Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

misterz

Anistonovej v poslednom čase prichádzam na chuť. Začal sa mi páčiť jej herecký komediálny prejav. Ďalšia veľmi príjemná, relaxačná komédia, v ktorej hrá. Od každej komédie očakávam zábavu a tu sa mi jej dostalo vrchovato a hlavne, dejová linka nenudila a to aj napriek tomu, že stopáž nie je krátka. A čo na záver? Jedna rada. Keď sa niekedy rozhodnete pašovať drogy cez hranice, tak jedine ako rodina :) 85/100 ()

Vančura

Normálně bych se takovému filmu vyhnul už kvůli dost nesympatickému obsazení a příšernému názvu, ale když už jsem byl nucen to vidět, nelze tomu upřít, že místy je to kupodivu vtipné, byť jako celek je to samozřejmě komerční klišoidní sračka s totálně předvídatelným dějem a nezbytnou citovou ždímačkou na závěr pro prostoduché diváctvo, kterému odjakživa ke štěstí stačí málo. ()

liskam

Pohodová komedie, která neurazí nikoho. Hlavně díky naprosto dokonalému castingu. Hlavní hrdinové si neuvěřitelně sedli a já musím říci, že by mě docela zajímaly další dobrodružství těchto individuí, která byla nucena vytvořit "rodinu"... Za mě 80% ()

kingik

S karavanem k prasknutí naditým drogami je cesta ke kýžené odměně poněkud krkolomná. David (Jason Sudeikis) se sice živý jako drogový dealer, ale je to v podstatě milý chlapík. Jednoho dne ho však okradou a on se tak octne ve velmi svízelné situaci. Svému šéfovi (Ed Helms) dluží velké peníze a má jen dvě možnosti na vybranou: bud skončí jako potrava pro kosatku, kterou jeho nadřízený chová v obřím akváriu, nebo přiveze z Mexika zásilku marihuany. David samozřejmě nerad kývne na to druhé, ovšem chápe, že pro celníky by sám byl hodně podezřelý, a tak se rozhodne celou situaci vyřešit poměrně netypicky. Přemluví svoji sousedku a profesionální striptérku Rose (Jennifer Aniston), aby se vydávala za jeho ženu, sežene dva falešné potomky a společně jako Millerovi vyráží pro zboží. Na místě ale David pochopí, že mu šéf neřekl celou pravdu. V karavanu je hulení výrazně víc, než bylo v plánu, jeho původní majitelé ho chtějí zpátky a na cestě domů také narazí na pár nepříjemných překvapení, at už jde o setkání s trošku neobvyklým strážcem zákona, vlezlou rodinou na výletě nebo nevyzpytatelnou tarantulí. A sežraní kosatkou by možná David uvítal víc, než tyhle patálie. Vtipů je poměrně na tak dlouhý film méně, než by se slušelo. A povětšinou fungovaly, rozuměj dalo se jim zasmát, hlavně díky trefnému hereckému obsazení, které film táhlo jednoznačně kupředu i v rozvleklejších scénách, mezi něž patřila opětovná setkání s neodbytnou rodinkou. Hustší výskyt přisprostlých gagů a narážek asi každého diváka nenadchne, ale je nutné smířit se s tím, že tvořily nejméně 60% filmu, ale jen některé z nich byly zapamatovatelné. Jednou z nejpamětihodnějších scén filmu je improvizační striptýzové číslo Rose v rámci vykoupení života před nebezpečným mexickým překupníkem drog. Obsazení Jennifer Aniston se ukázalo, jako dobrý tah o to víc, když herečka disponuje šarmem a tělem bohyně. Sice se nemohu zbavit dojmu, že se režisér Rawson Marshall Thurber držel zkrátka ve svém režijním vedení, které vyznívalo občas až moc fádně a spolu s vysoce předvídatelným závěrem filmu, kodrcavým tempem, a již zmíněným nižším výskytem scén, co uvíznou v paměti, tahle vcelku originální komedie trpí rychlou eskalací z divákovy hlavy, ačkoliv pobavit se u ní rozhodně dá. Bavili se i její protagonisté, jak dokazují na zkažených záběrech, které následují bezprostředně po skončení filmu. Je tedy jen na vás na kolik vás tenhle trip komediálně "zhulí". Mé hodnocení: 70% ()

InJo

Komedie přesně pro mě. Chytrý a velmi vtipný nekorektní humor, který ale cílové skupině bude připadat spíš roztomilý než pozérsky drsný, a po všech stránkách skvělá titulní čtveřice (Jennifer Aniston je stále hodně sexy a ta narážka na PŘÁTELE v nepovedených záběrech během závěrečných titulků je ohromně milá). K nejvyššímu hodnocení tomu chybí asi jen o něco originálnější koncept (jako má například jiná letošní vynikající komedie - APOKALYPSA V HOLLYWOODU). Jinak z mé strany bez výhrad. 80 - 90 % ()

IQ Tiqe

Špatný to nebylo, ale na základě přemrštěnýho hodnocení jsem přece jen čekal trochu víc. Škoda toho patosu na konci. Emma skvělá. # Potěšila mě narážka na Přátele, i na Pretty Woman a Emminu tetu, pokud to tak bylo myšleno. # [viděno: monitor, 2.0->5.1, no sub] # příběh 6 | hudba 6 | humor 3 | napětí 2 | akce 3 | pustil bych si znovu 6 ()

Tsuki

Není to sice stoprocentní a nejsem si jistá, jestli trochu nenadhodnocuju, ale zkrátka a jednoduše se mi to moc líbilo. Včetně klasického klišé na konci, které nejspíš většina lidí hodnotí spíš negativně. Ale upřímně, jaký jiný konec byste vymysleli? Myslím, že to bylo zakončeno tak, jak se na takovou komedii sluší a patří a nijak rušivě to na mě ani nepůsobilo. Navíc jsem už během filmu měla pocit, že jsou herci dobře sehraní a že si společné natáčení neskutečně užili - což mi ostatně na konci potrvrdily záběry z "nepovedených scén". Myslím, že právě tohle tvoří tu neotřelou atmosféru, kterou bychom u mnohých jiných komedií poslední doby hledali jen marně. ~(4,5)~ ()

Jordan

Celkom pohodová, ľahko nadpriemerná hollywoodska letná "anti-rodinná" komédia šmrcnutá road-movie nádychom a miestami veľmi lightovým, family-friendly humorom (veľmi zmainstreamizovaným crossom medzi apatowom a farrelyovcami - skrátka, nič, čo by urazilo či šokovalo, no musí sa postaviť k týmto súčasným prúdom narábajúcim s rôznymi variantmi a levelmi nekorektného, huličského a fekálneho humoru), ktorá má predovšetkým a hlavne jednu jedinú výhodu a devízu, vďaka ktorej sa to tak dobre sleduje a ktorá ten film robí, ako by amíci povedali, "catchy & snappy": obsadenie. Celé. Samozrejme, že moje oko rado počinulo každú možnú chvíľu na vybraných častiach jennifer aniston a emmy roberts, no najviac ma bavil ňouma Kenny. inak ale s prižmúrenými očami 4, je to v rámci hollywoodskeho mainstreamu iba veľmi málo výrazný kúsok, ktorý ale v roku 2013 zarezonoval, lebo chýba konkurencia ()

HoneyBunny

Čtyřka looserů na tripu z Mexica do Denveru v rodinném karavanu narvaném balíky exkluzivní trávy. Tenhle film stojí na skvělé chemii mezi ústřední čtyřkou (i když přiznám, že věčně si stěžující postava Emmy Roberts mi lezla na nervy), na újetých situacích a nahuštěném děti (v tomhle filmu se pořád něco děje, do závěrečných titulků vám nedá vydechnout). Líbila se mi drzost vtípků. Kde film ztrácí, tak to jsou emotivní "rodinné" scénky. Nevěřím, že by se ústřední čtveřice snesla déle než pár dnů a - bohužel - romantická chemie mezi Sudeikisem a Anistonovou moc nefunguje, i když oba jsou na pohled více než příjemní. 80 % ()

Carol Pifková

Po dlhej dobe konečne dáka dobrá komédia. Perfektne som sa bavila a prežila som bez ujmy i blbečka, ktorý niektorým hláškam z filmu tlieskal. Vtedy som rozmýšľala či náhodou nie je mentálne zaostalý a proste sa len teší ako malé dieťa. No ale na moje sklamanie bol to "dospelák" a ja si teraz musím o ňom myslieť, že je trápny debil. Späť k Millerovcom. Fajn fajn fajn fajn aj to tam bolo fajn i to bolo fajn ale škoda toho trápneho ohraného očakávaného "sladkého" konca. Ten nebol fajn. ()

Anderton

Niečo v štýle Šéfov na zabitie, ale hlavne moderná variácia na osemdesiatkové bláznivé komédie Chavyho Chasea a jeho rodinky. Hodnotenia sa budú líšiť podľa toho, na koľkých vtipoch sa zasmejete. Osobne ma najviac potešilo, že som sa ani raz necítil vyložene trápne a i keď je jasné, že tvorcovia chcú osloviť najmä mladšie publikum, zopár chvíľok pre nás, ktorí sa blížime veku "rodičovského" páru, sa tu nájde. Niečo mohlo byť lepšie vypointované, niečo sa mohlo kľudne vypustiť (pavúk) a nahradiť nejakým rafinovanejším fórikom, ale treba brať do úvahy súčasnú komediálnu konkurenciu a Millerovci o Anistonovej prsia víťazia. Popri tej tunajšej je to učinený zázrak. V mojom prípade aj popri Hangover. 70%. ()

Frajer42

Člověk se párkrát zasměje. O tom žádná. Celkově jsem čekal o pořádný kus lepší zábavu. Moc se mi to netrefilo do vkusu. Film mi byl několikrát doporučen a každý uživatel tu hýří čtyřma hvězdičkama, takže jsem čekal zcela oprávněně. Jason Sudeikis mě velmi mile překvapil, přiznám se, že jsem ho viděl teprve podruhé. Ačkoli budu zřejmě jediný, jak tu tak čtu, tak Jennifer Aniston se mi vůbec nelíbila. Jestli dobře počítám, tak je jí už 44 let, takže se vzpamatujte úchyláci. Tam ten ošklivý malý gay mi hrozně vadil. Film je to docela fajn, ale nic víc. 3* ()

MikeCool

Miluju Jennifer Aniston, miluju tuhle úžasnou komedii. Jednoznačně je tento kousek tou nejlepší komedií roku 2013. Příběhově to není zrovna něco úchvatného, ale ty hlášky a komické chování hlavních postav mě dostali. ___ (Cinestar, Hradec Králové) ()

Dzeyna

Super snímek, který pobaví a neurazí. Jennifer je jako vždy hlavní hvězda a celé to táhne, jelikož zbytek osazenstva je pouze takový doplněk, i když každý něčím přispěl a hodně. Dealování se vyskytuje v mnoha filmech, ale spíše v tom špatném světle; tady se člověk pobaví a nikdo nemůže být pohoršen, tím, že se "porušuje zákon". :D Skvělá, vtipná podívaná. ()

leila22

Dlho predlho som čakala na komédiu, ktorá má skutočne pobaví, nebude trápna a taká nasilu. Prvých štyridsať minút to nefungovalo celkom tak, ako som očakávala. Naopak, ďalšiu hodinu som si už extra užila a schuti sa zasmiala ako už dávno nie. Veľmi sympaticky zvolené postavy a hold krásnej Jenniferinej postave. ()

Kothy

Nakonec to nebylo špatné. I když to nebyla zas taková pecka, jak o tom všichni mluvili. Ale po dlouhé době zas dobrá komedie. I když ten slet událostí byl občas dost nepravděpodobný. Ale kupodivu ta rodinka působí celkem věrohodně. Po cestě je potkají různé překážky, které musí překonat. A samozřejmě se to neobejde bez úchylných scén. Jako například sahání na kozy nebo líbaní syna se sestrou a matkou. Jedno musím uznat, Jennifer Aniston je na svůj věk pořád kus. ;) Ten striptýz jí šel perfektně. :) "A tys mu ho chtěl vykouřit." :D ()

boshke

Já vím, objektivně to na pět není, ale což. Obsazení na jedničku - Will Poulter byl zplozen pro roli Kennyho, k němu skvělý Sudeikis, Helms a Anniston. Vtipných scén opravdu hodně, musel jsem kvůli svému vyprskávání v autobuse SA zřejmě poutat pozornost. Opravdu osvěžující, nenáročná komedie o tom, jak z Mexika převézt o obytňáku "špětičku" marihuany... 90% ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem