Expendables: Postradatelní 3

Expendables 3

The Expendables 3

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2014, 126 min

Zřejmě nejslabší Expendables,ale pořád je to co ? Funny Ride!! Skvělý cásting, super tempo, parádní hlášky i narážky a celkem slušná akce pro mě dělá nadprůměrný zážitek. Ták a teď mínusy: Gibson fajn, ale na Van Damma se nechytá, Banderas dodal filmu šťávu, ale lezl krkem po chvíli i mně, Jet Li opět nic neukázal, jako by se styděl, nejevil zájem, dokonce i tu jednu větu, co zde vyslovil si odkoktal.. Oh my god what happened to you ?? A co mě dělí tedy od 5* hvězdy jsou vskutku příšerné efekty a výbuchy, které jsem naposledy viděl snad v nějakém SYFY Megashark filmu a absolutně zpackaný závěrečný fight Sly vs Mel, který neobsahoval snad ani choreografii, zřejmě jen improvizaci. Mám radost, že jsem film nakonec viděl doma, pač z kina bych odcházel nejspíš zklamaný, ale na doma ideální záležitost. 75%(5.8.2014)

O půl hodiny delší a o půl řadu stupidnější. Třetí postradatelní dávají dohromady zatím asi nejmegalomanštější partu akčních hrdinů, ovšem jejich využití není nic moc. Ultra drsní "samopalnící" frajersky pobíhají po bojišti, trefují vše, co je třeba a nepřátelé mají co dělat, aby vystříleli aspoň obrys jejich muskulatury do zdi. Akce není natočena nepřehledně, ale je nepřehledně napsána. Jako divák nemáte tušení, co je plánem, deux ex machina se může snést kamkoliv, a tak odpadají pocity napětí, ohrožení apod. Celý film je jakási přehlídka starých i nových akčních hrdinů, nějaká logika se vůbec neřeší. Tohle už zdaleka není ucelený film, který by měl hlavu a patu (jako první Expendables)... Oddychovka. 5/10(4.8.2014)

Rambova partička vs. Mad Max, aneb znova o tom, že věk je o stavu mysli a zručnosti plastických chirurgů.. Pochvala jak pro Slye, vydávajícího se za mezinárodní soudní dvůr se sídlem v Nizozemí, že slovo „dementní“ mohu prozatím na jeho vysvědčení vynechat, tak pro Mela, který si roli darebného zbrojaře dává jak šoulet o šábesu. Chápu ty, jenž se dotkla snaha o jakousi generační výměnu, nicméně stěžovat si po předchozích dvou zkušenostech na technické či obsahové aspekty Expendables (přičemž třeba režie či vyváženost vážného tónu a nadsázky stojí v konfrontaci se staršími bratříčky nejvýš), mi přijde stejně zcestné, jako típnout Arniemu doutník o hruď a říct mu, že zapomněl říci prosím. Potěšilo i hodně prostoru pro okřídleného krasavce s typickými výsostnými znaky (Rumburak hovící si na Hamletově proprietě) či milá skutečnost, že se Banderasova mlčenlivého partu nezhostil například Martin Lawrence.. P.S.: Takže Steven, i když to měl doma na Balkáně, odmítl účinkovat, protože potřebuje scénář s pořádným příběhem? Vtipálek. Napsal bych mu roli na tělo, kde by ho seschlý Han Solo shodil z vrtulníku jako protitankovou pumu a Azménistán by se rázem změnil na měsíční krajinu..(1.9.2014)

,,CO SE STALO?“ … ,,SPADLI JSME DO PĚKNEJCH SRAČEK. A BUDE TO HORŠÍ…" /// Úvod dobrej – včetně Snipese (a fóru s vězením). Další pozitiva jsou, že se mi Sly nezdá tak voteklej, pršící Somálci, svině Gibson – tohle beru, má to bejt akční zábava. Pak sice zamrzej ty mladý náhražky, ale naštěstí ,,Španělovi“ bláznivý kreace připomínaj, že jsou to Postradatelní a ne nějakej (ucházející) akční film. Nechybí pár dobrejch hlášek, neplká se vo sračkách a zničení armády jak z Ramba celkem jasně hovoří, že tahle parta je u nás doma nepostradatelná. Za mě lepší než dvojka. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám tým s přáním umřít. 2.) Zjistím, že Sly ještě furt nenašel toho pravýho režiséra. (Scénáristi už celkem jdou…) 3.) Thx za titule ,,fceli medvidek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ ne(31.10.2014)

• Davies182

V životě každého uživatele ČSFD nadejde chvíle, kdy bez výhrad souhlasí s verbalem! Nebavil jsem se, vůbec. Až na poslední uběhanou čtvrthodinu. První hvězdička za "GET TU DA ČOPA!!!", druhá za Budwara. Jo, jsem tím odkojenej, sakra, ale každej z těch důchodců by už si to konečně měl přiznat, střihnout si vlastního Harryho Browna, a následně utýct k minimalistickejm dramatům. Not kidding.(17.8.2014)

• - Stonebanks (Mel Gibson) má ve filmu zbraň Smith & Wesson Model 500 ráže .500 S&W Magnum. (dc125)

• - Arnold Schwarzenegger točil první díl pár hodin, druhý díl 5 dní a třetí díl pak 2 týdny. (S.W.A.T)

• - Jet Li se objevil v Bulharsku pouze na pár dní. (Zdroj: fandimefilmu.cz)