Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Xinn

Xinn (hodnocení, recenze)

Eratashi

K Osmičce napíšu asi to samé, jako jsem napsal k Interstellaru - kdyby to mělo poloviční stopáž, tak by se na to dalo koukat :-)

na příspěvěk reagoval Eratashi

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Byt to o pul hodiny kratsi, tak by to byl o 100% lepsi film. Byla to v podstate klasicka tarantinovka, tedy skoro zadny dej, jenom neustale kecani. Ale na muj vkus tentokrat to kecani bylo az moc casto uplne o nicem. Navic "zapletka" byla pomerne jednoducha a navic to podle me Tarantino vsem ostatnim vyzradi v nejmene prihodnou dobu, takze ani nejake napeti, kdo byl vsechno padouch tam nakonec neni. Navic nechapu, proc mel takovou touhu to tocit na ten specialni sirokouhly a velky film, kdyz se 80% filmu odehrava v boude a zabery pro smysluplne vyuziti te specialni technologie jsou k mani pouze na zacatku filmu behem uvodnich titulku. Skvele navrzene originalni postavy navic hrane mymi oblibenymi herci, ale hrozne malo to vydojil. Je to urcita variace jeho Gauneru. Za me pomerne velke zklamani, protoze jsem se hodne tesil, protoze Tarantino me zatim jeste nikdy nezklamal ikdyz nekterym filmum jsem prisel na chut az po opetovnem shlednuti. Ale Osm hroznych nezvladnu koukat znovu.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Eratashi

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Eratashi , kkarx

Není to zrovna to co bych od Tarantule čekal... můj šálek kávy to prostě nebyl, akorát na konci se to tam slušně semele.. ale to už mi přišlo jako že trošku pozdě. :) No detektivka to trochu je... ale, kdybych řekl proč.... dost bych spoileroval. ;)

na příspěvěk reagoval Eratashi

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Většina lidí si to pochvaluje. Westerňáci (mezi které se taky trochu počítám :p) jsou nadšeni. Trailer to prezentuje jako detektivku, je to detektivka?

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kkarx

Zajímaví... uvidíme co s toho bude jako že Osm hrozných mě zrovna moc neuchvátilo... 

Na to jak dlouho to točily... nic moc... velmi dobře propracovaná nuda. :)

na příspěvěk reagoval Eratashi, kkarx

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Bichir předpokládá, že to budou točit asi tak stejně dlouho jako Osm hrozných, možná i déle. Rigby říká, že už četl celý scénář a je skvělý. Jeho charakter je prý značný a posunuje příběh dopředu. Takové charaktery jsou jeho oblíbené.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama