaji z horkych zbrani prazdne nabojnice poradnych razi a moc casu vychladnout nedostanou. Stallone do filmu dostal temer vsechny legendy akcnich filmu 80. let a natocil takovy akcnak, jake se tenkrat tocily – Rambo, Commando, Predator …. Herci si ze sebe dokazou delat srandu, strilecky neustavaji a dej je samozrejme banalni. Podobny film bych casto poustet nechtel, ale ono to ani nejde, protoze dnes uz se takove netoci a je vlastne vzacnost, umoznujici jednou za cas, z nostalgie zavzpominat na klukovska leta, videopasky se simultanim dabingem a nesmrtelne hrdiny, kteri kolili nepratele po desitkach a sami dokazli promenit jakekoliv misto v epicentru valecneho deni. To byly tenkrat leta. ()

alandy

Pokud v současnosti ve filmu figuruje jméno Silvester Stallone, je jisté, že na 99% to bude kvalitní film plný akce. Po Expendables 1 se nedalo čekat, že pokračování bude lepší, ale to byla chyba. 2 je lepší než 1 a pokud nebude konec světa, nastane až bude hotová 3. Milovníci akčních hrdinů (a Van Damma ) si přijdou na své a ti ostatní to prostě musí vidět, jsou tam přece všichni,ne?Dovoluji si říct, že tato série filmů už patří a bude patřit mezi klasiky. ()

JusT1ce

Luxusní akční podívaná nabitá hereckými hvězdami a super hláškami... jde to snad hodnotit jinak než 5* ? :) ()

jan152

Např. když se na horníky prchající ven z dolu řítí tuny zeminy, proč tam Sláj postává, vykřikuje "Rychle, rychle!" a mává rukama jako dopravní policista u Muzea? Připadá mu, že prchají špatným směrem? Proti tomu jsou Babovřesky intelektuální pochoutka... Mám rád akční filmy, třeba RED je špica. Ale tenhle film snad nemá scénář, prostě se sešli na place a režisér jim řekl "tak nějak se teď máte dostat z dolu, hlavně AKČNĚ!" a každý zahrál, co ho zrovna napadlo... ()

Mate0

"My shoe is bigger than this car".Omfg.....dlouho jsem se tak nepobavil divím se občasným komentářům že je to nuda,a furt někdo pomáhá,málo akce apod....dyť tohle musíte brát s nadhledem který u toho musí být jako u jedničky a opravdu je to výborný !A Van Damme hraje jak za mlada ! :D ()

Kuthy1

Opakujete si každý večer před spaním jako mantru nezapomenutelnou hlášku "I'll be back" ? Máte doma v pokoji boxovací pytel jen proto abyste dokázali, že opravdu milujete Rockyho? A víte kdo dokáže praštit otáčecími dveřmi? Pak je tento film právě pro vás! Neskutečná nálož akce, střelby a perfektních hlášek po celou dobu filmu, a výčet akčních hvězd je opravdu velký, včetně hvězdy nejjasnější, pána všeho tvorstva a stvořitele, který jako jediný dokonale ovládl kop s otočkou (a nemyslím tím Jeana-Claudea)...prostě důchodci se ještě jednou sešli aby to zase nandali všem o půl století mladším padouchům a pořád jim to jde zatraceně skvěle ()

JackUp

Krásný akční film, za který si staříci Stallone, Chuck Norris, Arnold Schwarzeneger a další zaslouží 5 hvězdiček za to, že si ze sebe dokážou udělat srandu a ještě natočit film co má šťávu a náboj. ()

odee

Neuvěřitelné se stalo skutečností, doteď dle mě dokonalá jednička byla naprosto smetena ještě dokonalejší dvojkou, kde sem se u jedničky náramně bavil, tam sem u dvojky brečel smíchy. Nástup Chucka Norrise sem fakt smíchem obrečel a s kobrou mě dostal do kolen. Tohle je ku...rva akčnák jak má bejt!!! Naprosto dokonale mě bavilo to, jak film jede na vlně klasických béčkových akčnáků dob dávno minulých a jednotlivý herci, stejně jako celej film si utahují sami ze sebe... Arnie a utžený dvěře auta, Lundgren a každej jeho pohled alias idiot-génius, každá scéna s Chuckem (kobra hlavně), je toho prostě moc. Musím to vstřebat a zkouknout to znova! Je to prostě pecka!!!!!! ()

aspik83

U mě nejlepší film všech dob. Nejen, že si ze sebe starý pardálové umí udělat legraci, ale ani si na nic nehrají. Žádné líbačky, žádná romantika. Jen akce a sranda. Narozeným v novém tisíciletí to možná tolik neřekne, ale kdo pamatuje Ramba, Komando, Universálního vojáka atd., musí být nadšený. ()

ambrobene

Prišlo mi to také nijaké... také nemastné neslané... akoby hlavnou časťou deja bolo ako kto vie strieľať... proste som od toho čakal o hodne viac ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky