Lu Tze

Mám rád krváky, mám rád akční filmy, mám rád krvavé akční filmy z devadesátých let. Ale to je spíš věc nostalgie. U mne to nějak nefunguje pro nový film. Staloneho repliky trapné, Van Dammův záporák trapný, Lundgrenův úchylák trapný. Bohužel hlavně ze začátku je to přednášeno moc vážně. Kdyby nebylo Schwarzeneggera, Stathama, Willise a Norrise tak by to bylo vážné až do konce. Ač nejsem Chuckův obdivovatel (a ani jsem nikdy nebyl) tak tady příjemně překvapil. Celkový dojem by byl lehce nadprůměrný ale nemůžu opomenout "úžasně talentovaného" hňupa snipera který se nechá chytit stejně tak celá banda málem se staženýma kalhotama. To byla vážně jedna z nejhorších scén co jsem kdy viděl, hlavně že chlapec napsal dopis přítelkyni. ()

Terrorko

Keby tento film nemal také obsadenie aké mal, nedávali by ste mu ani 50%. Pre mňa ohromná nuda i keď jednotlivo v naozajstných filmoch spomínaných akčňákov milujem. ()

Iveta47

Aj keď podobný žáner príliš nevyhľadávam rozhodla som sa po viacerých odporúčaniach pozrieť si tento film a musím uznať,že som sa zabávala.Hlavný hrdinovia nesklamali a keďže tu hraje pokope toľko hviezd,že už len táto skutočnosť musí človeka nalákať na to ,aby si to pozrel.Takže odporúčam všetkým ktorý váhajú.Samozrejme tu vládne aj svojrázny humor hereckých legiend a ja so si ho užívala.Paráda. ()

mirec2211

No som dosť na rozpakoch z tohoto filmu. Neviem či ho mam hodnotiť ako akčný film, alebo ako komédiu. Viac som sa na tom zasmial ako bol v napätí. Dejová línia je nenormálne jednoduchá a nič prekvapujúce sa tam nedeje. Až na Chucka Norrisa, ktorý sa tam zjaví ako blesk z jasného neba. V celkovom hodnotení to nie je žiadna sláva. Dávam 2 hviezdy. ()

Tomingo

Tak toto je pořádně našlapaný akční film, plný parádních hlášek. Nic pro intelektuálně založeného diváka, ale já jsem se u něj hodně pobavil :-) Je fajn, že ve dvojce dostalo víc prostoru duo B. Willis a A. Schwarzeneger. Chuck byl taky super a J.C. van Damme zahrál záporňáka na jedničku. Jen chudáku Jet Limu se při seskoku se zachráněným miliardářem asi stala nějaká nehoda :-) Jsem zvědavý jestli se ve trojce přidá S. Segal. Ten mi tam jediný chyběl, aby byla sestava bývalých akčních hrdinů úplně dokonalá :-D ()

gamer228

Parádně strhující akce se všemy prvky akčního filmu a ještě lepšími hláškami jako "Odpočívej na kusy" a podobně.Scénář sice není kdovíjak originální ale lepší scénář by se jen těžko hledal.Přesto to nic nemění na tom že jsem se po celou dobu nenudil a vůbec mi tu nevadil "Rambo Style" ()

CyWilly

Miluju Slye, protože málokdo umí natočit tak "čistej" film jako on. Zábava v každé minutě, všichni se vysmívaj všem a dobře se bavěj scénářem, protože dialogy, to jsou vlastně jenom nakupené hlášky jedna na druhou. Hodně báječný akce jak z videokazety, splněnej sen všech milovníků one man dabingu Franty Fuky. Chápu, že lidi pod třicet se možná nemusej tak bavit, ale pro mě filmová událost roku. Sly zraje jako víno... ()

lolkaa

Koukla jsem se na Postradatelní jen abych udělala radost své mužské polovičce, protože akčním filmům opravdu neholduju a jsem fakt ráda že jsem to udělala. Rozhodně jsem se zasmála, bála jsem se trapnosti akčních hrdinů po X letech, ale "terminátorský" I´m back a klasický "norrisovký" joke s kobrou neměl chybu. Nakonec herecký obsazení bezva (Statham se mi stále více dostává pod kůži ;)), děj tipu klasická zápletka hodný a zlý nic moc, ale to se nedá počítat - celkově 4,5* ()

kacenkin

Naprostá paráda pro oko starého milovníka akčňáren ! Tohle nepochopí jen dnešní šampónci, kteří filozofují vo howně a přitom neumí zatlouct hřebík do zdi :) Doporučuji všem, kteří mají rádi čistou filmovou akci, bez zbytečné omáčky a kteří opravdu nepotřebují obdivovat psychologické kecy v úděsně zajímavě stříhaném blijáku :) ()

gerojmanus

Tak z hlediska dnešní produkce, je to slušnej béčkovej návrat do minulosti se vším všudy. Nicméně, vidět tyhle týpky pohromadě (chybí snad už jen Seagal), je takovej zážitek, že kdyby tam dvě hodiny sraly atomový hřiby, tak počkam, až je doserou:-) ()

Baerdeller

Když mi známí říkali - ty Expendables 2 jsou nářez, super, mega jízda, tak jsem to bral s rezervou - tenhle hype tu byl totiž i s jedničkou, která zas tak nic extra nebyla... Moje chyba. Dvojka Postradatelných je větší, lepší, rychlejší, vtipnější, ujetější, nařachanější a s více hvězdami než jednička. A musím říct, že ač mám pár výtek (mám pocit, že úvodní a závěrečnou scénu točili dva lidi - akce na začátku špičková, přehledná; akce na konci nepřehledná bez smyslu; nahrazení Jet Liho nějakou babou pro oko), tak dvojka je perfektním ohlédnutím za osmdesátkami, jenž už jsou opravdu nenávratně pryč. Líbilo se a těším se na další. 4**** ()

silencewater

I pres mirnou obavu, ze zostuzeni pred nekterymi zdejsimi zkusenymi komentatory, nepokryte priznavam, ze jsem se opravdu dobre bavila a smala, az me branice bolela...jedine co muzu tem dvouhvezdickarum vzkazat je: "A co jste sakra vsichni ceklali"? ()

Zetkee

No co dodat? Tahle akční pecka je jedním slovem úžasná, napínavá a nabitá největšími hvězdami. Na začátku film představuje trošku dobře propracovanou akční hru, kde hlavní hrdina "nemůže" přijít o život a i když lítá sto nábojů za vteřinu, tak nikomu ani jeden neprolítne kolem ucha. Vzhledem k nastolení nízké laťky v úvodu filmu se režisérům podařilo tu laťku minutu po minutě zvyšovat. Celý film je doprovázen humorem a lehkou ironií, což se opět povedlo, kdybychom měli brát v úvahu samotné roky hlavních hrdinů, protože to nejsou už ti nejmladší a kdyby byl film vážný a bez humoru, tak by ani zdaleka nebyl tak oblíbený. Dokonce jsem ze zasmál i u nadabovaných střel z "menších" zbrani, které jsou pro hrdiny jako hračky. Vřele doporučuji! ()

jelen10

Skvělé obsazená akční pecka. Všechny ty legendy tohoto žánru vidět vedle sebe, to je pastva pro oči. Jednička se mi hodně líbila, ale dvojka posunula tuto sérii ještě o kousek dál, už se moc těším na další díl a doufám, že bude pokračovat ve vzestupné tendenci. ()

Ejvi

Tak to dopadá, když dáte důchodcům zbraně.. V dnešní době něco nevídaného. Oceňuji především hlášky a všemožné narážky připomínající jejich bývalé filmy. Skvěle sem se bavil :) ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky