poster

Expendables: Postradatelní 3

 • USA

  The Expendables 3

 • Slovensko

  Expendables: Nezničiteľní 3

 • Slovensko

  Expendables 3

 • Velká Británie

  The Expendables 3

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2014, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  Ještě než začnu komentovat třetí Slyovo děťátko neodpustím si okomentovat, zdejší poměrně velkou skupinu ubožáků. Pro stahování filmů mám pochopení, zejména v případě pokud zde dotyčnej film není k dispozici, ale říkat si filmovej fanoušek a stáhnout si film, kterej jde za 14 dní do kin, tomu říkám vrchol čuráctví, tak hlavně si děti nezapomeňte napsat na svůj profil velkým tučným písmem "miluju filmy." "jsem velký filmový fanoušek". atd. A nyní od zoufalství lidského ke skoro zoufalství filmovýmu. Na trojku postradatelných jsem se těšil jak Pepíček na ježíška a úvod pod taktovkou Wesleyho zahrál výbornou symfonii, jenže to jsem ještě netušil, že to nejlepší už mám za sebou. Mám dojem, jako kdyby byl Sly měsíc na samotce a těsně před natáčením ho pustili a on se nám chtěl vykecat, protože takovou sprchu keců v akčním filmu rozhodně neočekávám a ani nechci. Sly bohužel ujel i na scénáři, protože nechápu k čemu byl ve filmu můj miláček Dolph, o Jet Lim ani nemluvě. Za to mladá generace dostala nejvíc akčního prostoru, nic proti, jenže pane Stallone, já Expendables mám rád, právě proto, že to má být výsadek do akčních osmdesátek. S tím souvisí i má největší kritika, která se týká Patricka Hughese, to co on předved je jedním slovem trapnost. Akční scény nebyly sice až tak roztřesený, ale byly často zoufale nepřehledný a v případě závěrečných soubojů Sly vs. Mel, Jason vs. dvoumetrový hovado těžce odfláklý a nedat Wesleymu a Dolphovi žádnej souboj jeden na jednoho, to děte do prdele. A Arnie ? Tohle si nezasloužil. Obsadit ho jenom kvůli jménu na plakát mě nepřijde vůči němu příliš fér. Pokud v něčem trojka postradatelných vyniká nad svejma staršíma bráškama, tak je to oblast herectví, protože u Mela a Antonia je prostě vidět že v oblasti herectví jsou přece jen vyšší liga než zbytek týmu. Tady si opět musím postesknout. Antoniova postala dostala víc času k pitvoření než hlavní záporák Mel k drsňáctví. Fascinovala mě lacinost filmu, mám pocit, že producent filmu je velkej šetřílek, ostatně když jsem si čet závěrečný titulky měl jsem dojem, že s filmem je spjatej snad každej žijící Bulhar. Nejslabší díl z celé série má pár kvalitních scén a vtipných momentů, ale jako celek rozhodně nezáří.(20.8.2014)

 • Ainy
  *****

  Neskutečná akce a zábava od samého začátku do posledních minut! Jako jasně deset lidí proti celé armádě ablábláblá, ale já jsem si to užívala na stopadesát procent! Sice jsem někde uprostřed nabyla pochyb, zda to nebude stát za okopanou tenisku, když si Bárny vzal do týmu místo starých vykopávek samé mladé a neklidné, ale brzy jsem se dostala do normální tepové frekvence. Miláček Antonio si zahrál tak úžasnou roli ukecaného vysloužilce, natěšeného na cokoliv, hlavně vypadnout, že jsem se smíchy několikrát málem praštila čelem do klávesnice. Všechno jedna velká legrace, hlášky sypané z rukávu, to popichování se v souladu se vzájemným respektem a uznáním těch nejlepších akčních hrdinů, pěkně v jednom jediném snímku ... UAU! Tuhle jízdu si kdykoliv a moc ráda zopakuju.(15.6.2015)

 • H34D
  ***

  O půl hodiny delší a o půl řadu stupidnější. Třetí postradatelní dávají dohromady zatím asi nejmegalomanštější partu akčních hrdinů, ovšem jejich využití není nic moc. Ultra drsní "samopalnící" frajersky pobíhají po bojišti, trefují vše, co je třeba a nepřátelé mají co dělat, aby vystříleli aspoň obrys jejich muskulatury do zdi. Akce není natočena nepřehledně, ale je nepřehledně napsána. Jako divák nemáte tušení, co je plánem, deux ex machina se může snést kamkoliv, a tak odpadají pocity napětí, ohrožení apod. Celý film je jakási přehlídka starých i nových akčních hrdinů, nějaká logika se vůbec neřeší. Tohle už zdaleka není ucelený film, který by měl hlavu a patu (jako první Expendables)... Oddychovka. 5/10(4.8.2014)

 • golfista
  **

  Možná moc přísné hodnocení, ale každá série má svou nejslabší část. ... Po vynikající dvojce jsem ovšem tak velký pád nečekal. Kouzlo prvních filmů je pryč a vzniknul pouze průměrný akční film. A nebýt toho, že se na plátně sem tam objeví známá tvář, tak by tohle dílko patřilo rovnou do televize. ... Právem.(28.10.2014)

 • gogo76
  ***

  S novou tv stanicou Joj cinema som sa konečne zladil a našiel som si čas na Expendables 3 vo vyhovujúcom vysielacom čase. Dostal som presne to, čo som očakával, čiže priemernú, bezduchú strieľačku s otrepaným príbehom a hromadou akčných hviezd. Pribudli H. Ford, Mel Gibson a asi najlepšia postava filmu A. Banderas. Jeho "kecálek" , ktorému beží huba non-stop je jedinou postavou, ktorá trochu vybočuje z hromady machrov. Akcie si užijete, ale mňa to akosi nebavilo a užíval som si viac rozhovory medzi Arnoldom a Stallonem, Stallonem a Banderasom a Banderasa s kýmkoľvek. Expendables je už značkou, Problém je, že o takúto partiu nemusíte mať obavy a to samotný film značne ubíja. Nech sa deje čokoľvek, vždy sa zo všetkého dostanú, postrieľajú tisícky chlapov a ešte majú čas na srandičky...Ok, akčná jednohubka, asi to tak chceli, ale myslím , že diváci chceli niečo viac...60%.(20.9.2015)

 • - Pískaná písnička v traileru je "Colonel Bogey March", pochodová skladba sepsaná původně roku 1914 poručíkem a britským armádním kapelníkem F. J. Rickettsem žijícím v letech 1881 až 1945. (Fary)

 • - Jako letoun Postradatelných tentokrát posloužil Antonov An-26 s bulharskou registrací LZ-ABR. Letoun se na konci srpna při přeletu do Bulharska na natáčení zastavil v Bratislavě. Při cestě z Bulharska na počátku října pak provedl palivovou zastávku v Praze, stále ve svém filmovém zbarvení včetně loga havrana s lebkou. (Foxhound#1)

 • - Kým prvé dva filmy série mali rating R, trojka putovala do kín s prístupnosťou PG-13. (Paldiny)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace