snupko13

Zaujal jedine Banderas...zbytok sú už aj pre mňa postradateľní.. ešte snáď nech vstane celý štadión a 3x zakričí, ďakujeme, dotyční zdvihnú k nebu meče, samopaly atď, zakrúžia čestné kolečko a stratia sa v útrobách štadióna. ()

svatem1

nuda; dejme tomu uveritelny scenar potapi neherecke vykony zucastnenych a absolutni nedostatek akce; Sly furt nekam vodnekad chodi, to je cervena nit filmu; jedine pozitivum filmu - zaporak (ac debilni, jde si to ruco rozdat se 150kg gorilou v baraku, kterej zaminoval a planuje dalkove odpalit..) Mela Gibsona; bonusovy fail pro ceskeho divaka - vsadil bych boty, ze 80% nebude vedet, kdo jsou ty "hrajici" sportovni hvezdy ()

Bohdy67

To kouzlo z prvního a částečně i druhého dílu, v tom, že člověk na plátně vidí Ramba,Terminátora a McLeana, splolu s dalšíma "staříkama", se tak nějak vytratilo. První dva díly byli v podstatě jízdou od první do poslední minuty,tady to bylo takové trochu natažené. Prostě moc kecání a málo mr... :) no nic. Snipes, urcite nejvetsi plus...Prekvapil "buzna upir" Lutz a vcelku nezklamal ani Gibson. Pretty woman boy aka Indián Džons, taky vypadal, že to spíš chtělo teplý papuče a felaci od Calisty. Což mě zklamalo, páč sem se na něj vcelku těšil.Ale je to hold už starej pán. Největší průser určitě "tarzan boy" Banderas... To jeho protivný kecání,štvalo jak Stathama a spol, tak i mě. Udělat postiženýho debila co to umí se zbraněma.?! No nevim. Celkově bych dal lehkej nadprůměr, ale protože od dílu expandables čekám víc, slabej průměr a 51% ()

Foltas007

Muselo to přijít, jinak by to nebyl Hollýúd. Po nadprůměrné jedničce, průměrné dvojce, přichází díl číslo tři. To obvykle ve filmové branži znamená, že to bude pěkná sračka (čest výjimkám). Přesně to se stalo tady. Celé to působí dojmem, ok hoši, dva díly vydělali peníze, ale vyděláme ještě víc. Máme fanoušky co na to půjdou do kina, tak natočíme sračku za málo peněz a pěkně je ojebeme. Parta polozapomenutých herců, kteří už pomalu klepou na dveře domova důchodců a mají problém udržet moč si prostě chce vydělat na poslední dovolenou. Tohle je daleko od akčňáku z 80. let asi jako romantická komedie. Stupidnější scénář jsem dlouho neviděl a pokud ano, tak jsem na něj raději zapomněl. Jestli budou pokračovat v nastoleném trendu, tak mi na čtyřku nebude stačit ani odpad. 15/100 ()

Alwirian

Průměr. Mel Gibson a Antonio Banderas to herecky táhnou na to kolik mají prostoru, Harrison Ford má spíš cameo, zbytek je tak do počtu. No a mladá verze týmu je zoufalá. Průměr a evidentní snaha o přesun z 80tých let do současné doby...jak se to podedlo? Nakonec to není ani ryba ani rak. Těch 5/10 tomu dám, ale je to vážně o prsa... ()

cz.arlie

Pár (byť vesměs povedených) vtípků a nepřehledný manifest povadlých testosteroňáků let dávno minulých pro mě tentokrát bohužel nezafungoval. Vesměs platí to, co tu už bylo napsáno mockrát - Gibson fajn, šašek Toník balancuje na hranici, a zbytek si víceméně krade krátké, nepřehledné chvilky. Jasně, je tu pár vychutnávkových chvatů, ale to je bídně málo. A "nováčci"? Sorry, neberu - a to ani Rondu, i když vysportované dámy můžu... Nečekal jsem moc, ale i tak je to pro mě zklamání. PS: "Let´s get to da choppa!", muselo zákonitě přijít :) ()

intheend

Nejhorší díl. Na jedničce a dvojce se mi líbilo, že ty filmy byly oldschool, plný hlášek, skvělá akce. Trojka už není oldschool ani omylem a navíc se k tomu přidaly mizerný digitální efekty. ()

Pritok

najslabsia cast a za normalnych okolnosti by som tomu dal max 3, ale jednoducho s tym hereckym obsadenim mi to strasne dobre padlo a tak sa to o chlp vystveralo na 4. ()

TerribleTale

Stallone a spol. v předchozích dvou dílech vytvořili něco, co ve třetím rozmetali na prach...Podle čeho vybírali herce na role "juniorského" týmu???...Souboj Stallone vs. Gibson?WTF??? Závěrečná scéna v baru? WTF??? No Charisma, No Story, No More!!!! ...dvě hvězdy za Banderase a Gibsona ()

Dobstaf10

Prvotřídní a zkušení herci jako v Expendebles 3 by měli natočit film s maximálním hodnocením. Za prvé nechápu proč mistr bojového umění JET LI si hraje na TOTAL RECAL s Árným místo toho aby kopal Gibsona do hlavy. No dejme tomu, že má asi problémy s nadváhou. Další věci je asi deset milionů vystřílenych slepych naboju na naše hrdiny a schytá to jen Crews..to snad už bylo taky přehnaný, ale nejvíc mě dostal Péťa Kuchařů a jeho jump na motorce :D ..to už bylo na mě moc. 3 hvězdy u mě zachranil akorát Banderas, kterej to příjmeně oživil a cirkusák Snipes :) ()

StRraDD

Zklamání střídá rozhořčení při asi 5. přepisování tohodle komentáře. Když jsem poprvé slyšel o Expendables a konceptu, který přinese, tetelil jsem se blahem... Ale teď po zkouknutí trojky... už se na další díl netěším. Snesu kdejakou srágoru, ale jestli se tohle snaží poctít starý akčňáky, tak jim to akorát plive do ksichtu lacinejma digi efektama a opravdu, ale opravdu nechápu proč prostě nemůže celej děj stát na parodování a hláškování a hlavně akci pěkně po staru. ()

tewezka03

I kdyz prvni dily byli o neco lepsi ale i tento mel neco do sebe u kazde serie jsou vetsinou prvni dily nejlepsi a ty ostatni uz za moc nestoji ale podle me to u tehle serie zatim nehrozi je zajimave kolik slavnich akcnich hercu jde dat do jednoho filmu nektere na strane dobra a nektere na strane zla a obzvlast videt proti sobe Mela Gibsna proti Sylvestru Stallonovi v zavesu mladsich hercu a zaroven uz nam znamim legendam je fajn podivana ()

Big Daddy

U třetího dílu už mi pouze zástup hereckých ikon a hromada střeliva přestává stačit, ale klobouk dolů za práci ve střižně při snaze, aby si každý člen retro-moderního týmu důstojně vystřelil a vyloužil si tak peníz. Škoda jen, že dáma v červeném neabsolvovala finále na podpatcích, ale kdo ví, už se chystá čtyřka. ()

8SCARFace8

Prvá vec ktorá u mňa vzbudila pochybnosti, bolo vekové obmädzenie (respektíve oslobodenie pre mladých) PG13, ktoré vo filme, ktorý má byť v prom rade pocta akčným filmom 80. a 90. rokov, poriadne podkopáva atmosféru. Nechcem znieť ako sadista, ale v tých filmoch bolo vždy aj dosť veľa krvi a určitej nadsázkovej brutality. Tu je to buď len prach, alebo vo väčšine prípadov kamera tak, aby nebolo nič vidieť. Ďalším problémom je nudný prostriedok, kedy sa naozaj nič zaujímavé nedeje, zatiaľ čo slušne našlapaný úvod dá nádej na zaujímavú akciu a záver je neuveriteľne prestrelený aj na pomery tejto série. Tie tanky ich mali roztrhať na kusy. Po veľmi dobrej prvej časti, ešte lepšej druhej časti, prišlo aj veľké sklamanie. Pevne dúfam že 4. časťou si napravia reputáciu a neustúpia už nižšiemu ratingu kvôli väčšiemu zisku. 1 hviezda za Mela Gibsona, 1 za slušný úvod. ()

luco323

Skôr oceľová tvár a nie Expendables 3. Polovicu filmu som rátal letokruhy na sly-ovej tváry. To čo tak krásne charakterizovalo predošlé diely a podľa čoho mi zostali v pamäti aj po tak dlhej dobe (staré dobré poctivé výbuchy a akcia) sa vytratilo hneď v prvých minútach keď som zazrel ten „umelý“ hnus. Teraz tu na miesto toho máme počítačom dorobené lietadlá, vrtuľníky, výbuchy a dokonca aj guľky. A po humore aký ma bavil v predošlých dieloch akoby sa zľahla zem. Čo už, nezachránil to ani vynikajúci Mel Gibson. ()

medveed

Lahůdková akční podívaná! Nezbývá než konstatovat, že to Sly i po třetí dokázal. Navíc, oproti „dvojce“, která byla někdy až moc sebe-parodující, jsou Expendables 3 vážnější a výpravnější. Jednotlivé postavy mají každá na plátně svůj prostor a svou hvězdnou pasáž. Závěrečná dvacetiminutová řežba, je pak doslova dech beroucí! 100% ()

psycho.ta

Nebýt Antonia a Jásonovi nesmrtelné věty, že Sylvestr čumí jako dementní pyšnej fotr, za mě by to byl dost možná i odpad..1* ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy