Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Torision
  **

  Velké zklamání. Původní Trainspotting je už 10 let mým nejoblíbenějším filmem a nedám něj dopustit. Od pokračování po dvaceti letech jsem měl jednoduché očekávání - osobitost, britskej humor, vynikající hudbu a špetku nostalgie. Ta ale místo špetky tvoří převážnou část filmu, ať už je to flashbacky, vzpomínání hlavních hrdinů, či přesně okopírované scény. Bohužel se mi nelíbila ani ta část filmu s hledáním sebe sama. Pro mě je to 40% a někdy v budoucnu tomu snad dam i šanci znovu.(11.4.2017)

 • xxmartinxx
  ***

  Zbytečný návrat. Utopené v nostalgii, neschopné se posunout a přitom neochotné uspokojit alespoň poctivým nášupem toho samého - o sofistikovanost se scénář pokouší výpustkou všeho, co bylo zábavné. Druhý Trainspotting působí jako imitace sebe sama, neživá věc, která unyle pohazuje trademarky a pomrkává, ale nezačne nic říkat. Důležitější jsou odkazy na jedničku než děj. Opravdu mi má stačit film o tom, že krize středního věku je ještě o kus tvrdší, když jste nula? Hyperaktivní režie Dannyho Boylea, kdy je každý záběr napěchovaný nápady, tentokrát nestačí. Jde prostě o prázdný, nekonečně dlouhý film.(14.2.2017)

 • Flego
  ****

  Oceňujem, že sa podarilo dostať do T2 všetky relevantné osoby, ktoré slávili nevídaný úspech už pred 20 rokmi. Pokračovanie sa nesie v znamení jednotky, brilantný strih, kamera a hudba je dychberúca. Samotný príbeh je nastavený na reálny dej po 20-tich rokoch, pre tých, ktorí jednotku nevideli sú nápomocné flashbacky z minulosti a pre znalých fanúšikov kratučké výlety do minulosti nerobia problém. T2 je štýlový moderný film, ktorý sa nevenuje len drogám, ale aj pornografii či eurofondom.(16.2.2017)

 • Superpero
  ***

  Dobře natočená zbytečnost, která nepřináší nic nového, jen upoceně odkazuje na první díl. Nebýt božího Roberta Carlyela bylo by to ještě mnohem horší. Děje tam je tak na padesát minut a zbytek je vyplněn vatou, která fungovala v prvním dílu, protože to byla sonda do života feťáků a bylo to zajímavé. Postavy teď ale zestárly a furt jakoby blbnou, ale už jsem jim to nevěřil a byla to jen křeč. Rádoby filosofické monology Ewana McGregora ve mě vzbuzovali leda tak pocit trapnosti. Alespoň, že tam hraje to černovlasé šukátko. Přišlo mi to, jak Sněženky a Machři po dvaceti letech. 50%(13.8.2017)

 • Malarkey
  ***

  Nevím, co Danny Boyle zamýšlel s pokračováním původního Trainspottingu, ale bohužel se nezbavil nostalgie, která se protáčí všemi pokračováními všech filmů snad napříč všemi kinematografiemi po celém světě. A čím víc let je od prvního dílu, tím více nostalgická tato pokračování jsou. Trainspottingu nevyjímaje.(6.9.2017)

 • - Když Renton (Ewan McGregor) vystoupí v jedné ze scén z tramvaje, můžeme zahlédnout muže v modrém tričku, který je ve skutečnosti bratr Ewana McGregora. (Tomas_TM)

 • - Spoiler: Spudovi příběhy jsou ve skutečnosti totožné s knižní předlohou. (Tomas_TM)

 • - James Cosmo točil své scény ve filmu pouze odpoledne a večer. (Tomas_TM)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace