Vincencino

Nedokážu si představit že bych film dokoukal, kdyby tam nehrál Mádl.Film měl několik světlých okamžiku takže hodnotím za 3. A s tou reklamou na orbit to fakt přehnali ()

shakeXL

Když pominu ty reklamy na energetický nápoj atd. atd. kterých je v českých filmech a hlavně v produkci trapné TV NOVA jako máku a podle mě trochu nepovedené herecké obsazení zbývá mi i tak na naše poměry dívatelná komedie. Hlavně licokniga se fakt povedla... ()

radan

Ludia preboha,prečo si všímate na filme také detaily ako jedno-dve plastové okná v zábere? neviem asi som divný ,ale ja som vôbec nevnímal reklamu v tomto filme...Aj keby tam nejaká bola,bez nej by ste asi fim nevideli... a stavím sa že nízke hodnotenia pochádzajú od ľudí čo dobu pred 89 nezažili... + čo neboli tajne zamilovaní do niekoho čo o tom ani netušil..cestovanie v čase bolo práve podľa mňa na české pomery vykreslené slušne... a jasné vo filmoch s "časocestovateľskou" tématikou su vždy logické lepsupsy...noačo...ja som si ten film užil a doslova som sa v niektorých situáciach videl... pre mňa bola najbezchybnejšia scéna ked Svatopluk Skopal sa teší z "eventuálnej" výhry aby potom zažil sklamania....to bolo tak neskutočne zahrané.... ja by som svojho syna asi zabil,keby sa to stalo mne... akurát nemuseli tvorcovia tak vyzdvihovať čo to s chlapom urobí ked nemá doma babu....nie všetci sme takí neschopní....ja dokoca viem deckám aj koláč upiecť... Dík moc za ten film.....už som neveril,že ma nejaký moderný český film zaujme...vau ()

VoiDson

Návrat do minulosti či budoucnosti to už tu bylo milionkrát ... Nějak se mi na film nechtělo koukat už jen z důvodu, že Česko poslední dobou nevyprodukovalo žádný pořádný film, pohádku, komedii atd. ... tak jsem i po pravdě od tohoto moc nečekal. Na to, že téma už tu bylo několikrát, tak jsem se parádně bavil už jen tou myšlenkou, jak se vrátil a předvídal co se stane. No a vytvořit v 89 Facebook nástěnku byla prostě pecka. Upřímně se na to rád podívám opakovaně. Co se týká orbitek, tak jsem je postřehl jen na začátku a někdy na konci, ale možné, že tam byli i vícekrát. ()

Martinaa.Tru

Jeden z mála českých filmů, myslím tím ty z novější doby co stojí za shlédnutí a neříkám to jen pro sympatie k Jirkovi :) Mohla bych ho vidět klidně 3x po sobě a furt bych se smála :) ()

styvyvondr

Divím se jak mnoho lidí tady dává 2 nebo 3 hvězdičky. Po dlouho době normální příjemná česká komedie, žádná dramedy nebo tragikomedy jak je českým zvykem. Určité niance s dobou 89 klidně odpustím. Záměrně lehce nadsazuju 90%. Bavil jsem se. ()

Gannica

Byl jsem až zaskočen, že v Čechách dokáže poslední dobou někdo natočit velmi solidní dílo jako je Probudím se včera. Začátek je nic moc, opravdoví příběh začíná až na Gymplu. Opravdu dobré výkony Mádla a Josefíkové, uvěřitelný románek a vtipné pasáže ve škole. ()

KITTbx

Příjemný film, Jirka Mádl, Eva Josefíková jsou fajn, Petrovi rodiče nebo profesorský sbor rovněž . Také by se mi hodila ta příležitost co dostal Filip Blažek alias profesor Petr ;-) ()

Ollivander

Mohlo se jednat o příjemné osvěžení v nudné šedi většiny českých filmů, nicméně pojato je to neskutečně lacině, skutečných vtípků, které by každý divák v souvislosti s tématem nevymyslel sám během pěti minut, je tam opravdu jen pár. Hudba (Zdenek Merta): 2z5 (40%) ()

Dr.Kepler

super nápad, super příběh... sympatičtí herci, výborný výběr obsazení, o humor zde nebyla nouze celkový film na mě udělal dojem.. jeden z nejlepších českých filmů poslední doby (10/10) ()

mmiri

Pro mě docela dost příjemný překvapení, to že by to snad bylo sci-fi to se asi trochu někdo spletl, ale můžu říct, že v poslední době snad jediný nový český film na který se dá koukat. Normálně bych dala asi 3 hvězdičky, ale tím, žě mě ten film přenesl do téhle doby, musím dát 4. Ale to, co mě teda na českých filmech docela dost štve je ta reklama. To je teda dost otravný.... ()

Tynka.z

Tak koncem to trochu pokazili, ale jinak moc pěkná a svěží komedie :-) a Mádl má neskutečný hlášky! "My máme pozorovat příslušníky VB při práci - to jako na občanskou nauku - ne na zoologii!" :-D ()

pravda1

V pohode som si pri tomto filme oddýchol - ničím nenaštve,ničím neprekvapí proste pohodovka.Jednoducho Češi vedia ako sa točia filmy pri ktorých sa da zasmiat a zrelaxovat. O Mádla by v realite Evicka asi ani nezakopla ale film je film :D ()

eklokan

Nevím jak ostatní ale já se u toho docela řehtal, potěšilo mě několik velice dobrých hereckých výkonů, jinak námět a problematika cestování časem je velmi složitá a tak raději moc nepřemýšlet. :-) ()

hajner

Výborná komédia s celkom slušným námetom avšak prevzatým od amerických kolegov. Aj keď vtipnejší s chápavejším prostredím Gymplu(aj keď viac mi to pripomýnalo strednú) ako u amerických filmov. Celkovo sa mi to veľmi páčilo, no nedokázal som prehltnúť hlavnú postavu(sorry ale toho "herca" moc nemusím). ()

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

MFF CINEMA MUNDI Brno (29.2.-7.3.2012)

20.02.2012