poster

Star Wars: Impérium útočí (TV film)

 • USA

  Lego Star Wars: The Empire Strikes Out

Animovaný / Krátkometrážní / Sci-Fi / Rodinný

USA, 2012, 22 min

Režie:

Guy Vasilovich
 • canucks333
  *****

  Toto bol najlepší film z dielne Lego a najlepšia paródia na Star Wars. Inteligentný a trefný humor, zaujímavý príbeh a slušná animácia. NA svoje si príde každý fanúšik SW, pretože tu exelujú Darth Vader, Darth Maul a Palpatine... Videl 2x v talianskom jazyku (nerozumel som, ale to nebola potreba) - 100% - TOMU SA POVIE ÚLET! (23.12.2013)

 • Madhuri
  *****

  Další a opět SKVĚLÝ Lego filmeček se světa Star Wars. Opět spousta vtipů, ty nejlepší jsou ale inside vtipy které pochopí jenom fanoušci SW (Páni Hane, ty jsi vystřelil první!) a těmi je film prošpikovaný skrz na skrz. Míchání původní trilogie a prequelů zde funguje opět skvěle. A jeden důvod proč film vidět? Protože kde jinde uvidíte jak spolu staví Vader, Maul a Palpatine Hvěždu Smrti z lega. A to prostě vidět jednoduše chcete.(25.3.2018)

 • klerik
  *****

  Trochu je v tom bordel, keďže podľa Telekomu a Primy vraj ide o zaverečnú epizódu seriálu z roku 2013... ehm. Každopádne ja som to videl samostatne a je to skvelá zábava brutálne parodujúca všeko, čo divákovi (mne) vždy vadilo na fenoméne Star Wars. Nekompromisné miešanie postáv z rôznych filmových epizód, brutálne spoilery, až som si nie istý, či to detský divák vôbec dokáže oceniť. Ja to oceňujem plným počtom hviezd...(19.11.2016)

 • Plechpetr
  ***

  Komentář obsahuje !!!SPOILER!!! Nejlepší scény jsou pro mě dvě: 1)Scénka, kdy Luke ztratí ruku a histericky začne vřískat a následně si jí nandá zpět. 2) Závěrečný ceremoniál je geniální.... " I totally awesomest it for you!" :D Darth Maul Rulez.... Film spíše průměrný z řady SW LEGO, nic extrémně dobrého v něm není.(5.1.2013)

 • Elvisjagger
  ****

  Kdyby mi bylo 8 let šílel bych z tohohle seriálu už jenom proto, že to je lego a je to Star Wars. Jsou tu však i vtipy a narážky, které méně zkušený fanoušek Star Wars nemůže pochopit např. se v jednom díle řeší jestli Han vystřelil první a takových věcí tu je víc, takže jestli o tomhle nic nevíte je možné, že 40% humoru nepochopíte. Samozřejmě, že se tu nachází i ten dětský humor, že někdo spadne atd. ale jenom velmi zřídka. Řekl bych, že se animace od prvního dílu zlepšila, ale nečekejte nic převratného. Celá série všech lego SW je mířená hlavně na fanoušky a pokud SW znáte budete se dobře bavit.(29.4.2016)

 • - Se svými necelými 22 minutami se jedná o druhý nejdelší díl LEGO Star Wars. (Plechpetr)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace