Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

Nach

Chvástali se originalitou. Ale ta je kde? Ach ano! Sedí zády k této hudební reality show a odmítá stisknout zelené tlačítko. 45% ()

Sinn odpad!

Je to odpad, ale trpím zvrácenou potřebou vyžívat se v těchto typech pořadů. Přece Vepřová hlava Vojtek, Hitmejkr David, Vražedkyně Darinka a Omyl přírody Vrbovský, to prostě nejde nesledovat. Jejich haštěřeníčka o 22 nebo 30 letech v šoubyznysu (to jako respekt neboco? českej šoubyznys? no way) a přetahování se o nuly, kterým chybí charisma a vypadají, jak kdyby je někdo vytáhl z výlohy NewYorkeru, to je slast. Jo a ještě fotečku mrtvýho táty do ruky, to aby nám ty hlasy lítaly jak o život, omg...Sledovat jen na vlastní nebezpečí. Jo a víte proč Rytmus chodí s Darou? Protože zabila, přece! ()

Attta

Začnu hned od "podlahy" a to porotou. Michal David přes to, že jeho výstupy jsou mi minimálně odporné a jeho muzika ještě z minulého režimu se mi hnusí, tak se v muzice vyzná a tak ho jsem tam ještě překousl, ale Rytmus, který se tváří že muzice rozumí a místo toho jen posuzuje jak by dané lidi "prodal" a jak jsou cool je nehoráznost, která v hudební soutěži nemá co dělat! I přes to že Dara má kolikrát vcelku rozumné názory, nemám k ní jako hudebníkovi i člověku žádný respekt a neberu ji jako hudební autoritu a věděl bych o 100 dálších lidech, kteří si tam zaslouží být daleko víc než právě ona! Pepa Vojtek muzice rozumí, ale je hodně jednostraný což by mi až tak nevadilo pokud by se jako hudeník více "rozevřel" a využil svůj hudební potenciál k posuzování. Soutěž jako všechny tyhle soutěže mají jedno společné a to KOMERCI, která srší všudypřítomnou atmosférou! Proč se někdy nesejdou inteligentní lidi a nesnáží se udělat něco na úrovňi to nepochopím. Tímto tuto sutěž odsuzuju do hlubokého zániku a jediná výhoda je že jsem se nemusel dívat na úplné trotly z hvězdné pěchoty!!! Opravdu jsme dospěli do fáze kdy se nám kultura rozpadá pod rukama kvůli všem takovým zámořským sračkám, které tu přichází (a většinou se ještě snaží okopírovat vše a nakonec to není vůbec originální a srší z toho trapas!!!)! Jak by řekl náš známý professor z Futuramy: "I don't want live on this planet anymore!" Pokud bude sledovanost takovýchto pořadů u nás stoupat tak je u nás rozmanitá a seriózní kultura mrtvá během 20 let! Místo čučení na takovouto zhovadilost si raději koupím lístek do divadla!!! ()

enjoi odpad!

Přiznám se zcela bez mučení, viděl jsem cca minutu a už hodnotím... neměl bych, ale soutěže podobného typu jsou naprosto bezpředmětné, pro televize samotné je to jen pračka na peníze z reklam a sms hlasování. ()

Amroth666 odpad!

Superstar jsem měl i s těmi Novovskými trapnotami rád, ale z tohoto je mi fakt špatně. Zatím nejhorší věc, kterou jsem na csfd ohodnotil. ()

Joges

2014 To je komedie! Trapná komedie! Nejlepší hlasy posílají domů (Petra Magdová) a falešné zpívání (Zuzana Kamencová) a trapné vystoupení (Lola Hrůzová) posílají dál. Nechápu to. Sedá na mně nechuť, a Hlas přestávám sledovat. 2012 No jo, taky na to občas koukám, kvůli dobrým hlasům, kvůli novým talentům, dobře se to poslouchá. Ale to je asi tak všechno. Soutěž o zpívání a talentech to ale není, když David poslal pryč hned zezečátku dva nejlepší hlasy, Lucii Molnárovou a Jaromíra Hnilicu, to mě totálně znechutilo, proto tak nízké hodnocení. Z poroty mě nejvíce baví Pepa Vojtek. Moderování neřeším, prostě to neposlouchám. ()

gabin(a) odpad!

Přiznám se, že ke shození do odpadu mi stačí upoutávky, které nevydržím a co nejrychleji přepínám. Takovou koncentraci mnou nesnášených celebrit v hlavních rolích jsem snad ještě neviděla: Michala Davida skutečně nesnáším od té doby, co se objevil a těžce nechápu jeho comeback a dnešní pozici v českém showbusinessu. V tomhle mě teda sametová revoluce fakt zklamala:-). Pohazovač vlnama a věčný floutek Vojtek, 100% arogantní namachrovaný Rytmus a skvělá řidička Rolins jsou ještě horší. Mareše jsem naštěstí při mém bleskovém přepínání nestačila ani zahlédnout, já už jsem si myslela, že prachů už má dost a tak se věnuje smysluplnějším věcem než natřásání se ve slaboduchých nováckých reality show, ale zjevně nemá dost ani prachů, ani rozumu. Myslím, že z hlavní aktéry nemá rád nikdo a tak to odnesou chudáci soutěžící. ()

laik_60 odpad!

