Voorhees

Proč každej zmrd v expendables nosí rudej baret? A když jsme u tý rudý, co jsem měl rád na Expendables bylo násilí, pořádná akce, krev a málo dialogů. Takže mě pěkně zklamalo, když se ve třetím pokračování žádný krveprolití nekonalo. Akce byla slušná a byť chvilkové, tak přeci poslání chlapců do důchodu, byl zhovadilej nápad. ty starý dědci jsou badass a mladý jim nesahaj ani po kotníky. Nekrvavý akčňáky stojej většinou za hovno. Tady to zachránila akce a "Get to the chopper!". PS: Budvárek nakonci taky fajn :D ()

TSZ

Nejslabší díl série. Mladá krev je naprosto nezajímavá, navíc dost násilně našroubovaná do děje a slouží jen k tomu,aby to celé trvalo asi o půl hodiny déle. Ford byl jednoznačně šlápnutí vedle, ovšem role Antonia Banderase je skutečně zoufalá a ze srdce jsem mu přál smrt. Děj je i na tento žánr vcelku nelogický a ani u akčních scén jsem nebyl zrovna štěstím bez sebe. Patrick Hughes se rozhodně nevyznamenal a režie příštího dílu by měla být producenty vybírána mnohem pečlivěji. ()

sWONDER

Dvakrát stačilo! Trojka postrádatelních je totiž samá voda. Nehovorím, že tátu jazda je vyložene zlá, ale to isté dookola nadchne už iba zarytých fanúšikov, poprípade ludí čo nevideli predchádzajúce diely. Akcia je megazdrvujúca a zarve tu minimálne 800 000 zloduchov, no príbeh stačí akurát na šedý priemer a možno aj menej. Občasná trefná hláška a nové tváre v radoch veteránov potešili, ale Sly a hlavne Arnie už vyzerajú, že si fakt uženú infarkt. Tri hviezdy a to som ešte štedrý, vlastne ako väčšinou :) ()

IEO10

Po zhlédnutí všech tří dílů po sobě v kině, se mi jenom potvrdilo to, že jednička je nejlepší díl série a o to víc, když vidíte její prodlouženou verzi na velkém plátně, což ještě umocňuje už tak skvělej zážitek z prvního dílu, každopádně nechci tu hodnotit jedničku. Trojka je víc než slušnej příspěvek do party, překvapí sice trošku jiným přístupem k látce, ale s tím jsem po trailerech počítal a bylo mi jasný, že se nebude už sázet jen na starou dobrou partu, což je určitě na škodu, ale Sly už před natáčením říkal, že chce trojku postradatelných pojmout trochu jinak, aby se furt neopakoval zajetej model z předchozích dílů, což se potvrdilo, ale ne až tak moc jak jsem čekal, myslel jsem si, že to Sly trošku víc obmění co se týče kostry filmu. Příběhově je na tom trojka určitě líp než dvojka. Co se týče akce, tam se toho dle mýho moc nezměnilo, od Patricka jsem čekal víc inovace, víceméně je ve filmu jenom střelba a občas nějakej krátkej fight, což zamrzí, ale Expendables nikdy nebyli o kontaktních soubojích, spíš o tom kdo umí efektivněji použít střelnou zbraň nebo efektivněji hodit nožem, dále zamrzí málo Stathama a Lundgrena a nově i Snipese, kterej do party zapadl hned během prvních minut. Největší sílu trojky vidím právě v novejch postavách, který si ve většině případech kradou film pro sebe ať už je to hyperaktivní Banderas nebo pomstichtivý Gibson. Po všech těch ukázkách a rozhovorech jsem si byl jistej, že trojka bude definitivně nejlepší díl, což se bohužel nepotvrdilo. Poslední Postradatelné řadím na dejme tomu stejnou úroveň jakou má dvojka, v každym z těchto dvou dílů si najdu stejnou porci svejch oblíbenejch momentů. Každopádně, když si takovouhle kvalitu udržej i další díly budu spokojenej, přijde mi, že lidi od týhle série čekaj mnohem víc než jim tahle série může nabídnout, jasný vždycky se dá něco zlepšit, ale já sem prostě rád, že tyhle borce můžu vidět furt na velkym plátně, neodvratně se blíží doba, kdy na tyhle filmy zbyde jenom krásná vzpomínka. 7.5/10 ()

john.h

Skvele, ale uz ne tak dobre. Co tomu chybi nejvic je krev. Bez toho to nema stavu. Dale mi vadilo malo prostoru pro ty nejvetsi hvezdy. Arnold ani jednou nebezel, nic, jen sedel za kulometem a strilel a navic ne moc dlouho. Jako jo, dvakrat rekl hlasku s chopperem a jednou: I lied. Sice me to jako skalniho pobavilo, ale uz jsem si rikal, ze to je prece Arnold a ne nejaka cirkusova kuriozita, co na povel rekne hlasku z dob svy nejvetsi slavy. Slaby byli i zaporaci. Gibson spickovej, ale nic vic. Zadna pametihodna gorila ve stylu Austina nebo Adkinse. Za zminku stoji jeste Banderas, kterej si zopaknul roli z Najemnejch vrahu a bylo to porad skvely a Snipes, kterej je stale v ohromny forme. Specialni bonus je pak scena, ve ktere vsechny akcni legendy popijeji Budejovicky Budvar. Ctyri, ale s odrenyma usima. Priste musi prijit opravdu neco mimoradnyho a krvavyho. ()

dannyd14

Ďalšia akciou nabitá jazda, tentokrát v novom kabáte, ktorý sa ľahko roztrhal. Suché dialógy, noví herci nesympatickí a nekvalitní, A.Banderas najväčší šašo. Pokračovanie s názvom expendables, ktorý sa chytá na predošlé časti iba v prvých 10 minútách, na zvyšok si pomyslite, že pozeráte iný snímok, ak nechcete byť sklamaný. Na podobný spôsob ako Die Hard 5. ()

speedy7929

Film nabitý akčnými hviezdami no bohužiaľ veľmi lacný film. Veľa vtipov na ktorích sa smialo celé kino, bohužial somnou to dáko nehlo. Až na posledných 5 minút kde som sa zasmial najviac krát. Statham bol jediný čo si zahral svoj priemer. Zhodnotím to celé vetou: "čakal som viac no menej sa už nedalo". ()

Kinpr

Nadšení se nekoná. Tolik jsem si přál, aby byl třetí díl vrcholem všeho a ono to tak není. Nevidím jediný důvod, proč nahrazovat akční hereckou elitu omladinou, která se hodí maximálně do mexické telenovely, proč do akčňáku pro chlapáky zase nacpat rádoby drsnou slečínku, která mě neskutečně iritovala, proč to nemohl být totální výplach jako předchozí dva díly, proč? Málo Arnieho, málo Jeta Li, málo vtipu (Snipesova poznámka ohledně arestu za daně nestačí), málo všeho. Alespoň ten Mel to zvedá. ()

Desdinova

Aj keď by som radšej pána Gibsona videl na opačnej strane barikády som spokojný, zaujímavé bolo aj to s tými mladými až na to, že ak by tam ani neboli nikto by si to nevšimol + nemám rád keď sa ženy takto bijú ale budiš, k tomu, že nie všetci vynikli by som povedal asi len toľko, že ak tam je veľa hviezd prosto nemôžu všetci, nie je na to priestor a ak film beriete aspoň trochu s nadhľadom je pomerne zábavný a akčné scény nie sú zlé akurát sem tam by mohlo niekoho niečo aj štrajchnuť, nie len zasypať omietka a Banderas ako vtipná vsuvka sa tiež celkom podaril, netreba brať vždy všetko tak vážne ()

