Komentáře uživatelů k sérii (15)

2. Séria - 70% O chlp lepšie ako predošlá séria. Hlavne preto, že už postavy niesu také nevýrazné a ničím nezaujímavé. Vzťahy sú viac vypäté, akčná stránka a efekty dokonalejšie, nové postavy (Hunter, Mack, Bobbi) zaujímavejšie, no príbeh bol miestami dosť rozťahaný. Rovnako ako minule aj tu potešilo (drobné) prepojenie s filmom Avengers: Age of Ultron. Pekne mrknutie filmové bratovi, ale keď prišiel v prvej serie Winter Soldier, odrazilo sa to aj seriáli. Finále síce pekne výživné a miestami aj nečakané zvraty prídu, ale ako som hovoril je to len o chlp lepšie, ako predošlá séria. Viac ma bavila seriálová kolegyňa Peggy Carter, ktorá mi prišla o dosť lepšia. A nie je to preto, že by ma zaujala svojou krásou.(1.7.2016)

Druhá série nejenže udržela laťku, kterou konec první série nastavil, ale ještě ji od dost překonala. Hydra, Inhumans, Mockingbird, Quake, Mr. Hyde. Jen tak dál. 100 %(30.3.2016)

asi nejlepší řada, Inhumans konečně nabírají otáčky a Hydra na vzestupu, parádní......a Graviton nikde(23.4.2017)

Po druhé sérii zvyšuji ze *** na **** a podotýkám, že jak začínali Agenti jako doplněk Marvelovských filmů, tak tady se, obzvlášť u konce 2. série, ukazuje, jak druzí Avengeři byli pouze doplňkem seriálových Agentů. Vývoj seriálu je totiž u druhé série skutečně zajímavější, než celí Avengeři. Tak schválně, co na to už odkývnutá třetí série a jako výplň pokračování Agentky Carterové.(15.5.2016)

Je poznat, že seriálu narostlo sebevědomí a ví, co chce vyprávět. Osobně jsem napočítal pouze jeden jediný horší díl. Pomalu si už začíná hrát jenom na vlastním území, naštěstí ale má k dispozici pár trumfů, které dokáže vynést uváženě i s potřebnou efektivitou a efektností. Ubývá i prkennosti některých herců. Zatím se pro mě jedná o nejlepší sérii, hlavně díky parádní dějové lince s Inhumans.(21.9.2016)

Tak druhá série je opravdu dobrá. Začátek je naprosto famózní a celá ta věc s Inhumans je zajímavá a hlavně zase závěrečné epizody mají vážně šťávu.(22.4.2016)

Úplně jiné kafe, charaktery se profilují rozhodněji, životněji a tím celkově zajímavěji, propracované kontinuální zápletky (boj s Hydrou, tajemné mimozemské město, "pravý" S.H.I.E.L.D., Inhumans) jim ani divákovi nedávají vydechnout a velmi se zlepšilo i podání akce; prostě v S2 nabírají agenti opravdové grády!(26.5.2017)

70%(27.4.2018)

2.seria - 4. Inhumans, zlepsuje sa to.(7.3.2018)

Řada nových postav, ale seriál se nese v podstatě ve stejném duchu (co se děje týče) jako série předchozí, nicméně, stačí to. Rozdíl ve vyváženosti jednotlivých dílů je vítaný pokrok, postavy už všechny známe, takže byl čas na jejich vývoj a to se též dostavilo, takže taky palec nahoru. Chloe Bennet a Ming-Na Wen jsou kočky, to nezůstane bez povšimnutí, tzn. další plus. Shrnuto, druhá řada není ničím horší než první a je tu mnoho nových prvků, takže horší hodnocení nečekejte... A nejoblíbenější postava? Fitz, jeho mluva a gestikulace nade všechny. - 85%(22.5.2016)

75%(12.8.2019)

Druhá série je určitě lepší než jednička. Stále platí, že neopotřebujete znát filmy, ale určitě je nutné vidět předchozí sérii. Je až neskutečné jako moc se postavy změnily a "vyvinuly".(27.9.2018)

Tempo pořád neklesá, překvapení rostou a napětí stoupá. Tohle je opravdu podhodnocený seriál, který lidé, jak jsem tak koukal, zřejmě hodnotili aniž by dokoukali sérii a počkali, až se děj pořádně rozjede. Je to škoda. Ale smůla pro ty, co nevydrželi.(30.5.2019)

Neskutočne skvelá séria,neustále obrovské množstvo zvratov a zaujmavých postáv. !(29.4.2016)

6,5/10(24.3.2019)