kratajirka

Jak vyřídit ruskou mafii vrtačkou? Zeptejte se Danzela a nebo se podívejte na Equalizer. Nevidím důvod srovnávat s Wickem. Tam byla jasně daná pravidla KDO PROČ a JAK. Tady nebylo jasné vůbec nic, až na PROČ. Hodně dobrý příběh, který vás chladně nechává přemýšlet až do konce, a vlastně ani na konci nevíte nic. Chválím chválím. ()

vilis_11

Proč nenaštvat puntičkářského skorodědulu. Dobře zpracované klasické téma s nekompromisním Denzelem. (Pro ty, kterým se zdál film pomalý, mám jediné: Proč pořád někde spěchat?) Rytíř ve světě, kde rytíři už nejsou. Jako třešnička skvělá hudba Zacka Hemseye. Můžeš být, čím budeš chtít být. Můžeš změnit svět. ()

StandikK

Luxus. Je to k nevíře, ale Denzel Washington (Equalizer, Muž v ohni) a Liam Neeson (pouze prvních 96 hodin) jsou mistři akčního filmu v dnešní době. Jedinou smůlou je, že herci, kteří neprošli několika letými výcviky v bojových uměních jako Jackie Chan nebo Jet Li, hrají neprůstřelné borce s určitými znalostmi na bojové umění. Hold, je to o herectví :-) ()

Kolja008

Denzel moj. Na zaciatok kazdy pripomina aky si dedko aby som bol v soku este vetsom ked sa to stane a z teba je zrazu superspion, arnold, hitman,mekgaiver ale hlavne predavac v hornbachu. No nedalo sa tomu verit od zaciatku do konca. Niekedy to bolo az smiesne, no napriek tomu som chcel dat kvoli tebe Denzel moj aspon 3*. Aj dlhe dost. Neda sa. ()

Ollivander

Velmi vlažný a pomalý úvod, ale nakonec se ukázalo, že přesně takhle to mělo být. Protože film se stupňuje a graduje exponenciálním tempem, přičemž Denzel ani nemrkne a z každého jeho pohledu je jasné, že tohle nikdo nepřežije. Vše završeno povedenou Obi-řežbou. Ze zívačky jsem se prokoukal až ke spokojenosti. ()

Nag0

Neskonalý blábol snažiaci sa nám navodiť pocit toho, že sme videli niečo viac ako pár efektných scén, ktoré vlastne aj tak nič produktívne nepriniesli. Hrubá klišoidná kostra na ktorom príbeh stojí, je v podstate ok (veď prečo sa opäť nepozrieť na cestu muža za pomstou) , no všetky tie dodatočné veci ako napríklad návšteva známej rodiny, či akcia v Moskve mi prídu len ako oddaľovanie vytúženého konca, po ktorom nabehnú titulky, a ja sa môžem vytrhnúť z tejto nesúrodej zlátaniny priemernej akcie a trápneho sentimentu. Záverečná scéna v kaviarni, ale aj na pláži si zaslúži jeden veľký facepalm. Like, wtf?! ()

FrankZabak

Film má pomalejší začátek,ale postupem času nabírá na tempu. Denzel už pomalu začíná v tomto filmu vypadat jak stařík do důchodu a pak Vám vysekne vynikající scénu,kde za pár sekund vyseká celou mistnost a vy jen s otevřenou pusou říkáte mno dop...le :D Palec nahoru :-) Denzel je prostě pán herec ()

bruno84

Denzela mám rád a filmy s ním jsou pro mě záruka kvality. A i když pominu závěr filmu, který působí spíš komicky než akčně musím konstatovat, že do děje mě to vtáhlo ani jsem nevěděl jak a najednou koukám na titulky. Sice je trochu nápadné, že ve většině filmů jsou superzabijáci chlápci skoro v důchodu, ale s tím už jsem se smířil - poctivých 80% ()

io.

Námět filmu je teda dost nuda, o to víc mě film příjemně překvapil. Výborně naporcovaný děj i napětí. Pan Washington opravdu zamachroval. Hobby markety - to je moje! a tihle chlapci jim přidali ještě malinko jiný rozměr :-) Určitě doporučuju! ()

gerdi14

Nevím proč jsem se tak výborně bavil, asi hlavně kvůli neuvěřitelně charismatickému Denzelovi. Toto byla akční-thriller jízda jakou jsem neviděl desetiletí. Žádná debílní přestřelka jako u Johna Wicka, kde jsem chvilkami usínal. Tady si jde Denzlik po rusácích pěkně ručně stručně u toho hraje pěkná muzika a Fugua má pevnou ruku.. Skvělá kamera, která podtrhávala skvělé bitky. Akční,napínavé,nápadité..prostě bomba film bez přehánění. ()

januar789

Z akčných ruských filmov je to asi jeden z tých lepších. Trochu pomalé a jasné, že centrom je Denzel Washington, ktorý vyzabíja celú mafiu sám. ()

Drslw

Post-pravdivá história tajného vládneho (?) Denzela Jánošíka, ako zvedl vojnu pro červenou sukni, alebo Ako Baumax porazil ruskú mafiu. Ešte 40 minút pred koncom som chcel dať 3 hviezdičky. No čo, dobre sa na to pozerá - a skoro som nemusel ani pozerať na hodinky. A Chloe naozaj vie hrať, nielen pózovať, škoda že nemala viac času. ()

BigJohn02

Počítačová hra mezi regály - seber, použij. Pořád nevím, ne kde, ale KOLIKRÁT už jsem to viděl. Ale je to celkem zábava. ()

Denzen

Asi podobný problém ako pri Neesonových náhrobných kameňoch. Atmosféra nikde a niektoré scény, ktoré by mali byť drsné, sú vlastne celkom vtipné. Denzel ale vie celý film pekne utiahnuť, aj keď tá dĺžka je fakt prehnaná. 60% ()

Krastom

Denzel Washington u mě opět zabodoval a v roli bývalého člena tajné vojenské jednotky vyřídil veškeré padouchy, kteří mu stáli v cestě. Co víc k tomu dodat? Bavilo mě to a dávám 70%. ()

MiLuka

Denzel Washington nemůže nikdy zklamat. Tady v roli bývalého člena tajné elitní vojenské jednotky McCalla, jako zaměstnance HobbyMarketu. S ledovým klidem a vrtačkou v ruce vyvraždí ruskou mafii takovým způsobem, že nezbývá než hluboce smeknout. Skvěle vystavený příběh, promyšlená dějová linka. Režisér Antoine Fuqua umí - a s Denzelem Washingtonem mu to jde ještě lépe. Gratulace. ()

Denzel Washington chystá třetího Equalizera

Denzel Washington chystá třetího Equalizera