Zrcadlo tvého života (TV pořad)

Talk-show / Rodinný

Česko, 2012, 54 min

Zdeněk Zelenka

Jiřina Bohdalová, Lucie Bílá, Jozef Bednárik, Jiřina Jirásková, Hana Křížková, Marta Kubišová, Petr Malásek, Dominik Hašek, Marcela Březinová, Eva Pilarová, Petr Vichnar, Robert Záruba, Hana Zagorová, Monika Absolonová, Jaroslav Čermák, František Filip, Jan Jakubec, Jiří Korn, Petr Novotný, Vlasta Peterková, František Polák, Petr Rezek, Karel Vágner, Bolek Polívka, Vilma Cibulková, Arnošt Goldflam, Eva Holubová, Michal Horáček, Michael Kocáb, Marián Labuda st., Milan Lasica, Jan Maxián, Daniel Nekonečný, Rostislav Novák ml., Jiří Pfeifer-Fretti, Karel Gott, Michal David, Vlasta Kahovcová, Jana Kociánová, Lída Nopová, Ivan Trojan, Ondřej Brousek, Ivan Hlas, Lukáš Hlavica, David Novotný, Miroslava Pleštilová, Matěj Ruppert, Jiří Strach, Kamil Střihavka, Jan Šťastný, Klára Pollertová-Trojanová, Petr Fiala, Marek Eben, Marek Epstein, Laďa Kerndl, František Němec, Simona Stašová, Josef Vojtek, Jitka Zelenková, Miroslav Donutil, Jana Boušková, Leona Machálková, Václav Postránecký, Michal Viewegh, Pavel Zedníček, Helena Zeťová, Viktor Preiss, Kateřina Brožová, Radka Fišarová, Petr Kostka, Aneta Langerová, Barbora Munzarová, Sabina Remundová, Tomáš Savka, Martin Stropnický, Jiří Škorpík, Josef Vágner, Ondřej Vetchý, Roman Vojtek, Helena Vondráčková, Petr Janda, František Ringo Čech, Petra Janů, Aleš Háma, Radim Hladík st., Petr Hornych, Pavel Chrastina, Ladislav Klein, Jiří Mach, Pavel Sedláček, Václav Šimeček, Karel Šíp, Jan Pirk, Věra Martinová

Jan Turek ml.
  • Markussis

Jen pouze další a další výkřiky do tmy. Způsob jakým je dělána tato Talkshow je otřesný. Dvě rychlé otázky, dvě rychlé odpovědi. Jeden host odejde a přijde hned další a vše se rázem opakuje až do konce pořadu. Paní Jiřina nemá dost empatie a jiných potřebných dovedností k tomu, aby se naladila na svého hosta, aby se dostala takzvaně na jeho frekvenci, jemu pod kůži. A tak zcela logicky je společný dialog vlastně taková předem, řežisérskou rukou, obkreslená šablona. Nekvalita se tedy celkově projevuje především naprostou povrchností scénáře a nedostatkem invence.(8.9.2012)

• Phobia

Dávám hvězdičku za to, že mi funguje TV ovladač a tudíž můžu přepnout/vypnout okamžitě, nemusím běžet až k bedně a snášet další vteřiny této odpudivé estrády, pro kterou se Zdenda Zelenků musel zanořit hluboko do odkalovacích nádrží pražské čističky sraček... no, něco asi exhumoval i na Olšanech...(12.10.2012)

• kingik

Jiřinko máme Tě rádi, ale raději ve filmech než jako tápající moderátorku v uhozeném a tedy velmi nezábavném pořadu. Hostů bylo dost, ale koncept této bídné talk show byl zcela nezvládnutý. Hodinu se vedly plané rozhovory v dost korektní formě, ale zapomnělo se na to, že se taky na to někdo dívá. Vlastně se asi nikdo moc nedíval když pak po několika dílech pořad skončil. Zápory: Jiřina Bohdalová nikdy nebude dobrá moderátorka - nezáživně vedené rozhovory - slabá dramaturgie - nenápaditá scéna - nudné vystoupení zpěváků - zcela nezvládnutý koncept talk show - nezapře se uhozená produkce Prima Family. Mé hodnocení: 0%(5.3.2013)

• ArsenalEagle

Talk-show nemám rád, a tento pořad není výjimka. Jiřina Bohdalová je nepochybně dobrá herečka, ale v takhle si akorát ničí svou pověst. Jako všechny Talk-show je od moderatora úplně normální skákání do řeči, hloupé připomínky, kterým se my diváci máme smát. Pořád je to dokola. Téměř stejné otázky a po pár minutách noví hosté.(2.11.2012)

• ivishka

Mě se líbí ty vzpomínkové pořady např. Na plovárně nebo Úsměvy - ale tyto dva jmenované mají nápad a jsou perfektní.. Bohužel všichni co aspirují na post hosta v tomto pořadu paní Bohdalové musí snést její tykání (samozřejmě, že všichni ji maji rádi a je oblíbená ale bohužel tohle je moc), skákání do řeči, nemístné poznámky.... Nevím mě prostě tenhle druh "zábavy" vůbec nějak nezaujal a spíš mě pobouřil, protože kdyby to uváděl kdokoliv jiný polovina hostů by nepřišla a jelikož tu jde o Jiřinku Bohdalovou tak se všichni po**rme....Paní Bohdalová a Karel Gott patří k těm "osobnostem" které jsou až nechutně a neustále vnucováni do podvědomí a přízně českých občanů až vás to spíše než potěší nebo zaujme tak naštve a znechutí.(21.9.2012)