toto si pustiť k mojej obľúbenej nedeľnej hovädzej polievke ako zvukovú kulisu, tak hladujem, po komentároch komisie aj horúci špik stuhne hrôzou. ()

LukeUp

Nápad slušný, ale talentových soutěží už bylo tolik, že už prostě ne. Navíc porota fakt nemá moje sympatie... ()

okkac

Poláci měli v porotě alespoň Nergala z Behemoth a byla z toho pěkná kauza v médiích, bo tím nasrali církev. Naše verze je jen fádní a nudná. To samé platí o porotcích. ()

vesper001 odpad!

Zajímalo by mě, jak vědci pojmenovali deviaci, která postižené nutí dívat se na TOHLE každý týden. Když média s velkou slávou zveřejnila jména dědů vševědů hudební branže, kteří budou ze své výše, dokonalosti a úspěchu posuzovat mladá, neklidná a nadějná zpěvácká ucha a hlucha, reakce (s)prostého lidu byly vzácně shodné. Frontman polodementní alkorockový party, slizoun nechutný, ředitel zeměkoule a Darinka... to bude mazec, objevovalo se v různých podobách mezi reakcemi. Kolotočář, příslušník nepřizpůsobivých, plastová kráska a vožrala. Výkvět národů ČR + SR, glosovali jiní. Po půl roce, nebo jak dlouho už tahle mentální devastace trvá, jsem se odvážila jeden díl zhlédnout, a nejenže se musím k výše citovanému hodnocení přiklonit, ale za sebe doplňuji: trapná pseudoshow s vyžilými moderátory, odfláknutým vizuálem a tradiční zásobou zoufalců bez talentu a zoufalců s jakýmsi talentem, kteří pro minutu na obrazovce x-té nejsledovanější televize v jedné z nejvýznamnějších evropských středozemí jsou ochotni nejen prostituovat svůj (anti)talent, ale dokonce i konverzovat s výše uvedenými autoritami, a polykat i s navijákem a výrazem korunovaného blba moudra typu: „Necejtil jsem tam to ´něco´, a proto jsem to ňák nemohl zmáčknout, nebo co…“ Nikdy více! ()

SeanLSD odpad!

Málokedy sa stáva, aby som na jedinom mieste videl toľko „osobností“, ktoré taký milovník ľudstva ako ja, tak z duše nenávidí a necíti k ním ani kvapôčku úcty a rešpektu. Toto sú tí poslední ľudia, čo majú čo posudzovať spevácky výkon druhých. Keď je na tom z poroty toľko zatracovaný Michal David ešte najlepšie, tak čosi nie je v poriadku... ()

ing.Frosty

Hodnotit zatim nebudu. A asi k tomu ani nedojde, jelikož sem byl zhnusem už při druhé řadě (tehdy ještě výhradně český) superstar. Co by to se mnou udělalo teď těžko říct. ()

Lolita odpad!

V zahraniční verzi alespoň seděly v porotě mnohdy skutečné hvězdy. Ale u nás, u nás musí bejt všechno jinak! Přestárlý údajný hitmejkr, který je tak nechutně namyšlený, že by to ani všechny céčka světa nevyvážily, uječená plastiková koza, která si myslí že zpívá, možná měla zůstat u zvončků, a hlavně - přeučená ze slovenštiny na češtinu se snaží mluvit slovensky což mi trhá uši a jí bych za to nejradši vytrhala vlasy, rádoby hvězdička v podobě arogantního potetovaného rýmujícího blbečka, a pak (který mi vadí nejméně) věčný nevěrník, chraplající rocker s vidlema a lopatama - takže nikdo, kdo má hlas, že, milý Hlase. ()

filmmovier

je to prdel a já fakt nevím, co proti těmhle show máte. Je to zábava a navíc Hlas opravdu přichází s něčím, co je vcelku nové a neokoukané, aspoň já se u toho baím výborně. Čtyřčlenný tým koučů je vybrán velmi dobře a slovní přestřelky mezi nimi mě už několikrát dostaly. Jediným problémem je trapný a okoukaný Leoš Mareš, ale ten je už prostě tradice. Jinak je celý pořad kvalitní zábavou, která nějaký čas vydrží, suprovým formátem a dobrou soutěží. Snad tentokrát opravdu vyhraje HLAS. Mě se to líbí. 80%. ()

st.verka odpad!

Tak dnes se porota opravdu předvedla. To je tak, když talenty vybírají ti, kteří by ho nepoznali ani kdyby o něj zakopli. Doba, kdy v porotě byli odborníci, je nanávratně pryč a tenhle pořad sklouzl někam na hranici bulváru. Koho proboha tahle pokleslá zábava ještě zajímá? Dala jsem si úkol podívat se na to jestli se náhodou nestal zázrak. Nestal. Pořád se vaří z vody. ()