Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

nikinikiniki

Lepší je tedy Superstar než nějaký trapný křesla :D A i mi to přišlo divně provedené a nedomyšlené. Například jak z těch skupin vypadávali dobří zpěváci, protože prostě museli někoho vyřadit a naopak v jiné skupině tam zůstali ti horší. ()

stepanvaj odpad!

Jestli to má být plejáda odpadu českého rádoby "showbussinesu" pak se projekt The Voice of CR, SR vydařil na jedničku. V opačném případě je porota sestavená z těch zvratků do toho degen Mareš no tenhle projekt je hotová sebevražda x) ()

cobraSK odpad!

Markíza, už ma fakt totálne jebeš s týmito sračkami. nechcel som byť vulgárny, ale vysielať večne takéto sračky, to je na porazenie!!! ()

Martan1994 odpad!

Sice dopředu filmy nehodnotím, ale tento pořad je Superstar v bleděmodrém, výběr porotců KATASTROFA a reklamy každých 15 minut. Nejvíc mi to znechutily "krásné" upoutávky. Sečteno podtrženo, nevidím důvod, proč se na to vůbec dívat a ztrácet čas. PS. Nakonec jsem to na pár minut přepla a bylo to poprvé a naposledy. Názor už jsem si udělala z upoutávek a teď se mi to jenom potvrdilo. ()

Trumpetista odpad!

Nikdy nepochopím tyto formáty, které mají vyrábět talenty. Ptám se jasně. Kde všichni ti superstar jsou? Zapadlí v muzikálech a nebo na titulcích bulváru! Hlavně, tyto pořady tu nejsou pro to aby z vás něco udělali, ale aby z toho Nova a Leoš vymlátili co nejvíc peněz. I jedna hvězdička je moc! ()

MATH odpad!

No, je to horor. Ostatně co čekat od panoptika kotliny českolslovenské. Posuďte sami, jaká sbírka hvězd se tu objevila: Rolling Rolins, zabiják Rytmus, céčkař David a kabátový Vojtek. Abych nezapomněl, moderátoři - fakt špica! Mareš, který moderuje každou větší akci, než jsou Vánoční trhy v naší MČ a Tina, která by nejlépe uvedla hosty mlčením... Tak ještě váháte? Já ne! Odpad! Na čisto. A nepomůže tvrzení: "Ti lidi se tam tak snaží..." ()

tulrika odpad!

Co se dá říct...tisíckrát opsaný nápad, který byl trapný už napoprvé. To opravdu nemůžou dát něco pořádného? Aspoň někdy??? ()

njuska

Velké zklamání. Na rozdíl od podobých soutěží (např. ČS má TALENT) toto není ale už vůbec, vůbec zábavné! ()

Linsang

Superstar postopadesáté jinak. Originální jen tím, že porotci nevidí na zpěváky. A porotci jsou také největší slabina. Přirozený mi tam přijde možná tak Pepa Vojtek a Rytmus, ale koukat na Daru, jak se kroutí na židli do rytmu a máchá rukama je opravdu něco... Největší katastrofa je ovšem Michal David. Snahou být děsně cool nikoho neobalamutí a jeho narážky na to, že soutěžícím nabízí hostování na svých koncertech jsou podle mě značně nefér. Kdo by po tomhle odmítl a nešel do jeho týmu, že? ()

Mort09 odpad!

Čím je to unikátní?! Lehce pozměněný koncept, něčeho co tu bylo mockrát. Do toho nejprovařenější tváře šoubyznysu (Českého i Slovenského) jak na pozicích porotců tak moderátorů. Nic nového to nepřináší! Proto NEBRAT! ()

ajfelka odpad!

Je to fakt nutné? Nikoho hyper super luxusně extra talentovaného v estrádě nenajdete. Porota je složená z opravdových superhvězd, které svým hlasem změnily zatuchlý československý rybníček, jejich hlasy poznáme jen proto, že je slýcháme neustále a odevšad. Jinak ani jeden z nich nemá hlas, ze kterého bych se posadila na zadek. Prosím televizi, aby to už stáhla a zařadila zajímavé filmy, které člověku mohou něco dát, tato soutěž nedává vůbec nic. ()

data675 odpad!

V této soutěži se sešly dvě nejprodejnější kurvy v Česku a Slovensku, tedy Michal David (který je schopen tvořit písničku pro jakýkoliv režim a pro jakoukoliv událost) a Rytmus (který je děvka sama o sobě), skvěle sou pak doplněni svými dvěma zbylými kolegy, kteří se jim snaží v debilitě vyrovnat... ()

Kaede21

Čaro americkej verzie (napriek tomu, že to stále je len ďalšie hľadanie speváckych talentov, i keď trochu inak) Voice je vo veľmi trefnom výbere štyroch koučov a práve pri tomto trafili česko-slovenský coachovia úplne mimo, najmä pri tých slovenských, takže v ČS verzii pre mňa tento formát akékoľvek čaro stratil... ()

giacobbe odpad!

Říct Vojtkokovi na konci 80.let : ,,Jednou budeš zpívat Michala Davida a spolupracovat s ním na televizní pěvěcké soutěži.", a přišli byste o půl chrupu. Časy a lidé se mění. ()

Vacice92 odpad!

hovnu můžem říkat exkrement, ale bude stejně pořád hovno, zrovna tak těmhletěm slátaninám můžeme říkat Česko hledá Superstar nebo Hlas československa, ale bude to pořád stejná slátanina, jediná věc ve které se Hlas liší, je v tom že autoři dostali od Kočkovic rodiny sponzorský dar v podobě otáčivých blikajících křesel, aby si porota stále připadala jako na Matějský pouti. ()

kecka007

,,Je to niečo čo tu ešte nebolo" Prohlásil Partik Vrbovský alias Rytmus. Pravdou však je, že v podstatě je to úplně samé jako Superstar X-factor a další soutěže tohoto rázu. Zkrátka není o co stát. 1* ()