Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

P/\/EL odpad!

stejně jako v případě vilovejch realityšou, stačilo mi jednou a dost, čili: Superstar jsem sledoval tu a tam, hvězdná pěchota, jo, jo, supr, pobavíme se na účet jinejch, ale sakra, já přece tak nesnášim cover verze a revivaly a když se prostě zpívaj cizí pop songy, przněj se a nepřidává se prakticky skoro nikdy nic nového, nekreativní soutěž, jasně - ty talentmrt*y, to je taky v podstatě nekreativní, protože lidi kradou cizí nápady a nebo vystupujou furt s tim samym, ale zpátky ke zpívánkám, většina lidí na to čumí, je to teď pekelně dlouhé, uvádí to nesympatická zpěvačka a nehledejte za tim nic xeno, Leoš furt to samý, ten člověk už mnoho let nudný, ale dobře, zvládá to, jinak tam dali partičku těch nejhorších, ale nejznámějších, to muselo jednou přijt, muselo se dát zlo dohromady, nesleduju to, bliká celej panelák, blikaj jich desetitisíce, desítky okýnek u každýho, skoro synchro, kdyby to každej chytal stejně, což se neděje, ale prostě já ty lidi nechápu, nevim, asi to už neni taková pecka jako kdysi, Aneta, celebrity, blesk, plesk, no, prostě tohle teĎ bude furt, možná příde změna, něco novýho - ze západu, protože my nejsme schopný nic vymyslet, je to těžkej mainstream, asi lepší jak midcult typu StarDance, ikdyž to možná uplně nebude, ale tak...má to hnusný logo!!! hnusný studio a design a tak.........je to hnus všecko...do bratříčkování se navážet nebudu, sranda by byla třeba česko-německá superstar..teda Hlas Česko-polska třeba...nevim.......častoval bych to rád tisícema možnejch urážek, zaslouží to, ale co zmůžu, nesledujte to, prosím!!! PS: Nevim, jaká reakce by mohla bejt na tohle, když už na SUperstar byla reakce taková, to by se snad už muselo rapovat fakt do zvuku střelby...živý..... http://www.youtube.com/watch?v=oHHAo2Eq3Cs ()

Brain32

Ale jo, šlo to. Lepší než superstar... Zajímavý nápad, ovšem trapný Rytmus a Tina to tam též kazí... David mi taky lezl krkem, jediný kdo mi tam nevadil byl Vojtek. ()

Vassa91

Zase tak špatný to není. Naopak, po vyčpělé superstar to bylo příjemné osvěžení tohoto televizního "tématu". K tomu si připočtěme občasné popichování a rivalitu mezi kouči a máme tu na naše poměry docela slušný pořad. ()