Blutarg

Suverénně nejslabší díl z trojice Postradatelných... Ano, stojí za to jít do kina, ale už jen díky dojezdu dvou předchozích dílů. Jednička - super nápad, parádní "retro" akčňák, dobrá skladba hrdinů Dvojka - ještě lepší a fórky akčních hrdinů, kde si dělají vtipy sami ze sebe (Arnie Sch. nebo Chuck Norris... ) Trojka - co na to říci? Nemastné, neslané... Mlaďochy nikdo nezná, to byl podle mě krok vedle. Gibson jako záporák? Ok, dobrý tah, zahrál to skvěle... Ale ten moment, kdy ho vezli v dodávce a měli všechny ty hi-tech věcičky => a nenapadlo je, že multimilionář bude mít GPS lokátor? To napadne asi každého... Tato scéna mi to dost shodila :( ()

Chuppa

Podle hodnocení jsem čekal daleko větší průser, je to svižná akční komedie nabitá hláškami (Snipes zavřen za daňový úniky byl prostě boží :-D). Film se samozřejmě nemůže brát vážně, v počtu mrtvých asi největší režba co sem viděl :-) Navíc všicni postradatelní chlastaj český pivo, což potěší :-) ()

vozralec

Hlučné přestřelky, výbuchy, no prostě hodně akce. Občas možná některé klábosení lehce zadrhává, ale celkově je film stále na úrovni. Gibson jako výtečný záporák. ()

Bezmenny

Iba 3 kvôli pasáži s mládežou. Predsalen si tento film nepozerám kvôli nim. Chcem vidieť Stathama, Snipesa, Banderasa (namrzený odchod po odmietnutí mi ostane v pamäti ešte dlho) a ostatných. Trocha zamrzelo krátke finále- Mel mohol byť ešte väčší tvrďas a aspoň niekomu nasekať. Ale čo už...ak bude 4, ja tak si to pozriem :d ()

masino

Koncept filmu, ktory bol perfektne podany v prvych dieloch sa v tomto pokracovani vytratil. Stara partia sa dostava trosku do uzadia a na scene su novi (maximalne nesympaticki a zbytocni) postradatelni. Ale koho zaujimaju?! Ja som prisiel do kina, aby som videl staru partiu a nie bandu uplne neznamych ludi, medzi ktorymi som nevidel ziadnu chemiu. Dufal som, ze ich rozstrielaju, ale bohuzial /pozor spojlej :D / nestalo sa tak. Ak sa objavia aj v buducej casti, tak to bude amen celym Expendables. Krv? Kde bola? Nikde. PG13. Zabudnite na koncatiny letiace vzduchom, odstrelene hlavy a ine vychytavky z minulych casti. Hudba vo viacerych scenach bola super. Soundtrack odporucam. K starej bande sa pridal Snipes a Banderas. Celkom fajn spestrenie u obidvoch hercov. Jet Li si strihol par scien, ktore si asi mohli odpustit, pretoze mi pripadali trapne. Radsej mal dostat plnohodnotnu rolu. K filmu sa tak lahko nevratim. Nicim ma nezaujal. Nove prirastky do timu mi pokazili cely film tak ako aj absencia brutality. Hudba 1x*. Stara partia + Snipes + Banderas / Gibson = 1x*... Celkovo : 2* ()

JustFine

Jednotka vykopala korene starých klasických akčných filmov a spojila ich, dvojka v trende pokračovala a stala sa bohovskou jazdou v rámci žánru. Trojka ukázala unaveného Stallona a lacné CGI. Scenár by som aj pochopil, ale zbytočné pridanie "nového" tímu spôsobilo zabitie energie filmu, zbytočnú zdĺhavosť a bezcieľne cameá postáv, ktoré sú tam, len aby sme sa dovtípili, koľko peňazí išlo z budgetu na ich výplatné pásky. Akčné a kaskadérske kúsky (narežírované podľa mňa celkom umne) sa topia v dementnej kamere a lacných vizuálnych trikoch. To, čo divák od série čaká, som ja v tomto dieli nenašiel. Banderas, Snipes, Gibson - parádna voľba. ()

eagles22

Už né tak dobré jako dvojka, ale pořád extraklasa. Další parádní jízda, okořeněná příchodem dalších postav. Rád jsem znovu viděl Wesleyho v akci a Banderas, ač jsem to nečekal, byl prostě vynikající. Na Bruce jsem, jak bylo doporučeno mým oblíbencem Fordem, rychle zapomněl. Jednak ho Ford více než dobře zastoupil a druhak tam bylo stejně postav víc než dost. A to se dostávám, alespoň tedy podle mého, k hlavní slabině trojky. Těch postav je tam až moc a tak nedostávají tolik prostoru, kolik by si zasloužili. Navíc ten novej tým v čele s Lutzem mi prostě k srdci nepřirostl. Hodnotil bych za čisté čtyři, ale dávám * navíc za Budvar :) ()

Expertt

Jak je tomu zvykem i další díl sbíral další dřívější či současné velké a větší hvězdy hollywoodu, a tak se nám partička Expendables opět rozrostla. K žádnému překvapení nedošlo, opět šlo o sci-fi akční komedii v dvouhodinové metráži. Arnold Schwarzenegger byl opět pouze doplňková postava v několika komických výstřelcích. Navzdory poněkud nudnějšímu ději zde nechyběly ani klasické - epické Stallonovské záběry typu: Výbuch - dobíhačka - happy end. ()

Alojs

Je třeba zvednout průměr. Mám tuhle partu pořád rád, i když je nutné zmínit - oba předchozí díly byly v lecčems zdařilejší. Jednička byla "první" a doprovázelo ji určité "kouzlo", dvojka zase zase nabídla povedený update (hlášky, úvodní scéna, čak noříš). Přesto všechno i trojka je v něčem NEJ. Nevyčnívá v detailech, sází na kompaktnost celku a trvale zařazenou čtyřku. Kulervoucí nářez nabízí až samotný závěr. A je se na co dívat. Ke slovu se dostává zdařilá choreografie a nápadité fighty. Napětí však opětovně chybí. Potřetí se jede podle čitelných not, redukce počtu hrdinů nehrozí ani při střelbě z několika málo metrů. Pokud vznikne čtyřka, prosím Sylvestříka o jediné: "Nemotej se ke scénáři." Výměna na poli pisatelském by celé sérii prospěla více než několikerá obměna režiséra. ()

dwbmb

Více zábavné než jednička, více debilní než oba předešlé díly dohromady. Trojka není ani vtipná cílenými narážkami na celý žánr ani "vážná", zůstala někde mezi v šedi průměrnosti. Film zjevně vznikal na rychlo a ve spěchu poskládáním těch nejnutnějších žánrových klišé přizpůsobených současnosti. Pro představu ke dvěma předešlým větám - Mike sestaví nový team, kde jeden umí skákat po trubkách, druhý jezdit na motorce, třetí mačkat čudlíky a čtvrtý má přístup k moderním zbraním - které potom ve filmu už nepoužije. Šetřilo se i na place, takže nemusíte být zrovna pozorní, aby jste například na hořícím tanku spatřili nezakryté plynové hořáky filmařů. Mimořádně špatné jsou i titulky. Někdy se zdá, že jsou překladem anglického skriptu pro jinou verzi (objevují se věty tam, kde nikdo nic neříká, jindy zase titulky chybí), a někdy že jsou přeložené z odposlechu (jméno "Mike" přeloženo jako "mikrofon", díky čemuž ztrácel smysl i zbytek dialogu atp). Ještě na začátku psaní jsem se chystal hodnocení solitárně zaokrouhlit nahoru za jinak docela plynoucí akční podívanou, ale upřímně je to na tři hvězdy hodně odbytý film. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy