Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 4 (série)

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2016–2017, 16 h 3 min (Minutáž: 43–44 min)

Parta lidí kolem agenta Coulsona mi přirostla k srdci už od prvního dílu. Samotný Coulson je pro mě jedna z nejsympatičtějších postav televizního světa. I když mě dějová linka kolem Robbieho zas tolik nebavila, Agents of Hydra + závěrečné díly měly takový drive, že jsem jenom zíral. Tohle by si neměl nechat ujít žádný fanda Marvelu.(20.5.2017)

Zábavnou část s Ghost Riderem vystřídalo přepálené L.M.D., ale pak přišli kulervoucí Agents of HYDRA a to se povedlo. Škoda trochu nemastného, neslaného finále, ale cliffhanger na další řadu více než navnadil. Moje recenze čtvrté řady: http://t2knews.webnode.cz/l/recenze-agents-of-s-h-i-e-l-d-poctvrte/(19.5.2017)

Musím uznat, že celý seriál prošel mnohými změnami a každá série má co nabídnout a liší se od té předchozí. Poslední mě ale zasáhla na celé čáře. Protože myšlenka s umělou inteligencí - LMD tolik otřesla SHIELDem a zároveň se tu ještě díky Darkhold tu vznikl Frameworld... Tady bylo konečně pořádně vidět, že každý agent Shieldu je nepostaradatelný a diváka sledování této série donutilo i se o samotné charaktery bát. Atmosféru tu sakra zhoustla, ale na druhou stranu je to fakt dobře, protože z nějakého důvodu to více udrží pozornost. Po zhlédnutí posledního dílu pevně věřím v pokračování seriálu. Bylo toho moc. Je fakt těžký hodnotit bez spoilerů, neboť samotné akty mě utvrdili o tom, že Agents of Shield je nejlepší seriál Marvelu. A stačí nahodit nové téma a seriál podle může dále pokračovat bez problémů.(2.9.2017)

Druhá řada zůstala nepřekonaná, ale po pilotu bych nevěřil, že se seriál o tolik zvedne a já budu s očekáváním vyhlížet následující díl. S příchodem Ghost Ridera se ještě přitvrdilo na temnější notě, ale potřebný nadhled zůstává a sáhnutí po odlehčující hlášce nepřichází v nevhodný čas. Relativizace a zacházení s úmrtími postav zatím nepůsobí trapně. A snad pátá řada nebude přeci jen poslední.(27.7.2017)

hodně tomu pomohlo posunutí vysílacího času a tedy i přidaná brutalita, hodně tomu pomohl Ghost Rider a Aida, od které by se Ultron měl učit a nejvíc to zvednul Fitz, který se posunul na opravdu novou úroven, ten herec je borec a Fitz jako padouch byl skvělý ba přímo skutečnej zmrd a určitě to byl jeden z nejlepších padouchů seriálu.....naopak tomu hodně nepomohla skoro půl roku dlouhá pauza a opět vysrání se na Gravitona, takže doufám, že si ho nechávají a poslední pátou řadu....za mě výborný a doufám že Ghost Ridera nevidíme naposledy....(18.5.2017)

• - V epizodě lze zahlédnout jméno školy „Alexander Pierce High School“. Alexender Pierce je jedním z vůdců Hydry ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera. U jména je také rok 2014, což byl rok vydání filmu Captain America. (Harroc)