milan97

No a čo, že je to v štýle Segala!!! Luxusne naordinovaný thriller, ktorému dodal šťavu nestárnúci Denzel. Škoda, že takýchto filmov nie je v poslednom čase viac. Z úplne malej zápletky sa vyvinie niečo, čo má dej, napätie aj spád. Nie je to síce top film, ale má k nemu v tomto žánri veľmi blízo. ()

aznaho

Jason Statham tohle obvykle zmakne bez klise a za hodku dvacet. Dve a ctvrt hodiny s sablonovitym scenarem pusobi jako propagacni film CIA. Ale da se zkouknout. Jednou😄A poselstvi snimku je jasne: i ty, obezni Mexicane, muzes branit svuj hobby market. Yeah😄 ()

vampvegetar

very well done action film in type : One against all bad. preložte si to a máte výsledok, 80 percent pre žáner, 70-75 percent všeobecne ( skôr tých 75, lebo v poslednej dobe ma trest pre namyslených a všemocných gangstrov a pracháčov dosť "berie" a Denzel má charizmu drsňáka ). ()

nacomeno

Denzel sa pomaly ale isto presúva z hereckej prvej ligy do ochotníckej XZ ligy. Kurva,to nemá čo žrať?!,nemyslím si že je odkázaný účinkovať v takých hovnách ()

Jardavorel

Kutilská rapsodie o likvidaci ruského šmejdu aneb Jak Denzel Baumaxa dosáhl s pomocí hřebíkovačky vnitřního klidu.Poctivé práci zdar! ()

Ondromed

Equalizér... Tento film mě velice mile překvapil. První půl hodina by sice uspal i dvouměsíční batole ale co následuje poté mě chytlo jak se říká za rozkrok a herecké představení Denzela W. nemá chybu. Doporučuji. ()

Onanista

Dlouhé, nudné a hrdina příliš přitažený za (ne)vlasy. Dokážu sám vyřídit křídlo ruské mafie a k tomu mám přečteno skoro sto knížek. A nevím jestli sem zapomněl, ale podle mě ve filmu ani nebylo vysvětleno co byl zač, než se stal prodejcem hobby potřeb. ()

eoj

Dědula z hobbymarketu v sobě probudí (ne)tušený talent poté, co pasák zmlátí jeho oblíbenou štětku. V příštím díle prý bude pracovat ve Sparky's, a to bude teprve jízda! ()

happyk

Recenze obsahuje spoilery! Denzel velice pěkně ztvárnil McCalla - dobráka až za kost. Mezitím, co pomáhá všem kolem sebe, sám žije téměř poustevnický život, kterým se pravděpodobně trestá za hříchy z minulosti. Jednoho dne se rozhodne udělat přítrž zlu, na které narazil a zachránit mladou dívku z obchodu z bílým masem. Tím se ale dostal do mnohem větší kaše, než počítal, a tak trochu očekáváte, že ho to semele. Tak se však neděje. McCall totiž sám dokáže to co nedokázala ani celá tajná agentura a jemu se to podaří vše během pouhých tří dnů, když úplně sám zlikviduje celou ruskou mafii nejen ve svém městě. To je asi ta věc, která mi na filmu nejvíc vadila, opět ten naivismus. Jinak ale Denzel opět velice pěkný výkon! Tři hvězdy ()

hotentot

Páčil sa mi McCall, bol kľudný a vyrovnaný. Denzelovi Washingtonovi dobre sadla táto rola vyrovnaného zabijaka. Tí rusáci si mali zobrať prachy, aspoň by Mc Call nemusel poslať do pekla desiatky chlapíkov. Našťastie pre nás si tie prachy nezobrali a my sme mali možnosť vidieť masaker, kde McCall neváhal použiť všetko čo mu sadlo do ruky ako zbraň. Niektoré scény boli trochu prehnané. Neraz mali Mc Calla na muške, ale samozrejme nikto netrafil. Každopádne je to pre mňa lepšia nadpriemerná akčná strieľačka. Dal by som 3 hviezdy, ale za Denzela dám 4. ()

lahvi

Trošku přehnanej pohádkovej příbeh, ale zato skvěle natočenej. Prostě baví. Dává si je tam jak Rambo v lese .) ()

icewhite

Myslím, že po přečtení scénáře měl říct Washington ne a přenechat roli nějakýmu trouboj jako je třeba John Cena, protože čeho je moc toho je příliš. Bořek stavitel s vrtačkou a sponkovačkou proti ruský mafii je na dnešní dobu dost přehnaný. Pochopil bych to u filmu z roku 1985 v hlavní roli s Dolphem Lundgrenem, ale ne dnes. ()

yrik

Ty konce amerických akčňáků jsou hrůzostrašný. Denzl raděj riskuje smrt rukojmích a nezavolá federály, po marketu se může po zavíračce producírovat každej blbej Rusák, zachránivší a zdrhnuvší rukojmí nezavolaj hned policajty, takže hlavní klaďas může jako obyčejně hlavního záporáka zabít jako posledního a pak odjet ještě do Ruska, kde isto negr nevzbudí moc pozornosti, vždyť jde jenom zabít oligarchu... A ten slaďáček úplně na konci..., no, čekal jsem ještě vydané a best cool album polepšené kurvy... ()

paulusm

Denzel Washington jako Robin Hood s vlastním světem na cestě za hlavou draka,trestajicí nepoctivou policii a ruskou mafii za násilí na ženách.Pozvolna rozjíždějící se příběh s působivou kamerou a velmi dobře zahraným záporákem Nikolaiem Itchenkem v podaní Martoona Csokase.Průměrný akční film,který neurazí. ()

thompson

Super. Děj je sice dost na hraně, ale na žádné do očí bijící nelogičnosti jsem nenarazil. Hlavní hrdina je samozřejmě nezničitelný, ale komu to vadí? Až budu chtít vidět jak někdo umře po pěti minutách akce, tak si pustím video z reálu. Suprově natočené, suprová akce. Ode mě je to možná trošku nadhodnocené tím, že se mi líbí, když někdo ukáže, že na stará kolena nepatříte do šrotu, dokonce můžete být ten nejlepší. (Přece nemůže být tak dobrej, když je tak starej.-On je tak starej právě proto, že je tak dobrej.) ()

MurphyJohn

Barack Obama je na dôchodku a nudí sa. Takže sa zamestná v Baumaxe. Prvá dáma umrela, tak od smútku po nociach číta knihy ako Starec a more a dáva životné múdrosti ruskej šľapke. Ona ale nechce byť šľapka ale speváčka. Nahráva CD pre Simona Cowella, kde spieva svoje pesničky. Ale zlý zlý ruský pasáci chcú aby radšej ďalej hrala na " tenor saxofon ". Ale sme v USA takže Barack toto nemôže predsa dovoliť takže aktivizuje svoje staré mariňácke dovednosti a natrhne rusom a na konci aj priamo Putinovi riť. :) Ak sa vám nechce pozerať celý film pozrite si Fuča a jeho mariňáka. Ten je o tom istom ako tento film. Len je to oveľa kratšie. Ale priznávam, ja som sa bavil, ako sa v amerike chlapci blokujú. :) ()

Denzel Washington chystá třetího Equalizera

Denzel Washington chystá třetího Equalizera