Reklama

Reklama

Raptor Ranch

Trailer

Obsahy(1)

Skupinka študentov sa stratila. Nanešťastie, na tom najnevhodnejšom mieste, aké bolo v danej chvíli možné. Je ním okolie malého texaského mestečka Fossil Ridge, kde sa vyskytujú stvorenia, existencia ktorých by mala byť už niekoľko desiatok miliónov rokov iba minulosťou. Miestny vedec ich však na svojom ranči oživil a ony sa teraz pokúšajú ovládnuť svet, ktorému kedysi dávno panovali. (beso74)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

Wacoslav1 odpad!

všechny recenze uživatele

Ach boha jeho... Lorenzo Mamlasi máš tohle vůbec zapotřebí?! No evidentně jo asi je rád když si vůbec zahraje štěk v takovýhle sračce. Bohužel týpci ze SyFy podobně jako jejich kolegové žabaři z Asylum patrně trpí sebeklamem, že ať natočí cokoliv musí to bejt nutně špatný ulítlý a hrozně zábavný. No a ono je to bohužel jenom levný a hodně špatný. Je mi líto, ale zlatou éru podobných trash horůrků vidím o pár let zpátky. Tohle už je jenom těžkej odvar a takřka nekoukatelná bůhví už kolikátá raptoří píčovina.5% ()

beso74 

všechny recenze uživatele

Neskutočne sprostí ľudia versus na počudovanie podobne inteligentné praveké monštrá. Tínedžeri čakajúci na okamih, kedy si ich nejaká ta potvora konečne ochutná, gumené jaštery hrajúce sa s jedlom, a Lorenzo Lamas ako potenciálny hlavný hrdina vtrhne na obrazovku niekde v 20 minúte a... A zvyšok prespí. Sem tam sa dá síce zasmiať (zľaknúť ani náhodou), ale celkovo jedná veľká nuda. Jediným, kto sa tu aspoň o niečo snažil, bola predstaviteľka hlavnej hrdinky Jana Mashonee. ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Béčková variácia na Jurský park, prípadne niektoré nenáročné, dinosaurie horory, ktoré kedysi dokázali vcelku zabaviť. A zabaví aj toto, pokiaľ človeku nevadí, že je to natočené štýlom bežným napr. pre SyFy kanál. Mňa to však nenudilo ani nijako neodpudilo, len ma trochu zamrzelo, že starý srandista Lorenzo Lamas už padol tak hlboko, že aj v takýchto blbinách dostáva len malinké a nezáživné úlohy. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Pomineme-li Jurský park a novější Jurský svět, existuje celá řada filmů s prehistorickými dinosaury, z nichž valná většina však za moc nestojí. Většinou jde o céčkové braky, jejichž digitální efekty jsou doslova noční můrou pro nejednoho diváka a to samé v bleděmodrém platí i o jejich příbězích. A tento film se bezesporu řadí mezi ně. Pokud tedy snad někdo očekává kvalitní podívanou, bude velmi brzy vyveden ze svého omylu. Nu Imagination se svým tří a půlmilionovým rozpočtem, totiž žádné divy rozhodně nedokázalo. Na rozdíl od Jurského parku tu na nás čeká zapadlý ranč, ve kterém starý, bláznivý a hodně nemocný vědec dokázal „stvořit“ několik prehistorických zabijáků, které drží ve svých „kůlničkách na dříví“ s elektrickým ohradníkem. To jako vážně někdo myslel vážně, že T-Rexe, Megalosauruse a skupinku Raptorů něco takového dokáže udržet na uzdě? No zřejmě ano, jinak bychom se s tímto filmem nikdy nesetkali. Digitální dravci nevypadali vyloženě katastrofálně (už jsem viděl i horší), ale žádná sláva to taky nebyla. Když k tomu připočítám naprosto otřesné charakteristiky jednotlivých postav, bylo téměř vymalováno. Banda idiotů s IQ maximálně 50 taky záhy na svou blbost doplatí. Kromě jedné smrti (ukousnutí hlavy v autobuse) se však většina důležitého odehraje mimo záběr kamery, nebo se dočkáme trapného zašlápnutí a digitálního gejzíru krve. Takže jediné pozitivum vidím v hlavní hrdince, která jako jediná předvedla alespoň náznak herectví a navíc nevypadala špatně, ani co se vzhledu týče. 30% ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama