Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Uživatel SsgtJira smazal svůj příspěvek.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kkarx

Asi jako člověk... 

Z tou královnou je to kravina protože by to převážilo toho robota... 

Ta tak těch 200kg mít bude... :)

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

kkarx

Asi moc vazit nebude, kdyz muze lozit po stropech apod. Vzhledem k tomu, ze prakticky nikdy neji a roste "ze vzduchu" tak by mel byt lehoucky. Ale potom by ten jeho ocas mel vazit par deka a tudiz by s nim nemohl vyvadet ty jeho kulisarny. Takze asi jako v mnoha pripadech to nema smysl resit, protoze to dohromady nedava zadny smysl. :-)

Ale Ssgt Jira by to snad mel vedet, ten o alienech udajne vi vsechno.

na příspěvěk reagoval SsgtJira

Eratashi

Eratashi (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Hugger - who likes hugging = rádobjímač :-D

Při své inteligenci se mohli za tu dobu vetřelci už konečně naučit ovládat loď, opravit si ji a objevovat hluboký vesmír ;-)))

Ale to je furt...když nemůže Mohammed k hoře, tak hold Hora musí za ním :-D

Eratashi

Eratashi (hodnocení, recenze)

Prometheus69

:-D Takhle mě nenapadlo na ni koukat :-D
Jo když už, tak jako lidský přítel predatorovi, bojovat po jeho boku proti ošklivějším predatorům :-D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kkarx

Dobře, ale i z hibernace po několika dostletech ... se prostě tak bleskově neprobudí ani bacil. :)

I kdyby tam do těch vajec kopal a běhal kolem dokola ... tak rychle by prostě nezareagovali... navíc když se to vejce otevírá je dobře vidět opar tepla které s něho vyjde což světčí i o náhlém zahřátí.. tedy čerstvosti... není to tedy fosilie která tam čekala Scott ví jak dlouho než někdo půjde o oklo a bude čumět dovnitř co že se to tam sakra klube za blivajz? :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

kkarx

Jako že Home je Xeno na všechno.... :D

No pořád si myslím že to na tom Prometheovy vzali za špatný konec... :)

 

což potom na Nostromo... třeba se chtěl jen objímat! :DDD

Ale stejně, je trochu divné... když tam vlezou do té komory s těmi vejci... jak dlouho tam ty vejce byli.

Jak najednou byli objímači aktivní? :)

na příspěvěk reagoval kkarx, Eratashi

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Xinn , Eratashi

Dosti průsvitný kov... :D

 

Proč musí být všichni takový masochisty? :D

Já osobně kdybych si mohl vybrat, tak raději skončit jako trofej na Predovo stolku... jako že neříkám že by mou hlavu s páteře dostal zrovna lacino!!! XD 

 

Jop krůta... nic jiného než podebraný krutí prsíčka mě nenapadají... :)))

na příspěvěk reagoval Xinn, Eratashi

Eratashi

Eratashi (hodnocení, recenze)

kkarx , Prometheus69 , Xinn

:-DDDDDDD

Oups zapomněla jsem na Preatorian ;-)

No já nevím, ale raději ať mám lebku napadrť od xenomorfíka, než si nechat nakadit vejce do pusy, spolknout a nechat vylézt ze žaludku malé háďátko s kovovou hubou bleeeeeeeeeeee ještě by mi to mohlo nakonci dát pusu :-O

Ksichtobjímač je skutečně úchylné :-P

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Xinn

Xinn (hodnocení, recenze)

kkarx

Tak proti gustu žádnej dišputát :-) ale když už mám zdechnout, tak furt budu radši, když do mně vleze nějakej Facehugger, než Objímačtváře :-)

na příspěvěk reagoval Eratashi, Prometheus69

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama