• jhrasko

Formát mi nevadí, v podstate súhlasím s Djkomom. Je ale možné, že niekto z moderátorov označí v hudobnom programe chalanov z Kings of Leon za "neznámu" americkú skupinu a Jamesa Harrisona, Brita, nazve menej známym "americkým" spevákom ? Vadí mi podobný amatérizmus ! Wikipedia, Nelly Furtado - You give me something - Sex on fire ?!(27.3.2012)

• Phobia

Další z nekonečných, impertinentních a zcela marných pokusů komerčních televizí uplést z hovna bič. Pěvecká soutěž po milionixté, tentokrát se zvláště nesympatickou porotou - začneme dámou: Dara Rollins by se měla dát na Islám a povinně si tu ošklivou hubu balit do utěrky (její projev mi taktéž není kdovíjak sympatický), exhumace Michala Davida po výhře hokejistů v Naganu je pro hudbu nejtragičtějším okamžikem 21. století, Rytmusovo rapové žvatlání jde totálně mimo mě, kdesi čtené interview mě k tomuto arogantnímu nabobovi naladilo nepřátelsky (ale v porotě se umí chovat na úrovni), Vojtek je mi celkem u prdele. Sledovat tuhle čtyřku "umělců", jak se vrtí a vytlemují v křeslech je přínosné zhruba jako pobyt v zaprděné tramvaji, obohacené odérem tuctu bezdomovců, akusticky vyšperkované rodinkou morgošů při cestě z alternativního nákupu. Abych nezapomněla: z Mareše se stává moderátorský opruz number 00, je otravnější než hustě koncentrovaný metan. Ohledně "hlasů Československa"... nejsem expert, nikdo z těch pěti zaslechnutých mi nezježil hrůzou chlupy v nose a nezkušený kluk z Kurviné mi přišel vyloženě dobrý. Takže zatím hvězdička a někdy v pozdější fázi hry risknu druhé podívání, kam se tahle banality show posune a jestli nějakým zázrakem nezaslouží přisypat další star. Ubírat asi nebudu, zas takový děs to není. 28%(5.3.2012)

• movieband

Ta 1* je akorát za Vojtka a trochu aj za Davida. Tidle dva to dycky nejak probrali. Neměli jen trapné kecy o tom, jak jim zajistí kariéru (viz. Rytmus), ale mluvili normálně a nejenom, že splňovali tu povinnost porotce (Dara, Rytmus, Michal, Pepa), ale dokázali oživit ty řeči o kariéře taky vtipem a různými zajímavýma vsuvkami. Jinak je to sutěž jak každá jiná.(2.1.2013)

• Driss

Co nám může přinést kůl Nova než další upgrade soutěže pro najití dalších zpěváckých rychlokvašek, které zhasnout tak rychle jako vzplály. Porota je složená s "populárních celebrit", které vidím všelijak, ale jako hudební kritiky rozhodně ne. Především jsou tu dvě změny. Rádoby rocker Vojtek a strašně sexy-cool padesátník David. Tady se musím pozastavit nad snahou režie přitáhnout do soutěže trochu humoru. Obě dvě celebrity však nejsou vtipné ale k smíchu a to nejen tím jaké urážkami se "pošťuchují", ale taky dělaní ze sebe strašně moderní zpěváky, kteří vědí, co je v dnešní době "in". Navíc opravdu není pastva pro zdravé oko, když David rozhýbě v pohodlném křesílku svou masitou nadváhu v rytmu "neznámého" zpěváka. Pak je tu milostná dvojice Rytmus a "Darinka", kteří jsou v hudbě možná pro mladé posluchače kvalitou přínosnější, ale intelektem přinášejí do soutěže takový přínos jako kdybyste vylili lžičku vody do moře. Navíc afektovaný rRytmus není zrovna můj šálek čaje a už jenom kvůli němu se odmítám na soutěž dívat. Nechci tady zpochybňovat jeho kvality získat popularitu, ale doopravdy se musím pozastavit, když někomu vytýká špatnou intonaci. Dále tu je okoukaný Mareš s Týnou, kteří jsou důkazem toho, že je vše při starém a žádný radikální změny v kvalitě show nečekejte. Nevím zda jde o přání konzumní české společnosti, která touží po nových hvězdičkách, které zaplní jejich bulváry, nebo zda jde pouze o vyřešení nedostatku originálních nápadů televize. Ať je to jak chce, tohle je jen další mediální svinstvo, které se stane krmivem bulvárů, a rozumný divák se zase nedočká kvalitního nedělního televizního programu. Rozhodně nečekejte orgie humoru a talentu. To by nesměla produkovat hudební šou divákuchtivá Nova.(13.2.2012)

• ivishka

Divím se jaký to má úspěch 11% je na takovou sračku nějak moc ne??? Hlavně mi to přijde jako hovadina, že je nikdy předtím ti 4 pitomečci(Michal David mi tak nevadí ale zklamal mě, že se k tomuhle vůbec nechal umluvit asi má málo peněz..)neviděli, protože vždycky to bylo a BUDE o vzhledu. Neříkejte mi, že byste si poslechli album od naprosté šeredy. Třeba se najdou tací ale to nechme na později. Leoš Mareš jako moderátor-znovu?Proč???To jako tahle příšerná země nemá jiného moderátora? Zase nějáká sračka, kterou někde obšlehli takže teď nás tím budou krmit. Díky bohu,že já se na tu televizi tak často nedívám a naštěstí teď ani nebudu mít delší dobu možnost :-).(12.2.2012)

• - Kouči v americké verzi se stali například popová diva Christina Aguilera nebo frontman kapely Maroon 5 Adam Levine. (MaroMaro)

• - V Holandsku, kde byla show uvedena premiérově v lednu 2011, se stala jedním z do té doby nejúspěšnějších televizních projektů v historii a přilákala k obrazovkám přes 3 miliony diváků. (MaroMaro)

• - První díl vidělo 1,5 milionu lidí starších patnácti let. Největší zájem vzbudil v kategorii mladých žen ve věku 15–24 let, kde dosáhl podílu na sledovanosti 66,26 procenta. (rakovnik)